TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Давайте зробимо місто чистішим

Сміття

В нашому місті є соціально активні люди. Один із них – Денис Семенюк. Денис веде свою сторінку в соціальній мережі та помічає все, що в місті кидається в очі. Ми попросили його розповісти про його громадську позицію:

“Я, як житель міста, хочу щоб воно було чистим. Недалеко від мого дому сміттєзвалище, якого там взагалі не потрібно, не повинно бути. Мало того, що туди викидають сміття, так зараз це його неможливо забрати – тому що там активні зсувні процеси.

Я – патріот свого міста, і мені боляче дивитись на недбалість зі сторони багатьох сторожинчан. Це просто жах!

Сміття

Сміття

Адже є смітники, є міське сміттєзвалище, та ні – то далеко та потрібно прикласти зусиль, – легше викинути в яр і забути… Тепер, щоб прибрати звідти сміття потрібно прикласти масу зусиль, адже там аварійний берег, який осипається.

Сміття

Сміття

Щодо території, прилеглої до водокачок, то можливо прибрати та почистити спільними зусиллями сторожинчан та, можливо, за підтримки ЖКГ. І цікаво було би почути коментар влади щодо подальшої долі недобудованої водокачки. Вже 15-20 років вона заростає деревами.

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ