TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Міст по вул. Клинівській повинні почати ремонтувати з 1 вересня

Будівництво моста

Ще на початку 2017 року Кабінет Міністрів України виділив 22 мільйони гривень на ремонт автомобільного моста по вул. Клинівській в Сторожинці, який був зруйнований в 2010 році.

Наприкінці липня містяни збиралися біля недобудованої споруди – їх турбувало, що роботи досі не почали виконуватися.

В серпні завершися аукціон на майданчику Prozorro щодо капітального ремонту моста. Замовником будівництва стала Служба автомобільних доріг Чернівецької області.

Тендер розпочався з суми 18,4 мільйони гривень і серед трьох допущених до торгів підприємств переможцем стало ПрАТ “Вінницьке містобудівне управління – 4” з пропозицією 15,85 мільйона.

Жителя вул. Клинівської Василя Олексюка, який найактивніше вимагає ремонту моста, запевнили, що об’єкт планується ввести в експлуатацію до кінця цього року.

17 серпня Служба автодоріг Чернівецької області підписала з Вінницьким МБУ-4 договір, згідно якого роботи повинні розпочатися 1 вересня 2017 року, а закінчити будівництво мають 10 грудня 2017 року.

При натисканні на зображення воно відкриється в збільшеному розмірі

 

Категорія: Новини району Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ