Відзначення 99-ї річниці бою під Крутами

29 січня 1918 року під селищем Крути на залізничній станції відбувся бій між бійцями тоді юної Української Народної Республіки та силами Червоної Армії. Загін патріотів у складі близько 600 осіб протистояв майже чотиритисячному війську більшовиків. Після кількагодинного бою їм не вдалося зупинити наступ армії, а лише затримати її.

День подвигу залишається в пам’яті українського народу вже майже сторіччя. В 2007 році Президент України підписав Указ про “День пам’яті Героїв Крут”, який щорічно відзначається 29 січня.

До цієї знаменної дати в п’ятницю, 27 січня 2017 року, на Центральному майдані Незалежності відбулися урочистості, в яких взяли участь представники духовенства, громадськості, влади.

Під час заходу наголосили, що український народ любить свою країну. Своєю працею, кров’ю та душею він прагне до кращого життя, до спокою та благополуччя. І бій під Крутами був доказом волі українців та їх здатності протистояти натиску, нехай навіть сильнішого та амбітнішого, супротивника і відповідати на будь-які історичні виклики.

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ