Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Свято першовересня в стінах лісового коледжу

1

Першовересневий ранок Сторожинецький лісовий коледж зустрів у традиційно піднесеному настрої: веселі відпочивші студенти і викладачі, схвильовані батьки, гості свята – усі одразу поринули у атмосферу Дня знань.

2

3

Одразу після урочистого відкриття заходу до великої студентської родини звернувся її очільник – директор коледжу П.М. Брижак, який привітав усіх присутніх із початком навчального року та повідомив про плани і перспективи на найближче майбутнє.

4

6

Далі слово було передано гостям свята. Із привітанням та нагородами зверталися голова районної ради І.І. Лосік, міський голова М.М. Карлійчук, головний лісничий Сторожинецького держлісгоспу В.К. Романюк, головний лісничий Чернівецького військового лісництва А.Л. Степанов. Благословили студентів та викладачів на успішне навчання благочинний Сторожинецького району отець Михайло та військовий капелан, отець Іван Гопко.

5

8

Святковий настрій та гарну атмосферу на заході підтримували ведучі заходу Олег Гуль і Анастасія Мотрюк та пісенні подарунки від Марінелли та Іллі Гушулеїв, а також першокурсниць Беленькової Крістіни і Доскалюк Мар’яна.

7

9

Щороку у велику студентську родину вливається молоде поповнення – це студенти І курсу, тому традиційно найбільше уваги звертається саме на них.

10

Представлення груп та їхніх кураторів, передача “Ключа знань” від старшокурсників, звертання із заповідями випускників коледжу – усе було направлено на “першачків”. Саме вони і мали честь першими зайти до приміщення коледжу після завершення заходу.

Бажаємо їм та усім студентам і викладачам коледжу натхнення, успіхів та Божого благословення. У добру путь дорогою знань!

Джерело: Сторожинецький лісовий коледж

Магазин Водолій
 • Гость: З яким лицем в коледж прийшов гопко помнится зовсім недавно цей горе кулеметчик намагався зняти П.М.Брижака а сьогодні розказує про щасливе майбутьне. гопко чи не хочете запитати Нас студентів як нам живеться при Петрові Михайловичу Брижаку? від імені всього студенчиського коллективо дам вам просту відповідь ПРОСТО КЛЬОВО!
 • Гость: Пане студенте, після слів "майбутьне", "студенчиського коллективо" виникають сумніви, чи закінчили ви хоча б початкову школу. І, знаєте, на світі існують коми. І тире. І від усіх не треба - за себе говоріть, тоді іншим не буде соромно за таких "освічених" студентів.
 • Гость: щось не пам"ятаю, щоб Гопко когось там знімав з посади. Він був присутній, але говорив дуже розважливо.
 • Гость: А навіщо приперся? Його діло-сіяти добро, мир, та бути прикладом для людей. Священники повинні бути поза політикою.
 • Гость: Як навіщо? Брижак запросив! От у Брижака і спитайте. А він: мовляв бачите, який я хороший, милосердний, прощаю винуватцям своїм, отак і ви мені простіть... Комуняки були погані, їх не любили, але не настільки щоб вони не могли владарювати, а коли ця нелюбов зросла до критичного рівня вони владу втратили. Теперішню владу настільки ЗНЕНАВИДІВ власний народ що вона, намагаючись хоч трішки вгамувати цю ненависть, залучає релігію як ефективний механізм управління свідомість. Будь-яка влада, навіть найкраща, в управлінні електоратом застосовує обман (його в різних країнах називають промиванням мізків, вихованням толерантності, любовю до держави, патріотизмом, самовідданістю...) На жаль, допоки життя людей реально буде погіршуватись, ніякі навіть найсучасніші найхитріші методи промивання мізків не допоможуть і така влада довго не протягне, хоч як це не прикро визнавати.
 • Гость: Васю все набагато простіше! Традиційно (вже на протязі багатьох років) і отець Михайло, і отець Іван благословляють спудеїв коледжу з нагоди 1-го вересня. На адміністративній раді коледжу прийнято рішення не змінювати усталену традицію. І всякі ваші домисли про "прощення" це ваші власні, нічим не обгрунтовані і не підтверджені фантазії
 • Гость: Думаю що дуже скоро ми побачимо в нашому ХАПІ багатьох представників партії регіонів на тих чи інших посадах. Здається під цим дахом буде створено осередок можливо Аграрної а можливо іншої партії ну хто більше заплатить.От тоді і буде справжне промивання мізків бідним студеям. Які щиро будуть вірити що сьогоднішна влада злочинна шо Київ не почув донбас і веде віну з власним народом .що не треба йти до військомату ну і т.д.Можно позвати всю владу і священників але душу і сутність не зміниш.Було би логічно як би там стояв московський піп.А вас викладачі думаю скоро ми побачимо на якихось хитрих акціях протесту.
 • Гость: А ще простіше, що багато викладачів коледжу ходять в церкву до отця Івана. І до чого тут Брижак. А просто тому що 2 поверх не може забути своєї ганьби разом з БЮТом, от і капають і позорять Брижака на всіх рівнях. Час покаже. І якщо до порівняння то у Брижака душа набагато чистіша ніж у Бартоша і К.
 • Гость: васильку, а якими ти критеріями душу міряєш? якщо, по душі то ти напевно мав сказати кому до раю,а кому до пекла, ти напевно спец в тому. ти скажи де ти сповідаєш може я і свою душу полікую. і хочу тобі нагадати . що бартош не брижакове місце займає а федоровича. може треба душі його з лосіком порівняти. чи ти маєш інші плани? а ну, ну,,ну розкажи...
 • Гость: Слухай ДИВАННИЙ воїн. НЕ тобі рівняти Батоша, Лосіка, Брижака, Федоровича. Сопи в дві дирочки. Доростеш будеш писати, афрозодіак ти наш Сторожинецький.
 • Гость: оооооо! яка інтелектуальна відповідь! погодься. ти не можеш знати де я сиджу чи де проживаю. а чому ти не сопеш в дві дирочки? тут що, мають писати якісь люди Богом позначені? а хто тобі дав право оцінювати людей? чи ти,просто, в якийсь спосіб причетний до сайту і ти вирішуєш кому писати? тобто, тобі можна іншим ні....
 • Гость: Судячи з шести о, "а хто, чи ти, а чому" нам просто немає про що розмовляти. Скандаліст(ка) і просто завистна людина.
 • Гость: Ти не студент ти викладачка яка поклала таксу ,не вже ви думаїте ,що будети постійно доїти студентів?
 • Гость: Не студент коледжу. а просто телепень
 • Гость: А гранати віз щоб вручити студентам на 1 вересня