TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Новий паркан ДНЗ №7 біля вулиці Некрасова буде на десяток метрів коротше старого

За 450 тисяч гривень субвенції, яку планують витратити на інфраструктурні об’єкти в Сторожинецькій громаді, ПП “БК Єврожитлобуд-Груп” виконується капітальний ремонт покрівлі та облаштування огорожі ДНЗ №7 в Сторожинці.

Сам дитячий садочок розміщений між вулицями Соборна та Некрасова. Якраз з боку останньої підрядною організацією зараз облаштовується паркан, який йде попри стару огорожу з штахетника.

Деяких батьків вихованців садочку зацікавило, чому новий бетонний фундамент не дотягують по старій межі, зупинившись за десяток метрів до банкетного залу “Premier Hall”.

Як виявилося, за старою дерев’яною огорожею знаходиться приватна земельна ділянка площею 0,0043 га для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва, власником якої ще з 2007 року є Ольга Олексіївна Остапенко.

З цієї причини нова огорожа садочку буде йти попри межі цієї ділянки або її власник буде будувати продовження огорожі за власний рахунок.

Категорія: Новини міста
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ