Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В райраді обговорили відмову Сторожинця об’єднуватись

Нарада

Сьогодні, 26 вересня 2016 року, в кабінеті голови Сторожинецької районної ради Івана Лосіка відбулася нарада щодо ситуації, яка склалася навколо об’єднання Сторожинця з 12 населеними пунктами. В нараді взяли участь сільські голови, керівництво міста, депутати міської ради та депутат Верховної Ради Іван Рибак.

Нагадаємо, що 22 вересня Сторожинецька міська рада на останньому етапі об’єднання відмовилася створювати громаду за попереднім проектом.

На сьогоднішній нараді обговорювалася можливість скликання позачергової сесії міської ради за участі губернатора.

Після закінчення наради мер міста Микола Карлійчук продемонстрував листа до голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука з проханням взяти під особистий контроль та не допустити провалу будівництва ДНЗ по вул. Гвардійській в Сторожинці.
2

Перед нарадою очільник міста разом з нардепом Іваном Рибаком відвідали будівництво житла малозабезпеченій сім’ї по вул. Прутській в Сторожинці, на яке збирають кошти всією громадою. Іван Петрович зустрівся з потерпілими та після розмови з ними вніс в касу Сторожинецької міської ради 5000 грн. на відновлення будинку.

“Дуже приємно бачити список тих людей, що допомагають погорільцям. В ньому багато небайдужих сторожинчан. Така колективна допомога показує на те, що сторожинчани вирізняються з поміж інших мешканців Буковини тим, що вони мають спільну думку, бажання допомагати один одному та будувати міцну громаду” – каже Іван Рибак.

Магазин Водолій
 • Гость: Лосік зрозумів, що він не авторитет у М.М.Карлійчука тому рішив нагнути його через тепутата Верховної Ради. Мимикола Миколайович молодець не зламався під ново придуманим тиском Лосіка і зумів скористатися із зустрічу депутата В.Ради в інтересах нашого міста.
 • Гость: Якщо буде скликана позачергова сесія буде дуже цікаво спостерігати хто з депутатів продався та буде голосувати проти своєї власної волі в інтересах Лосіка а не в інтересах громади.
 • Гость: Дуже гарний приклад Івана Рибака. тільки разом Ми зуміємо подолати будь які труднощі.
 • Гость: Не вдалося Лосіку посидіти ще рік в раді, без згоди Лосіка Карлійчук не міг виступити проти громади, як могла партія Порошенка голосувати проти,якщо Лосік за то як депутати могли бути проти таких депутатів як депутати БПП мають скласти мандати бо виступили проти громади Бойчук ти хотів бути головою
 • Гость: хобот ти хворий, з ким ти разом хочеш долати труднощі?. з Рибаком?
 • Гость: Бля... Це пі.... Слів немає, одні матюки. Я завжди був стриманим, а тут вже ніяких нервів не вистачає. Як майбутнє 30-40 тис. населення, що складає майже пів района та їх нащадків може залежити від дурних амбіцій (бачите обідили його величність) однієї або двох маразматиків. Я не дивуюсь, що він не усвідомлює той факт, що запропоноване ними об"єднання не доцільне з фінансової, інфраструктурної, географічної точки зору. В кінці кінців, в середньому трошки різні прослойки суспільства. А саме ці принципи повинні стояти в основі рішення. Але як можна бути таким безхребетним, непослідовним? Нині з розумними, завтра з гарними. До чого тут виконавча влада до об"єднання? Нашо запросили Рибака? Чому не президента, або мене, або Колю Падуре, або ОБСЕ. Це компетенція виключно міської ради і крапка. Всі решта - п"яте колесо до фіри. Всіх нас тримають за дурнів, але обідно що роблять це демонстративно. плюють в обличчя і кажуть, що йде дощ. Вся надія на читку громадську позицію, мудрість депутатів та їх послідовність. Зрештою на самоповагу і чоловічу гордість. І ще, Володимир Ілліч, ви завжди йшли з гордо піднятою головою. Зробіть це і в цьому випадку. Не принижуйтесь і слідуйте сказаним ваими словам при виході з засідання сесії. Так буде краще для всіх. Створюйте свою громаду і покажіть міській раді приклад.
 • Гость: Підтримую. Селам плюнули в лице, вони кричали що більше не повернуться. І що? Власна жаба більше власної гордості. І депутатів міської ради мокали після цієї наради вечором у Філіповича в кабінеті. І кожен з них продасть свою гордість і інтереси своговиборця за шкурняки. Нажаль, то гімно, яке ми вибрали в міську раду, безграмотне бидло, яке не може відстояти інтереси свого міста. Не всі конєчно, але більшість. Я з цих п***ів тіпа карлійчуків, лосіків і прочих - вони чужі в Сторожинці. Вони тут живуть, але для них це не батьківщина. Убили в місті громадські ініціативи, просрали гроші безграмотно на плитку і лавки, а тепер на позачерговій сесії продадуть і Сторожинець. Саме вони вороги міста, а не сільські голови. І я сумніапюся що вони докажуть обратне.
 • Гость: Як що Карлійчук збере збори громади міста , не бухгалтерії ЖКХ і міскої ради, а повноцінні збори громади він виграє тому, що громада його нинішню позицію підтримає однозначно. В противному випадку з їдять і не подавляться. До чого тут Лосик чи той Рибак їм обом глубоко пофігу чи буде громада чи ні. Знову комусь заноза в задницю залізла. Не дає спокою головам сіл наше місто. Є прикрий приклад Кам яни, схаменіться. Негайно збори громади!!!!!!!!!!!!!!!
 • Гость: Карлійчук проститутка, про нинішню владу говорити не буду, скажу тільки, що за допомогою нашого мера булу усунено Тулубяка, який би вже давно побудував ДНЗ, але Карлійчук захотів Березовського, а тепер його обвинувачує у всіх бідах. І таких прикладів можна привести безліч. Він тільки навчився вішати локшину людям!
 • Гость: Підписуюсь під кожним словом. Але Толубяк отримав відчипного, не знаєш чому? Тепер Березовський. А нам громадянам потрібно скористатися ситуацією.
 • Гость: Знаю що з Толубяком довго розраховувались по заборгованості.
 • Гость: Сто відсотків правда.
 • Гость: Читаю коментарі і диву даюся. Більшість тих хто пише ці коментарі хоч на 10% мають уяву про обєднання громад, її екномічні та соціальні наслідки. Мій сусід колгоспник зі стажем, який більше пропрацював ніж дехто прожив, говорить, як таке може бути, всі села, всі колгоспи вкладали велику частку в розбудову Сторожинця, створювалися міжколгоспні оргназації, які будували соціальні обєкти в місті, направлялися сили на розбудову лікарні і т.д., а тепер ідіть звідси нахер, ми вас не знаємо і знати не хочемо. Зараз призначені вибори до Красноїльської та Чудейської громад, а спілкуючись з тамтешнічми "світилами" місцевого самоврядування переконуєшсья, що для них головне, що вони "напряму будуть підпорядковуватися Києву", а питання утримання шкіл, дитсадочків, лікарень, амбулаторей, доріг їх менше всього хвилює, вони хочуть керувати і нікому не підпорядковуватися. А що найбільше боляче, так це за тамтешніх підприємців, які так само підтримують таке обєднання і які не усвідомлюють, що після обєднання весь тягар надходжень до місцевих бюджетів упаде на їх плечі, і прийде той час коли кожну пачку цигарок, кожну пляшку пива та горілки треба буде пропускати через касовийй апарат. І думаю що ці новостворені громади через певний період час перестануть існувати як громади і потребувати будуть обєднання з іншими населеними пунктами. Дай Бог, щоб я помилився. А як бути в ситуації, коли жодне із сіл не схоче обєднуватися із Сторожинцем, що буде тоді, з ким Сторожинець створить громаду? А обєднуватися то треба. А такої бездарної місцевої влади, як на рівні району, так і на рівні області давно не було. Не треба когось переконувати словами, що ви хороші і достойні бути керівниками такого рівня, доведіть це справами. Подивившись сесію міської ради і сьогоднішні "перемовини" доходиш до думки, що обєднання громади не відбулося тільки тому, що ні Карлійчук, ні Лосік, а ні Бартош не мають гарантії, що їх оберуть керівниками обєднаної громади, а їм ой як цього хочеться і водять вони нас простих людей за ніс, і зводять чолами міське і сільське населення, і натравлюють нас одне проти одного. Бояться, що хтось з перифирії прийде і не буде їм підконтрольний, а може буде ще молодший та розумніший за них, от і "дупка цвикі ріже". А люду простому кинули кістку то й гризіть її, а самі, поки не буде впевненості про своє майбутнє, будуть тормозити будь-яке обєднання. Це підвертджують і слова Бойчука В. на вищевикладеному відео див. з 30 хв. 20 сек. А інтелект, бесіда і поведінка Бойчука, це взагалі окрема тема для обговорення, сидить як в себі в ресторані, руки розкинув, окуляри на голові, треба було ще його в диван покласти. Ох місто і мало мати мера, якби його обрали.
 • Гость: Ти Спостерігач чи ні, май хоч трішки аналітики. Ці розмови про те що сільське населення, дай Боже їм здоров я і процвітання, будувало Сторожинець все на руку головам сільрад і бартошнолосикамкарлійчукам, депутатам бо їм приходить гаплик. Тому потрібно організовувати громади на теренах району і не одну або дві а багато. Пройде час, все стане на свої місця, цієї гнилі в керівництві не буде. З часом буде потреба, громади об єднаються. Школи, дітсадки, лікарні, дороги все одно ляже на плечі громади, підприємців, бо це наше, але відношення і відносини в громаді будуть інші. Тому потрібно не лити воду на млин решал-депутатів, а моцно мислити. Тільки від нас залежить наше майбутнє.
 • Гость: З Ропчею об'єднаються. Більше не треба. Чернівці до себе ліплять тільки одне село. Обласна влада така розумна, то нехай зо 20 сіл приєднаються. Є закон про співпрацю громад. Чому вони сраку рвут? Тому що ласий кусок як Сторожинець з рук тікає. Вот що вони хотят. За 25 років ніх*я в селах не зробили, а тепер бояться, що прийдеться думати не про свої сраку, а про розвиток громади. Школи і лікарні держава буде дальше фінансувати. Хто там місто строїв? Колгоспники? А місто нічого не будувало? Дорожники, лісокомбінат, цегельний, заготзерно, міжколгоспстрой де були? Сирзавод, маслозавод, майонезний, ковбасний? Де? Хто це все просрав? Де це все на початку 2000 років ділося? Чи не було тоді наших керівників?
 • Гость: А хто дотепер ще не знає, що ні інтелект ні культуру, ні інтелегентність за гроші не купищ??? А хто в наш час сунеться до влади і вдепутати всіх рівнів- лиш отакі недовиховані, недоучені, але з жагою мати грощі, нерухомість, землі і т.д. От і маємо лишень передрязги, нахабність, підлабузництво, частина людей у місті, яким притаманна інша культура мовчки спостерігають за цим всім, та сприймають як єволюційний розвиток влади, хтось уже писав зараз у нас найнижчий щабель,що затягнувся на десятиліття.
 • Гость: 100% ми у первісному ладі, і чим далі тим все нижче опускаємось чи вірніше нас опускають.
 • Гость: Як колгоспи могли розбудовувати місто, якщо вони сами щороку отримували мільйонні дотації від держави у рублях, при цьому зароблених тими самими підприємствами промисловості, що працювали у місті. Може ви хочете сказати що райагробуд або райселькомунгосп будували 7 садок, багатоповерхівки по Чапаєва і Миру або будьякий інший об"єкт за дякую? Чи процентовки вони в колгоспи здавали для розрахунку? Це були госпрозрахункові організації, що виконували роботи за державним замовленням і колгоспи тут нідочого. А те, що вони мали копійкову по тим міркам долю в статутрому фонді цих підприємств це не означає що всі їм винні як та земля. Якщо ви будуєте хату і майстри до вас приходять із чиєюсь бетономішалкою або ріштовкою, які вони орендували, то власники цих об"єктів матимуть претензії до вашої хати все життя?
 • Гость: Шауновані ДІД Сторож і тд тп не вийде зупините те що вже закрутилося, Ропча і близько не хоче до сторожинця А наш ММ ,як янукович ішов ішов і вс,,,я почерк ригігіналів, буде так ,як вирішила громада і крапка,а ви жовчею удавіться,переписуючи між собою
 • Гость: Шо-шо? Ропча не хоче до Сторожинця? Ропча не хоче в цей колгосп, куди Сторожинець тянуть. А до Сторожинця з 2-3 селами Ропча піде залюбки. Це шоб ти розуміло, як ти володієш ситуацією. По-друге, коли ці суки зробили ВСЕ, щоб громада Сторожинця НЕ ЗНАЛА про збори і коли на збори міста (10 ТИСЯЧ ВИБОРЦІВ!!!!) приходить 60 чоловік, з яких 35 - це підконтрольні меру його підлеглі, і коли збори СТОРОЖИНЦЯ !!!! проводять в комунхозі - ти тепер, сукото, згадало, шо громада шось рєшала? Здається мені, шо ти сильно бютівська падла, бо тільки у них мозгів немає взагалі. Іди нах*й, ці підари зробили все, щоб громада нічого не знала про децентралізацію, тому що кожен трезвомислячий чоловік задумався би про те, що робиться. Тільки громада могла їх захистити при умові чесної гри. Хотіли грати в болоті? Жріть тепер болото. Громада міста делегувала права на керування депутатам і депутати зараз прийняли рішення - відмовити об"єднуватися. В четверг буде позачергова сесія - там і подивимося, наскільки сцикливі і продажні наші депутати.
 • Гость: Вся біда в тому, що такі, як ти не мають розуму, не ображайся. Ще А. Сміт сказав, що при створенні любого підприємства де є чи будуть фінанси рано чи пізно розсипиться з тріском, навіщо нам велика громада щоб було, що валити не надоїло вже це все. Прикро і гидко, що наша громада закінчується в клубі ЖКХ. І чому повинна бути позачергова сесія? Що немає роботи? Бо головам сіл "неймется". Майте гонор депутати не впадіть повністю в багно, люди ще хоч трішки вас поважають.
 • Гость: Який гонор у тих квочок з бюту? Вони голосують по команді.У них ні гонору ні совісті!
 • Гость: Кожен із голів просто хоче мати якийсь зиск і лаве в кармані.Пахан ромуноязичних сіл,не хоче,бо йому там і так непогано живеться,а прийдеться ділитись ще.А ті,в селах яких залишились лиш пенсіонери-звичайно,що хочуть.Якщо об"єднуватись,то всім.Ромуноязичні села окремо відділяти не можна.