Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Міська рада припинила діяльність стихійного “авторинку” на перехресті вул. Чернівецької та Косівської

Днями працівниками Сторожинецької міської ради спільно з представниками Сторожинецького відділу поліції було здійснено виїзд та огляд стихійного “авторинку” на перехресті вул. Чернівецької та Косівської.

Автомобілі, що пропонувалися на продаж, були припарковані прямо на газоні, що є порушенням ПДД, Правил торгівлі та правилами благоустрою міста.

Також біля автомобілів не було смітників і виникало стихійне звалище з недопалків, пляшок, стаканчиків з-під кави, ганчір’я.

Обдзвонишви власників автомобілів, спільною робочою групою міської ради та поліції було проведено роз’яснювальну роботу щодо недопущення подібних дій у майбутньому.

Знайшовши розуміння та взявши з водіїв обіцянку забрати автомобілі і більше не порушувати правила ПДД в такий спосіб, цього разу обійшлося без складання протоколів про адміністративне правопорушення, а лише усним попередженням.

В свою чергу міська рада взяла на себе зобов’язання вирішити питання щодо виділення майданчика для продажу автомобілів.

Магазин Водолій
  • Гость: Поперше, , жодного ПДД не було порушено. Продавати власне авто закон України не забороняє. А те, що місцева влада вирішила і тут здерати гроші з народу, то це інше питання!!!
  • Денис Семенюк: Дивимось ПДД України п. 15.10 (є) Стоянка на газонах заборонена.
  • Гость: Для рочатку треба довести, що це газон. Не всяка ділянка з травою рахується газоном!!!
  • Денис Семенюк: Тоді виходить, що паркуватись можна практично на будь-якому газоні, бо практично ніхто не документує того, що він посіяв цю траву а не вона там розрослась сама. Давайте будемо реалістами. Цей газон\ділянка прибирається та стрижеться не тими особами, що залишають там машини, а скоріш за все ДОСААФ або жеком. З таким підходом до трактування законів та правил ми не далеко заїдемо.
  • Гость: Вірно кажете: "Будемо реалістами"!!! Ніяких законних підстав не було для розгону тих автомобілів. Просто хтось з адміністрації вирішив хапнути грошей. Цікавий народ, те, що на території лікарні будують приватні будинки нікого не хвилює, а те, що прим'яли травичку- трагедія, інформаційна бомба)))))
  • Гость: Ще зверніть увагу на такий самий майданчик на глибочку, біля зупинки, там прям на клумбі завжди дві машини припарковані для продажу. Дуже негарно виглядає . Але вдячні
  • Гость: Зависть хреновая штука))) Самому нечего поставить, так и другим подгадить надо
  • Гость: Газон — участок однородной территории с дерновым покрытием, созданный искусственно путем посева и выращивания дернообразующих трав (в основном многолетних злаков) или одернения. Витяг з ПДД України. Ключевое слово в любом определении газона - "исккственное" насаждение, озеленение!!!
  • Гость: Вот читаю всю эту хрень и столько ругательств напрашивается в сторону этих псевдогероев из администрации и мусариции. Ура, подвиг!!!! Убрали машинки с газона!!!! Герои!!!!! А где бля вы гребаные герои, тогда, когда нужны? Когда машины паркуют прямо на пешиходных переходах, поцентру дороги, перекрестков, прямо на тротуарах, летают между домами??? Когда ребонка страшно отпустить???? Где вы, уроды? Где этот хрен с фотоаппаратом????? Посему все это не фоткает????? Быдло гребаное!!!