Субота, Лютий 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

РДА “не хоче” допомагати Сторожинецькій громаді?

РДА VS Мерія

В п’ятницю в Сторожинецькій райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів, на якій їх привітали з Різдвяними святами. Але, як нам стало відомо з власних джерел в РДА, на цій же нараді Ярослав Бартош зазначив, що ті працівники адміністрації, які будуть сприяти та допомагати Сторожинецькій міській громаді – будуть суворо покарані. А ті, хто будуть переходити на роботу в громаду – будуть рахуватися в адміністрації “зрадниками”.

Така інформація викликала неабияке обурення в Сторожинецькій міській раді, голова якої, Микола Карлійчук, неодноразово наголошував прямо на сесійних засіданнях про те, що замість роботи РДА “вставляє палки в колеса”. В наших статтях ця тема вже декілька разів піднімалася.

Чи була така розмова насправді, ми запитали голову Сторожинецької РДА Яросла Бартоша:

“Якщо у вас є така інформація, то з нею потрібно звертатися до інших інстанцій, – зазначив Ярослав Михайлович. – Що значить “не допомагати громаді”? До нас немає звернень – в чому ми будемо допомагати?

Якщо якась інформація поступає – вона має йти через погодження голови адміністрації, щоб потім можна було дати доручення якомусь відділу на виконання. Має бути офіційне звернення від міської ради – тоді адміністрація виконає свої функції. Чи був хоч один приклад того, що ми проігнорували офіційне звернення?

Для чого створюється громада? Для покращення надання послуг людям! Рекомендую подивитися на штат в 120 одиниць в громаді, дай Боже їм їх профінансувати. Адміністрація – 96 осіб з усіма управліннями. Не для того створювалися громади, щоб копіювати РДА, а для ефективного управління. Як тільки буде звернення від Сторожинецької міської ради – вся РДА буде включена в роботу.”

Виникає питання – як оцінювати такий політичний “пінг-понг”? За коментарем ми звернулися до відомого буковинського політолога Михайла Шморгуна:

“Найголовніше тут визначити рівень легітимності обох сторін. Одного з керівників (а я думаю, що в цьому конфлікті більше особистісного, ніж міжінституційного) обрало більше 50% виборців, а інший не зміг навіть стати депутатом районної ради, будучи при цьому головою виконавчої гілки влади в районі.

Якби були вибори на посаду керівника району, що є в інших виборчих системах, і колись також було в Україні на початку шляху незалежності, то, очевидно, що Ярослав Михайлович ніколи би й близько не наблизився до тієї посади, що він зараз займає. Зрозуміло, що більшість громади буде підтримувати в цьому конфлікті Миколу Миколайовича.

Але для громади навіть сигнали про такі конфлікти є вкрай негативним “дзвіночком”. Обидва цих керівники мають знайти точки дотику, тому що є такі проблеми, які вони можуть вирішити тільки разом, зокрема проблема садочку по вул. Гвардійській в Сторожинці, проблеми налагодження харчування в ДНЗ, проблема моста по вул. Клинівській, будівництво доріг тощо.

Міському голові я би порадив не шукати конфлікту, щоб скинути якісь промахи на винних, які “заважають працювати”, а зайняти більш конструктивну позицію і опиратися на новий склад ради, який зараз найсильніший за останні роки.”

Магазин Водолій
 • красуня: Скажіть мені шановні ,а чим займається адміністрація! Що ж такого зробила вона на користь міста? Сидить 96 дармоїдів, причому половина або пенсіонери,або просто далекі від розуму люди_кар*єристи. які гроблять життя нормальних людей, тим більше ще їм мішають працювати та жити.
 • Гость: Чуєш ти, красуня, сядь там і будеш бачити, як там солодко сидіти "дармоїдити"!!! Стань 97, і через місяць втечеш від того "дармоїдства", бо не витримаєш. Писака велика. Походу дура ти, а не красуня!!!
 • Гость: "97 дармоїдів" - прямо кіно про місцеве самоврядування. Тріллєр і драма.
 • чудовисько: Може ти і красуня але тупа очевидно як валянок. РДА це державний орган виконавчої влади.Тут працюють державні службовці.За останній час через РДА або за сприянням для міста Сторожинець було зроблено : дитячий садочок по вулГвардійскій залучено близько15млн грн,відремонтована вул Видинівського Ватутіна Карюкіна. В школі №2 і №4 єбудовані котельні на дровах, утримання садочків міста добудови котельні садочок №7.Котельня в лікарні на пелетах.Реконструкція школи №3 під НВК.В минулому році закуплено 6 квартир для сімей учасників АТО.ну а про такі дрібниці як субсидії та соц допомога напевно не варто говорити бо таких звернень за рік біля трьох тисяч тільки з міста.Перелік можно продовжувати.По віку в РДА працюють дуже молоді та досвідчені люди.
 • Гость: Покращення дійсно є, і роботи зроблено багато... проте на недоліки також очі не закривайте!!! Ось на рахунок котельні в ДНЗ 7 - діти мерзнуть!!! В садку t' повітря 12`-13`С....
 • Гость: Да на ту котєльню уже мільйони потратили, шо РДА, шо міська рада, бл*ть! Ох*їли взагалі! От Бартош най розкаже куда бабки йдуть і чого на ту котельню стільки бабла потратили і чого там такий кльовий Нуцул то всьо робив. Чорна дира прямо, а не садочок.
 • Гость: Діана не заливай. А чому міст до тепер на киваний, а що садочок по гвардійській вже працює, що ти мелеш. Свою повсякденну роботу видаєте за героїзм. Стид і срам такій РДА.
 • Гость: житель не пиши х.ню. державна районна адмістрація відповідає за район в цілому. а садочок і міст в місті. чуєш нещасний житель. не розумієш не пиши.
 • Гость: Ти теж не правий. Що значить "в цілому"? Міст і садочок це ціле, чи ні?
 • Гость: Міст це об'їздна дорога з одної частини району в іншу. Хочеш ще про район, так проїдь дорогою з Ропчі до Петрівців, чи може це дорога обласного значення і район теж до неї нічого не має? А скільки ще проблем не вирішених по району і "добре" що громади створилися, тепер це їх головна біль і садочок в Снячеві, і дорога між Чудеєм та Їжівцями та ін. Бартош не пройшов в депутати районної ради, Діана двічі провалилися на виборах до районної ради тв до ради громади Красноїльська. Такого бездарного керівництва РДА ми, за часів Незалежності, не мали. А інтриги плести вони мастаки
 • Гость: Дуже справедливо і влучно!
 • Гость: МММ Хто , Вам давав право ображати людей , які працюють в РДА ? Я розумію не задоволені керівним складом, але прості спеціалісти в чому їх вина , люди працюють таким чином заробляють на хліб так само скоро в Сторожинецькій громаді буде 120 , як , ви сказали дармоїдів, яких будуть тримати і наші приватні підприємці , чи може не так ?
 • Гость: про яких пенсіонерів говорите зараз? тих хто очолює ОТГ чи всіх інших працівників МР? давайте називайте прізвища хоча б 5-10 пенсіонерів, які працюють в РДА,з 96 чоловік це буде по Вашому 48 працівників.
 • Гость: Красуня, в адміністрації не може бути пенсіонерів, по закону якщо допрацював у адміністрації до пенсійного віку, то в той же день мусять відправити на пенсію...з пенсіонерів там тільки сторожа...це в міській раді на всі смаки- і воєнні пенсіонери, і міліцейські, і таких є...
 • красуня: А чому ж ви так рветеся туди, де зараз вказуєте,що вам не "солодко".
 • Гость: В ОТГ пенсіонерів не менше, і то всі на керівних посадах. Коли буде можна побачити весь штат співробітників громади .
 • Гость: В ОТГ не просто пенсіонери а пенсіонери -корупціонери І ці люди хотять нам влаштувати нове життя?Балінов ми чекаємо відкриття страшних схем а не мильної старої бульбашки про РДА і що всі мішають. Бо поганому танцору мішають я--я.
 • Гость: Да давай Балінов покажи як призначають працівників в ОТГ? ти ж був за відкритість, конкурси. Чому коли прийшовши в міську раду сказали шо документи на вакансії не приймають, поки що. Або пиши статтю про слухи призначення. Чому ж карлик всіх перетягує в отг зі всіх структур, погрожуючи тотальним закриттям всіх і всього. як там всі такі розумні? хлопці смішно. або робіть як має бути, або не серіть один одного, розводячи ці чвари в коментарях.
 • Балінов Дмитро: ОК, по призначенню на посади в мерію статтю зробимо. Може уже зареєструєтеся? Соцмережі - фейсбук, ВК, Одноклассники, Гугл+ тощо. Або самі щось собі придумаєте - знову якихось Калош, Сікорських і т.д., бо не цікаво читати.
 • Гость: Ну, "безіменних" коментаторів тут 99.9%, закрийте анонімні коменти, тай усе. Але все ж-таки: конкурсів немає і не буде, а штати заповнюються, критерії відбору невідомі, перше враження від штатного розкладу таке, що він уже під конкретних осіб писався. Позашкільна освіта і культура громаді, схоже, взагалі зайвий камінь на шиї, якого обіцяють позбутися і т.д.
 • Гость: Яке закрити? Тут хоча б люди узнають що творять наші махінатори.Бо так стараються для народу,що коли народ іде до них з проблемами,то дивляться на тебе, чого припер вуйко? Твоі проблеми і вали з ними.А гризуться між собою за корито,стидоба.
 • Гость: Хто тобі сказав, що не приймають документи? Ти написав заяву на ім я голови громади, для участі в конкурсі ? Зареєстрував, поцікавився коли конкурс? Здав свої необхідні документи, диплом, трудову, автобіографію. Ні? Чого мукаєш? Чи ти ще студент - тоді тобі не світить. лиш би ляпати. Аж зло бере.
 • Гость: Балінов припини приносити бруд використовуючи сайт.Крім грязі ти ще жодного разу не вніс ніякої пропозиції.Ти тепер депутат і повинен відповідати цьому статусу.Ти себе називаєш журналістом а друкуєш слухи. Якщо ти вже друкуєш слухи то тоді розкажи кажуть шо твій тато Микола перед виборами змінив фамілію на Гаврилюк щоб тільки процти в раду.Кажуть шо ти разом з Шморгуном і Чібісем по-чорному фальшували вибори і за гроші ти набрав 6% якщо не правда то спростуй.Хлопці займіться справами громади не звертайте увагу на РДА дайте їм спокійно відійти у небуття.Покажіть що вам люди дили довіру не зря і ви все зможете.Бо таке врвження що у вас справи хренові і ви знову шукаєте ворогів аби себе оправдати.
 • Балінов Дмитро:
 • Балінов Дмитро: Та уже кажіть і суми, що лиш проценти. Скільки грошей, кому гроші були, як передавали. Міська виборча запам'ятала ніч підрахунку голосів і я там був зовсім не фаворитом. Хоча роботу свою вони зробили дуже якісно. Справи мого батька - це його справи. Він дієздатна людина старше 18 років - якщо захоче, сам відповість.
 • Дмитро Васильович: Пане Дмитре? Є велике прохання до "СторожинецьІнфо" і до тебе особисто. Продумай якось на рахунок коментаріїв. Мені, наприклад, подобається цей сайт, але стає якось неприємно читати коли під різними "ніками" пише одна і та сама людина (студент, ранкова порада, не скигли, давай поговоримо, сумно аж за край,,,,) Ніби пише і не дурниці, людина знаюча, (хоча трохи вартує грамоти) може не варто і маскуватися. Ось так якось... А взагалі дякую, що є такий Балінов, що є такий сайт! З святами Вас! Всіх земних благ!
 • Балінов Дмитро: Як ви собі це уявляєте? Я буду робити премодерацію всіх коментарів? Тоді будуть звинувачувати в тому, що щось не показав, що когось "прикрив" чи спеціально дозволив поливати брудом? Я що, забороняю писати позитив? Чи забороняю когось похвалити? Чи може видаляю критику? Навіть на себе? Ні. Це ваша територія, шановні користувачі. Я не збираюся брати на себе відповідальність за ваші дії тут. Чого ви не коментуєте про те, як дітки зробили годівнички? Чи про "Новорічну казку" в Юності Підгір'я? Напишіть позитивну статтю! Візьміть інтерв'ю! Я що, гроші у вас беру за перегляд? Чи ви платите за підписку? Де коментарі під матеріалом про те, що рятувальники добиралися з медиками в негоду до Комарівців? Та це резонанс! Матеріал по всіх обласних ресурсах вистрілив! Рятувальники та медики справжні герої, без перебільшення! Де коментарі? Нема? Чи вони були, а я їх видалив спеціально? Ні, їх там не було. А хто там пише - "знаючий" чи "не знаючий" - мені особисто все одно. Пише він не мені, пише він вам. Тут були і набагато гарячіші баталії. Якщо потрібно звернутися до нас, контакти є на сайті. https://storozhynets.info/контакти
 • Misha Shmorgun: Який яскравий коментар! Страх і ненависть в РДА. І шо саме головне, ці люди вірять в брєд. Вони живуть в своєму окремому маленькому Всесвіті. а навколо них - паралельна реальність...
 • здоровий глузд: Шморгун це ти живеш у паралельному світі.Те шо ти проплачена проститутка це давнр всім відомо.Політична проституція це твій основний вид заробітку бо така особа як ти по-іншому жити не вміє. Це ти живеш у страху шо ХОЗЯЇН тебе перестане замічати тому і виригуєш дерьмо на людей.Розкажи де ти працюєш скільки заробляєш скільки податків сплачуєш для рідного міста.Чи ти може створив хоть одне робоче місце в державі?Шморгун себе оціни з усіх боків може зрозумієш що ти НЕПОТРІБ у всіх смислах.
 • Гость: у своєму смердючому всесвіті живеш ти шморгунок, бо ти тільки активний тут в компюткрі і пишиш блаж на замовлення. тому і поправився як свиня . піди сніг покидай на благо міста. може на тебе хтось зверне увагу. може сімєю обзаведешся. і в тебе відпаде охота принижувати людей. бо ти точно як в американьских фільмах, ображений на всіх. скоро з автоматом ще зайдеш в якийсь заклад.
 • Гость: Не знаю особисто Шморгуна, припускаю, що він отримує гроші за свої сільські "піар-компанії". Вважаю його слабким політологом, якій має шовіністичні ухили час від часу, навіть не усвідомлюючи цього. Але з досвідом це може пройти, а може ні. Але бл..ть, якого х..я ти ображаєш його і торкаєшся особистого життя? Це дуже низько і не гарно. Підколи його по ділу, якщо зможеш, а не пиши різну гидоту про його фізичні данні та сімю, бо реально неприємно таке читати таке, навіть про Шморгуна.
 • Гость: небайдужий, ти перейщов на жаргон? а ти полистай тут на сайті, як тут людей. називаючи прізвища .обвалювали в дєрмі. то тоді можна було? це що щось нервове. навіть ця стаття написана для того щоб потріпати людей і їх прізвища. і чого ти за нього заступаєшся? ти що забув що сайт для того щоб гадити. а хто сказав що шморгуна не можна? він хто? вліз , хай получає. не люблю бруду. а він молодий а вже брудом займається. приставляєш його років через 20, якщо він сьогодні наглий і безпардонний. а сам нічого із себе не приставляє.
 • Гость: шо значить сайт для того щоб гадити? це інфоресурс, якій не дуже то подобається нашим очільникам. Я за те, щоби нашій владі давати жару тут, за її корупційні справи, не переходячи червону лінію. Щодо Шморгуна дописувач перегнув палку, не люблю коли так ображають людей, навіть якщо це "великий політолог" Шморгун. Стосовно наглості його, то він скоріше тупенький, сам іноді до кінця не розуміє шо каже. Тупість і наглість це трохи різні речі, хоча мають багато спільного :))
 • Гость: шморгун тупенький, але до нього балінов біжить за порадою. значить тоже туповатий. караул ,хто прийшов до влади??? слухай, ти мяко кажучи задрав. про який жар ти пишиш, ви вже тут смерділи про катьку і патарака, ну накінець щось за них нарили? ви предвзято відноситесь до тих хто вам не підходить. от побачиш прийде час і бартош піде з посади( посада не приватизована) поставлять іншого і якщо він буде підходити для вас і щоб він міліони брав. то словом ніхто не обмовиться. бо то буде ваш чєловєк. а зараз команда "фас" на адміністрацію. і такі неуки , як шморгун дає оцінку. він навіть не знає . що бартош не балатувався в райраду. а політолдогів є пів сторожинця. всі за гроші вчилися в універі.
 • Гость: слухай мені пох... на рівень IQ Балінова і до кого він там біжить за порадою. Кого вибрали люди ті і прийшли, шо неясно. Для мене всі наші начальнички однакові, і мені все одно хто прийде після Лосіка, Бартоша або Катькі чи Карлійчука, я за те, щоби вони не крали і не брали відкати. Якщо поставлять іншого, то будем бачити чи буде красти чи ні. А я не поліція, щоби рити під них. Я думаю, що людям треба тут писати коментарі, щоби вони знали яка про них думка у громади і розуміли, що відповіальність такі може настати. Тошо Шморгун неук, не дає тобі право ображати його фізичний стан чи давати поради женитися йому чи ні.
 • Гость: Ну як не може нічого сказати - переходить на лічності. Обична практика бидла.
 • Гость: Хто сказав шо Бартош не балотувався в райраду? 3 округ, 17% результат, 5 місце в списку БЮТ. З кінця, правда.
 • Гость: Доречно буде нагадати що Карлійчук М.М. також балотувався в обласну раду і на превеликий жаль для нього особисто отримав великий Х..!
 • Гость: Чудак-ам, мій мобільний 0664516670 передзвони, зустрінемось, покажу паспорт. Боїшся , звернись у виборчу комісію, там копія
 • Гость: Стаття- гі...но. навіщо таке писати?
 • Гость: ОК, а як РДА має допомогти ? От конкретні люди, працівники. Прийти, поклонитися в ніжки, спитати: "Чєво ізволітє ?", зробити все, що скажуть і злиняти в туман. Бо працевлаштовуватися їм буде нікуди - всьо зайнято. Але (увага!) "створено конкурсну комісію".
 • Гость: Да писати статтю по тому -шо одна баба сказала , це сильно. Ні в одному інтернет ресурсі не читав такоі змістовноі статті, факти в студію...
 • Гость: Люди в РДА бояться за свою роботу, шоб вам тут факти на камеру розказувати. В статті чотко написано - шоб це провірити, взяли кометарій у Бартоша. Якби у нього коментар не брали - оце була би красота. Коли був істочнік - Бартоша ніхто не питався (коли Карлос на сесії заявляв про то, шо йому РДА мєшає жити).
 • Гость: О-оо, у хлопців і дівчат з РДА істерика! А чому? І чому таке вілношення до ОГ, ви ж теж є членами цієї громади, ну то застосовуйте свої такі цінні навики, освіту та таку невидану любов до праці на благо процвітання цієї громади.
 • Гость: Діана сьогодні навіть нараду зібрала, розбиратись. Смішно...
 • Гость: ні, це не смішно, микола, це дуже сумно. коли в такому малому містечку, де люди практично один одного знають, навіть вітаються. коли є сусідами . знайомими. може навіть родичами і поливають брудом. коли люди кажуть. що вони чесні справедливі, збирають сплєтні і кидають в інтернет знаючи точно. що під всякими ніками це буде перемито всі кісточки.ЦЕ ДУЖЕ СУМНО. але ще одно сплєтні ресурс бігом смакує і бігом викидає на перетерання людям, а чому нічого не написали хлопці про садочки. які закрили по селах. чому немає інтервю з батьками і завідуючими про міські садки. які немають хліба і молока? то шановні великі журналісти і блогери. тримайте руку на пульсі в тих місцях де дійсно страдають люди а не збирайти плітки. бо ви собі бали в цьому не додаєте і в тому місці якраз смішно.
 • Гость: Ай-ай-ай.. Не мають хліба і молока садочки по місту? Нагадати тобі, дебіле, під чиїм керуванням садочки в місті? Під РДА! По селам все нормально, бо там нормальні керівники були, які знали, що зараз буде перехідний період і треба буде якийсь місяць пережити і запастися продуктами або якось по іншому організувати роботу. А в РДА могли би доперти своїми кривими мозгами, якби хотіли, що у міських садочках тоже треба запаси зробити. Але ж нє - треба зробити палки в колеса новій громаді. Наради вони збирають - два д..., Діана з Бартошом. Нарадісти ох*єнні. Плітки там хтось збирає. Та якби знали, що їх з роботи не попруть, про РДА стільки би розказали, на енциклопедію би хватило.
 • Гость: сікорский ти живий, бо щось тебе довго не було, напевно посаду в громаді перетирав. недавно писав небайдужий,що ображати не можна, писав що то ая-яй. а виявляється можна.
 • Гость: Да, здоров Славік.
 • Гость: убогий ти сікорский. подивись на годину, ти би мав знати . як ніхто. коли славік на роботі. а ти бідний на голову хочеш провокувати. ніби ти вичислив хто пише . хакер ти недодєланий.
 • Іван: Шановний Сікорський, довожу до Вашого відома, що на сьогоднішній день дитячі садочки "безхозі",бо вони уже не в освіті, але ще не в громаді. Бо в мерії є великий головний бухгалтер, яка взяла на себе великі повноваження і вирішує, кому і скільки платити,правда про себе не забуває. Карлійчук у неї на "поводу". А крутить вона не мало, і пора щоб нею зайнялися відповідні органи.
 • Гость: Чому мер у неі на поводу?ні,вони у одній зв"язці.Колись ділили на трьох,тепер один вибув,ділять на двох.І ніколи мер іі не вижене,бо вона багато знає.А, тепер ясно чому ходять чутки що за місце у садочок треба заплатити 500 або 600 евро.Тут навіть зелений не проходить.Жах,до европи йдем,а хтось біжить.
 • Гость: Не давайте ні по 500 ні по 600. Кругом є телефони. Здайте за хабарництво до СБУ. Чого хвіст піджали, чи це норма?. А даєте хабарі сидіть та мовчить.
 • Гость: А людям за 100гр декретних можно прожити,?тому і дають таким бугалтерам,щоб дитину влаштувати.А дідові безгосподарнику проще.Його дочка у 2 місяці залишає дитя з наймичкою,якій платить зар плату у розмірі до 5000 і йде на роботу,де заробляє до 3500гр.Цікаво де добирає ще 1500 для няні і за що живе сім"я з 6 чоловік,одна з яких студентка вузу у Вінниці.Вот народ голосуйте за діда,щоб мав за що сімейство своє тримати.а на вас йому на---ть.якось так виходить.
 • Гость: Да, Балінов великий журналіст,якби не Романович,на хліб би не мав.Попірився і продався меру за посаду,а народ знову лаханувся.Думали великий реформатор,нахватався по сесіях трохи розумного,та видає від себе.А Карлічук дійсно дограється,бо люди доведені до крайності.Погано скінче,побачите,якщо не почне робити для людей,хоча б дісно почати з налогів,бо у нас основна маса людей підприємці,які цих дармоідів і іх сімейства бездарне,годують,вони між собою не можуть розібратися,гризуться як пси.Це добре,що є цей анонімний сайт,дякуйте гаспідари що люди пока пар на ньому випускають,а уявіт собі,що це скоро буде у ваших кабінетах,бо люди терплять до пори,до часу.Так що не шановні керовніки думайте.
 • Балінов Дмитро: Кажіть уже правду - я уже госпідар чи ще великий реформатор? І ще уточніть - куди продався, яка посада, що маю робити, які реформи обіцяв та не зробив? Де ключова "зрада", бо шось не улавлюю. І людей приводіть, які доведені до крайності. Уже ставлю камеру, даю мікрофон, озброююсь фотоапаратом - і кожне слово запишу, нічого не викину і все опублікую дослівно. Разом з пропозиціями, як все виправляти. Будемо запускати механізми громадської участі - то коли буде оголошення про слухання - не треба приходити, сидіть вдома, за вас все вирішать "взрослі дяді".
 • Гость: Ти Дмитре якщо вже бив себе в груди висвітлювати,та виводити на чисту воду отих,що наістися не можуть,то доводь своі слова на ділі,а то хитрий мер щоб тобі пельку закрити дав посаду маленьку,а ти і затих.Де твоі лозунги з якими ти йшов на вибори?Викривати та виводити на чисту воду отих працьовитих для себе,мені шкода що я за тебе голосувала.Надіялась що ви молоді та чесні,щось змінете.А до гаспідара тобі,,,,,як до неба,де конкурси?чому не питаєш свого шефа?
 • Балінов Дмитро: Перша сесія нової ради відбулася 14 (чотирнадцять) днів тому. Хочете від мене звіт? Та будь-ласка. Назначайте час і місце - прийду, прозвітую без будь-яких проблем. Про конкурси буде матеріал, я ж писав вчора. І поіменний список тих, хто вже перейшов по переводу з держслужби. У нас є напрацювання механізмів, які можуть щось поміняти і ми їх будемо впроваджувати. Зрозумійте - немає НІЧОГО! Н І Ч О Г О! Це все лиш починається ЗАНОВО. Робота в раді в ноль, фактично. Її треба піднімати і ПЕРЕБУДОВУВАТИ - я цим і займаюся. Чи ви думаєте, що система електронних петицій по "моєму хотєнію" підніметься? Клац пальчиками і все? Чи механізми створення ОСББ? Чи громадський контроль налаштується? Клац - і все кльово? Може електронний документооборот зробиться сам по собі? 12 населених пунктів - як зробити координацію? Чарівною паличкою? Так що, це ЗРАДА? Все, бігати і бити себе п'яткою в груди? Може таки зберемо волю в кулак і ноги в руки і побудуємо щось нове? Може хтось і обіцяв лампочок, лавочок і плиточок на виборах - але точно не я. Основний посил всіє нашої передвиборчої кампанії - ми вам, ВАМ, даємо в руки інструменти, якими ВИ зможете щось змінити. За нашої допомоги. Різницю відчуваєте? Я депутат міської ради і мушу дати вам (як виборцю) механізм реалізації ваших ідей і бачень. Тільки ви до мене не звертаєтеся. https://storozhynets.info/контакти А придумати собі щось, потім на то образитись і з того зробити висновки - це по "нашому", по Сторожинецьки
 • Гость: Тобто, наскільки я зрозумів конкурси уже відбулися на всі посади у новій громаді? Чи створюються все з нуля, як Ви пишете, і ще будуть конкурси на ці посади? Якщо будуть то дуже добре, чекаємо на сайті про всі умови, якщо ні то WTF, чому все тишком-нишком?
 • Гость: Дивуюсь. Невже ти не розумієш, щоб пробити цей мур, це не реально. Ти уявляєш, що сталося. Ми стали свідками створення зовсім інших відносин . Це треба розуміти, а ми робимо все по старінке, появилися посади всі побігли туди, всі куми свати, колеги. Як тепер в Сторожинці зробити без обід і крові конкурс на "хлібні" місця? Всі, як не рідня то кореш, кум. От тут і проявиться вся наша громадьська свідомість. І чому ми вимагаємо від сайту інформацію про конкурс на посади? Невже це не повинна зробити рада через засоби масової інформації, згідно закону України, є Гашпар, є газета. Чого мовчите?. Тишком-нишком.
 • Гость: Ти правий, оголошення про конкурси має зробити рада, але де, якщо навіть немає сайту нової ОТГ? А цей сайт люди реально читають і якщо тут розмістити ці оголошення, то максимум людей будуть знати інформацію і важче буде Карлійчуку та його любим друзям призначати своїх людей на них. А звертаюсь до Дмитра, тому що він депутат і думаю, що при наявності бажання керівництва нової ОТГ, не було би жодних проблем розмістити ці оголошення тут. А хто в районі і в області (чому ні) знають про існування районного радіомовлення? Мур пробити майже нерально, ало нашими хоча би коментатми, цей мур потихесеньку буде хитати, можливо.
 • Гость: На кінець то, майнула блискавка логіки. Таки зрозуміло, що сайт який веде Дмитро Балінов використовувати йому, як власний депутатський ресурс не можна. Бо виходить, що один депутат має цю можливість інші 34 ні. Влада готова була підтримати місцеву газету і радіо на немаленьку суму, чому не замовить за значно меншу об яви відносно конкурсу, різного роду інформацій і т.д. Буде чесно без лицемірства. Що ж ми за люди замість того щоб допомогти Дмитрові і собі, хочемо чужими руками грань запорпати. Може разом?
 • Балінов Дмитро: Будуть конкурси. Вакансій вільних десь 2/3 в раді громади. За місяць до проведення конкурсу буде оголошено. Не так багато бажають людей йти на роботу в раду, як здається. Вірогідніше, наступного тижня буде оголошення про проведення конкурсів на посади. Опублікуємо обов'язково.
 • Гость: Ось ця я розумію європейський підхід! Молодець Дмитро! Уважуха. Будемо надіятись, що багато молоді буде подаватися на ці посади і все буде гуд:) Я би сам подався, але не маю зараз можливості, по перебуваю за межами району;)
 • Балінов Дмитро: Можете скористатися цим механізмом для викладення власних ідей. На порталі потрібно зареєструватися, потім подивитися методичку. Енергії у вас повно, спробуйте її направити в конструктивне русло. І іншим також рекомендую - ми не газета, опублікуємо ваш матеріал безкоштовно. http://tools.gurt.org.ua/journalism
 • експерт: У мене були думки ,була велика віра, що створення нової громади дає нам неймовірний шанс -побудувати зовсім нову незалежну від політики управлінську структуру. Структуру або раду яка буде керуватися тільки інтересами громади , рада яка мала би у своїх діях економити кожну копійку у бюджеті ,хотя би тому що це наші з вами гроші.Але сталося так як сталося. Карлійчук отримав перемогу.Треба сказати відверто шо голови сіл програли. Після виборів мав би відбутися діалог про те як буде розвиватися новоутворена громада.На жаль новий-старий голова ніякого діалогу ні з ким не проводив і не збирається проводити.Карлійчук проводить кадрову політику в найгірших традиціях. Кумовсто і наближенність взяли верх.Уже нікого не цікавить які ділові та професійні якості у людей які керівні посади у новій раді.Призначення відбулися взагалі без обговорень так оце і є самим не прийнятним. Всі хто йде на посади повинні проходити конкурс. В іншому випадку це кумовство яке обовязково преведе до корупції.Що зробив новий мер -зігнорував всі ці принципи.Він підібрав собі команду яка моло уявляє що треба робити аби справи пішли вперед. Але вони точно знають що треба вирішувати для задоволення власних амбіцій.Невже не зрозуміло що , наприклад перший зам Брижак який ще зовсін недавно переконував викладачів коледжу що у нього є програма що він особистий друг Гройсмана і саме він зробить з коледжу новий навчальний заклад. Пройшов рік але в коледжі справи тільки погіршилися.Брижак зрозумів що коледж йому не по зубам і без обговорення з колективом спригнув в нову раду ,плюнув на контракт ,який підписали з ним на 5років.Другий заступник Абрамчук.Не знаю його професійних якостей , але точно знаю , що на посаду заступника з числа голів мала би претендувати особа яку підтримали би голови сіл.Не думаю шо Абрамчука підтримують голови.От і виходить шо ми набрали команду невдах і Карлійчук поведе цю громаду до успіху? При такому розкладі максимум за пів-року ми будемо свідками повного провалу. Ситуацію може тимчасово врятувати хіба що гроші на розвиток з уряду, але це буде разова акція. А що далі? Треба робити дуже ефективну команду управлінців. які зуміють зібрати податки.І дуже класно ці кошти використати на розвиток громади. Управлінський апарат має бути не більше 50-60 чоловік з хорощою оплатою.Все що буде корисне застосувати .Що зайве або ліквідувати або передати в державні органи і прицняти участь в їх фінансуванні.Інакше можно наломати дров розсварити людей і втратити віру в те шо може бути краще життя.
 • Гость: Де ти був експерт коли збиралися збори по вирішенню якою бути громаді? Сиділи, пробач, по мишачіх норах. Це ти ще слабо описав, Дай Боже щоб так не сталося, але я думаю буде гірше.Люди які прийшли до керівництва громадою не погані і не хороші, вони вчорашні, на жаль і переробити їх неможливо і вони не переробляться. Тільки спільними зусиллями громади і керівництва при умові взаєморозуміння може щось зміниться. Влада не може і не розуміє того, що ставку потрібно робити на свою громаду. Далі буде чекати інструкції з області, інструкції партійних босів. Дуже шкода.
 • Гость: Мощно, експерт. Розпиши план - які саме мають бути відділи і підрозділи, які критерії відбору на посади. Ти понімаєш, що ти зараз говориш правильні речі (хотя про Абрамчука мер заявляв, шо кандидатура обговорювалася, а старости не суперечили), але ти говориш ці правильні речі тоді, коли рада громади, по факту, працює лише 10 днів, а багато призначених або в.о. - лише з 10 січня. Якого ти хочеш результату?
 • Гость: Поїзд поїхав і ми навіть в останній вагон не вспіли. Не треба більше ні про що говорити. Всі раніше написані коментарі це просто гра слів, нічим не підтверджена. Березень _квітень місяці покажуть чи дана громада має право на існування.
 • Гость: Дуже вірно сказано, що вартує Сирбу, якого взяли на посаду керівника юридичного відділу , хто такий Сирбу , друг Карлійчука . Його цікавлять інтереси громади , звичайно , що ні.
 • Гость: Да, з мізками у тебе туговато. Ти мені тільки відповіж, що ти, як виборець, член громади, будеш робити коли опублікують списки ради? "повозмущаешся" і все, чи збереш незадоволених і прийдеш під міську раду. Коли ви зрозумієте, що наша сила не в ганьбі а в єдності. За всю історію нашого краю, України є маса прикладів коли вороги використовуючи чвари захоплювали державу. Поцікався. Ми народ дозволяємо робити з нами те , що хотять. І нічого Дмитро сам не зробить за одну секунду. Двадцять п ять років ми всі терпимо і мовчимо, заміть ніхто не "возмущался". Тепер хлопці на ентузіазмі створили сторінку щоб була якась "віддушина", так ні вони винні. Ганьба і сором нам, як громадянам. Впевнений, що ні один з дописувачів при потребі прийти відстояти спільні інтереси не прийде під раду. А Дмитро молодець, тільки не знаю на скільки тебе стане в цій ........
 • Гость: Член, громади ти,а я жителька р-н Сторожинець і мозгами у мене все гаразд,а ось у тебе грамотію напевно лажа повна,судячи з твоіх писанин.А за Дмитра ми ще порадіємо,як він тихенько буде сидіти у ММ під копитом і тішитись з того що ми за нього голосували,але так воно є.Молодці ті що сиділи дома та не ходили голосувати за таких молодих та справедливих.
 • Балінов Дмитро: Ще підкажіть - скільки коштує "сидіти тихенько під копитом" в місяць? Чи то щорічно? А якщо "під копитом", але шуміти? А якщо тихенько, але не "під копитом"? А "тихенько" це як? Взагалі мовчати чи можна комусь в коридорі поплакати в жилетку і розповісти про несправедливість? Розцінки різняться чи ставка та сама? Там грошима платять чи зразу вимагати земельну ділянку, царські хороми, машину з особистим водієм і упаковку солодкої вати? Ну, щоб я знав, що говорити.
 • Гость: Дмитро,ти не ображайся.Ти дійсно яро почав свій вихід.Мені сподобалось те, що ви хлопці не боячись, викривали усі негаразди нашого газди,тепер ваш газда кинув вам галасливим кістку,у вигляді посади і думає що таким чином закриє вам пелькі.Але якщо ви дійсно патріоти,то ви висвітлюйте усе що творять наш мер,а не коментуйте вже те що вишло поза вашоі уваги.Тоді ви дійсно заслужете на повагу та підтримку з боку народу.А мер наш ще те чудило,сам начудить,а потім скидує на замів та Бартоша і тд
 • Балінов Дмитро: Мені не потрібна посада як така. Так само мені не потрібен Мерседес як такий. Посада - це інструмент для суспільних перетворень. Суспільні перетворення - це мета. Мерседес - це засіб пересування. Приїхати з точки А в точку Б - це мета! Зрозуміла аналогія? Нам потрібні свіжі ідеї і ВЕЛИЧЕЗНА участь громади. Ми будемо це запроваджувати, а від вас всіх - підтримка. Копати шанці і заливати бетон не треба буде - треба буде попрацювати головою. Мер - 1 особа. Є ще депутатський корпус, для якого я вже придумав і майже реалізував механізм взаємодії і реагування на проблеми. Залишиться з ними обговорити. ОБОВ'ЯЗКОВО до цього будуть долучатися громадські організації і активісти (яких, на жаль, дуже мало в нашій громаді).
 • Гость: Ой дорогенька у тебе ні з чим не гаразд. Ти вже з копитця попила водиці.
 • Гость: Козлику,ти вже витріщив оченята?
 • Гость: Ти не перекручуй, коза є коза. Я радий, що ти Дмитра на кінець зрозуміла. У них голова варить будь здоров, але без нашої підтримки вийде, як ти написала про мера(він не мер на жаль, а голова громади, різницю улавлюєшь)
 • Гость: це якесь дежавю, ну вже задрали цією допомогою, ніхто не знає, що за допомога має бути, но меседж: "РДА не допомагає то міській раді, тепер вже громаді" тупо раз за разом доноситься до населення...ніби всі забули, як пару місяців тому Карлійчук на сесії доказував, що у громаді пропадемо і ні в якому разі не треба створювати і його всі депутати підтримали, крім бютівців...а потім Бартош з депутатом Рибаком і іншим начальством уламували мера і трохи не на курмию тягнули його в громаду...я нічого не путаю? це ж все було тут у вас на сайті, всі читали...а тепер, як виграв, то все нормально, все класно, лише от, ****, одна проблема- РДА не хоче допомогати, и точка...і з цією хєрнею ви приплентались до голови РДА і допитувались, що ж це він такого неповажного до громади сказав на планерці...да Бартош ще терпляча людина, я б на його місці би післав за такі запитання...але стаття з'явилась, на пустому місці, але з'явилась, отже це комусь потрібно...ну ці популістські манци давно відомі- найти, зробити собі ворога, щоб на нього все потім списати, про це і Шморгун написав, але звідки це в вас, Дмитре, невже за три тижні заразились цим духом? а може стаття як подяка теперішньому патрону, чи прогиб?
 • Гость: Де ж ми були коли вибори були?
 • Іронік: Де Ви були, я не знаю, а я на дільниці, голосував ...а які проблеми? вибір зроблено, Карлійчук мабуть той, хто найкраще підходить для створення громади , з його наполегливістю таранного типу і з якимись звязками у Києві...та я і не торкався теми виборів у своєму пості, так, деякі невеличкі нюанси...
 • Балінов Дмитро: Такі речі - плітки, слухи, наговори - треба прекращати. Саме це було головним посилом в підготовці матеріалу. Хтось такі зробив з цього висновки, хтось ні - саме тому ви можете свою думку тут опублікувати. Є ще методика - давайте будемо шукати "ворогів" з цифрами і у фактах. Не використовуйте нецензурну лексику в коментарях
 • Балінов Дмитро: Давайте візьмемо один з об'єктів РДА - ДНЗ№7. Чому? Тому що про нього згадували в коментарях, що там діти мерзнуть і громада нічого не робить. Зараз нікого не звинувачую, просто озвучую факти: 1. ДНЗ №7 керувалося Управлінням освіти РДА. Всі міські садочки керувалися Управлінням освіти РДА. 2. В ДНЗ №7 декілька разів проводили реконструкцію та капітальний ремонт котельні. Гроші були перераховані: - 30 вересня 2015 року (25 вересня 2015 підписаний договір 67-1, акт виконаних робіт № 1/67/1 підписаний в той же день, 25 вересня 2015) - 19,5 тис. грн. - Архітектурне бюро - 28 грудня 2015 року (25 грудня 2015 підписаний договір №88, в той же день, 25 грудня 2015, - акт виконаних робіт №1/88) - 370,5 тис.грн. - ТОВ "Авікбудпроект" - 26 вересня 2016 року (договір №30 від 9 вересня 2016, акт виконаних робіт - 1/30 від 21 вересня 2016 року) - 180,2 тис. грн. - ТОВ "Авікбудпроект" - 28 грудня 2016 року (той же договір, акт виконаних робіт 11/30 від 26 грудня 2016 року) - 81,9 тис. грн. - ТОВ "Авікбудпроект" - 9 грудня 2016 року (договір №48 від 5.12.2016, в той же день, 5 грудня 2016 року, акт виконаних робіт №3/48) - 57,2 тис. грн. - ТОВ "Авікбудпроект" Що ми з цього маємо? За півтора року на реконструкцію котельні в ДНЗ №7 витратили (попередньо, я не знаю, чи здавали батьки якісь кошти): 709,4 тис. грн. і в двох випадках акти виконаних робіт були підписані в той же день, коли й договір. Що саме цікаве - ці дні в грудні. Котельню реконструювали не в червні-серпні, а в грудні. По документах. Я не знаю, скільки треба потужності для обігріву 7 садочку, але за допомогою гуглу я знайшов котел КТ-3Е-PG на пеллетах потужністю 500 кВт, що грубо би вистачило для обігріву приміщення площею 5500 м2. Вартість котла - 571,4 тис. грн. КПД котла - 94%, гарантія - 36 місяців. Що було до 2015 року - я не знаю, електронні реєстри працюють тільки з вересня 2015. Ходять чутки, що еквівалентні (або більші) суми були витрачені і до 2015 року. Але це чутки і без інсайда інформацію ми не отримаємо. Тепер батьки, маючи таку інформацію (повністю доступну в відкритих реєстрах) - нехай задають керівництву садочку і Управлінню освіти РДА питання, чому там температура 12-13 С і "діти мерзнуть!!!"
 • Гость: тут все зрозуміло, бачу, працюєте, молодці...але я не про це...ви розміщуєте статтю, яка знов розпалює здавалось вже забутий конфлікт між керівництвом РДА та міської ради...ну пройшли вибори, все, нема чого ділити, та й не було, тепер громаді працювати і працювати...я просто висловив свою думку, і взагалі, не проти цієї статті, це все живо, цікаво, хтось прикалується, хтось нове шось пізнав...а пліток, слухів, наговорів ще буде й буде, поки все притреться, на ноги стане...
 • Балінов Дмитро: Ну як не про це? Громаді закидають про те, що "діти мерзнуть!!!" і по місту йдуть семикілометровими кроками чутки про те що "ВСЬОПРОПАЛО!". Я тут з цифрами вам показав, що питання мали б виникнути не до громади, а до тих, хто керував ДНЗ №7 до кінця минулого року. Коли до мене звертається людина і каже "Голова РДА казав те і те на нараді, це ж проізвол!" я що маю сказати? "Йди, наприклад, Вася, побігай, не можна нам про голову РДА казати?" Чи як? Взяли коментар у голови РДА? Взяли. Які питання? Інколи пишуть такі опуси на пошту, що очі закатуються, і ще потім ображаються, що ми не публікуємо. Стаття - не причина, стаття - наслідок. "Вже забутий конфлікт" - причина. З нашої сторони тут немає жодної придумки. Є у мене теорія, яка отримує свої підтвердження вже деякий час. Є група осіб (наших місцевих, з одним центровим, "входящим" і в РДА, і в мерію), які постійно "мутять воду". Тобто розпускають чутки (і власні домисли, інколи з доволі серйозними заявками) і "довірчиво" втирають їх очільникам як району, так і громади. Зловлю цих поціновувачів "Санта Барбари" на фактах - напишу. Джерело з цієї статті - не з тієї групи =)
 • депутат: Балінов ти почув дзвін але не зрозумів де він.Давай так завтра ти даєш метеріал де і в яких селах закриті садочки і по якій причині.Щодо садочків у місті. То хвала Богу що їх тоді забрали в освіту бо інакше старий газдун все мава би довести до ручки.Останній приклад саме мер профінансував і замовив три газових котли які насправді були не придатними для роботи від початку. Тому з ними було дуже проблем. Молодці освіта що зробили ще одну котельню на дровах цегарантія що буде ітепло і економія.Ну а якщо маєш підозри про афери то дорога тільки до органів.І ще від тепер всі питання тільки до мера бо він на сьогодня незалежний ні від кого.
 • Гость: Давай так. Ти завтра даєш інформацію де поділися три газових котли, які насправді були непридатні для роботи. І чому ти знаючи про це, мовчав. Тоді побачимо хто дзвонить по цім сайті. І чому ти не подав інформацію до органів, це стаття.
 • Гость: Славік, кончай чуш пороти. Ти знаєш шо через Карлоса вкрали три котла газових? Чи намутили на трьох котлах газових? Чо ти мовчиш? Тобі тєлєфон надіктувати? СТО ДВА. Один Ноль Два. 102 - "Альо, я світдєтєль, я знаю шо відмили бабки на трьох котлах". Всьо, пішов розказав. Тим більше як голова адміністрації ти це можеш і без 102 зробити, лічно пообщавшись з Іоном Васильовичем. Ти точно вкурсі всьої цьої схеми. Але вніманіє - чи ти там не замєшан? Ти вообщє багато чого вкурсі, просто у тебе не хватить моцності яєц це розказати публічно, бо це не сповідь - ти в тих історях соучаснік, бо знав і мовчав.
 • Гость: Шановні депутати,розтолкуйте,як це зараз буде?Це що буде своє районо,райздрав,міліция і тд?А хто очолює ці відділи?І як устраюватись на роботу?якщо не важко,дайте відповідь.Дякую.
 • Гость: Так,у ММ буде все свое.Ідіть до мера і пишіть заяву на роботу,а вдруг повезе.
 • Гость: Прохання до мера та зав районо,бідні батьки просять запровадити шкільну форму,як це було колись.Школяр виглядав школярем,а не моделью.Багато батьків не взмозі купувати дітям багато речей,а ті дивляться на розодітих,міняючих кожен день вбрання однолітків і собі просять купувати щось модне.Дуже просимо війти в наше ніщинське положення.Хтось може сказати,а що вам заважає вдягати форму,але якщо усі діти будут у формі і це буде вимога школи,то не буде сліз у хаті.Дуже просимо мера посприяти нашому проханню.
 • Гость: А зав здрав відділом напевно буде Войцеховський?Бо з депутатів тільки він,який може очолити,хотя і молоді хлопці розумні,але ще молоді.
 • Гость: Якщо правда про начальника юридичного відділу, то це знову дурдом, потрібно звертатись до психіатрів, повно молодих юристів!!!