Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Голова громади підписав рішення про підвищення тарифів. Проігнорувавши рекомендації депутатів та зібрані містянами підписи

Сьогодні, 14 липня 2017 року, голова Сторожинецької громади Микола Карлійчук підписав рішення виконавчого комітету про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення з 1 серпня 2017 року.

Тарифи запланували підняти на засіданні виконкому раніше. Одним з пунктів рішення було направлення клопотання КП “Сторожинецьке ЖКГ” про “коригування” тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на розгляд постійної комісії з питань ЖКГ, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку.

Комісія засідала 5 липня і не підтримала підвищення тарифів. Членам комісії не надали жодного економічного обгрунтування щодо підняття цін на водопостачання та водовідведення. Оперували депутати тими даними, які отримали ми для публікації.

Тоді було вирішено отримати від комунальників розшифровку статей зведеного розрахунку витрат на водопостачання та водовідведення та розглянути на наступному засіданні комісії, яке так і не відбулося, оскільки від КП “Сторожинецьке ЖКГ” членами комісії не були надані ці дані.

Також комісія не приймала рішення (що підтверджується відеозаписом засідання) щодо винесення питання про затвердження тарифів на виконком. Мало того, Анатолій Оленюк, який був головуючим на засіданні, стверджує, що рекомендації комісії він не підписував. Звідки взявся цей “документ” – в міській раді пояснити не змогли.

Законом України “Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення” визначено, що споживачі питної води мають право на організацію та проведення громадського обговорення в процесі прийняття рішень з питань питної води, питного водопостачання та водовідведення, що передбачає, зокрема, отримання від органів місцевого самоврядування повної, достовірної, своєчасної інформації про порядок розрахунків тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

Протоколу проведення громадського обговорення в мерії щодо тарифу на воду в мерії немає, тому що громадські обговорення не проводилися. Це підтвердив на виконкомі і директор КП “Сторожинецьке ЖКГ”. Також члени виконкому досі не отримали на руки детальну розшифровку структури тарифу, хоча зобов’язали Олександра Кіслінського підготувати її в дводенних термін.

Більше того, 12 липня, на наступний день після засідання виконкому, де було проголосовано за підвищення тарифів, в мерію передали листи з більш ніж 150 підписами жителів Сторожинця, які виступили проти підняття ціни на воду.

Незважаючи на вищенаведене, голова громади підписав рішення про підвищення тарифів. Проігнорувавши рекомендації депутатів та зібрані містянами підписи.

Магазин Водолій
  • Гость: П*дарас старий. На наступних виборах не забудьте проголосувати за нього ще раз, пані та панове.
  • Гость: А ті що нижче під підписом мера підписалися, напевно тоже згодні з підняттям тарифів, якщо би вони не підготували і не погодили рішення мер би не підписав. Щось тут не зрозуміло, хто за кого і хто проти кого.
  • Гость: Просто старий маразматик Карлійчук поступає як справжній Дон Карлос. Чим більше людей будуть повязані кровью тим легше перекласти відповідальність на інших.Але це система мафії.У нас дуже схожа ситуація в міській раді .Шакали які дорвалися до влади не відчувають страху.Поки що над ними нема ніякого контролю і вони деребанять наші з вами гроші..Мер якшо би він хоть трохи переживав за людей мав повне право не підписати дане рішення.Але Дон Карлос великий артист і інтриган говорить одне а робить зовсім інше.
  • Гость: якщо б вони не підписали і не підготували, то мер би іх вигнав...а так це загальна практика прийняття рішень, погоджують відповідні служби- юристи, орг і загальний відділ, профільний заступник...тільки незрозуміло, чого Брижака туда всунули, він ніби гуманітарний напрямок курує, але він все рівно у відпустці...да і всім підписантам нічого не грозить, ну підняли, економічно обгрунтовані...друге діло, треба робити шось щоб не піднімати, а це вже важче, це ремонт усієї водопровідної мережі, щоб уникнути втрат 25%, це збільшення числа споживачів шляхом будівництва нових мереж, це закінчення будівництва резервуару питної води...це все можна було раніше зробити, але стояв вибір- плитка, або вода...з плиткою легче, розрівняв пісок і клади собі, а по воді, це вже проектна документація, погодження, там просто нема кому цим зайнятись, о так і будуть піднімати тарифи по два раза на рік...
  • Гость: Все вірно сказано. Цілком підтримую. Тільки дуже хочеться щоби найголовніше питання в місі а це якраз водопостачання та водовідведення обговорювалися на дуже високому фаховому рівні.В тому то і справа що вся ця команда нічого не пропонує по зменшенню затрат. Послухайте держава виділила кошти 11млн грншоб покращити інфраструктуру.Почитайте на що підуть ці гроші.На всякі дурниці окрім найважливіших питань водопостачання та водовідведення.А коли все це візує такий крупний спец як Абрамчук то про що мова.А ще один не меньш крутий спец Матейчук платить за спожиту воду яка йде на баню? А може і за каналізацію платить ? Але ні просто скидує свої нечистоти прямо в річку щоби всі то дерьмо ковтали.
  • Гость: У Матейчука бані вже два роки нема і городською водою він не користується. А каналізація йде в централізовану каналізацію, поняв, глазастий? Якщо в міській раді лиш Матейчука тобі видно, то ти приглядися уважно - там набагато крутіших копчиків з абрамчуками куча.
  • Гость: Ти не задавався питанням , а чиї водяні мережі. По суті мережі до будинків і вуличні, наші, от і виходить, що ЖКГ повинно платити за транзит води до осель. Та сама історія з газом, електроенергією. (безхозні лінії). За свої кошти побудували, тепер посіпакам дурні платять. Весь цей люд, що у керма громади, гнилий, не наш. Чому за рахунок сіл повинні сплатити компенсацію в 108 тис грн. різницю в тарифах, Сторожинецькому ЖКГ, чекай бо на голові ще один, деребан, новостворений Банилівській ЖКГ. 35 тисяч чоловік будуть платити всі промахи і втрати, які робить наша влада на чолі з великим комбінатором.
  • Гость: Так би зараз подивився в очі тій переважній більшості людей, яка голосувала за Карлоса...
  • Гость: О-о у нас в місті все так- на землю космічна ціна , на воду космічна ціна, виконком і частина депутатів - марсіани, а народ усе ковтає
  • Гость: Цей старий пердун ходить до церкви, правою рукою хреститься а лівою перехрещює все в що вірили люди які його обирали, невже ти гандон не думаєш про своїх внуків як ім завтра дивитися людям в очі знаючи що їх дідуссь п*дар.