Неділя, Лютий 18
Білий Ангел - Центр яскравих подій

По вул. О. Кобилянської в Сторожинці закінчили облаштовувати новий тротуар

По вул. О. Кобилянської в Сторожинці закінчили обшатовувати тротуар. За кошти інфраструктурної субвенції підрядник, ФОП Данилюк З.В., встелив бруківку та поребрики на ділянці від вул. Горіхової до провулку О. Кобилянської – загалом біля кілометра нового покриття.

Загальна вартість робіт – біля 590 тис. грн. Також були очищені придорожні канави.

Магазин Водолій
 • Гость: Коли почнете щось робити по вулиці Богдана Хмельницького. Зимою 2016 року грейдером були засипані усі канави, по суті зрівнені з дорогою, канав нема, тротуарів нема або розбиті, коли дощ пішоходи змушені іти по дорозі, а діти як же? Люди зверталися до міської ради насчет канав, щоб їх почистили, щоб установили лежачі поліцейські бо ці красняни іжіжтяни гасають пяні як угорілі, вже скільки було аварій. Чому не рішається питання по цій вулиці?Може ми не в Сторожинецькій громаді живемо і написати звернення до Румунії Щоб нас забрали?
 • Гость: Збирай чемодани і в Румунію. Ти там комусь сильно потоібен. Такі висловлювання сильно сепаратизмом пахнуть.
 • Гость: Ми і своїм непотрібні. Майдан це як якесь другосортне місце проживання. А район сам великий, але ніякої цивілізації.
 • Гость: Якщо ви проїхали міст річки сирет то ви попали в іншу республіку. Тут немає тротуарів ненає освітлення ніхто ніколи не будує і не чистить дороги. Немає води немає каналізацій.Таке враження що це якась резервація. Стойло для убогих. На майдані нема садочка нема нормальної школи. Слухайте може нас просто нема? Але для Бойчука за наші гроші будемо тягнути плиточку. В Румунію нас посилати не треба але така влада нам не потрібна.
 • Гость: Цей тротуар більше 15 років випрошували. Крім Бойчука по Кобилянській живуть також інші люди, яким цей тротуар дуже потрібний, особливо дітям. Маємо надію, що зимою під час снігопадів, не забудуть про нього. Ділянка по Кобилянскій починаючи від вул.Горіхової часто нагадує перегони для водіїв на закордонних номерах. А в темну частину доби, то вже і мало хто перемикається на ближнє світло. Так вже і сверблять руки підкинути камінчик назустріч мчащій кометі. Так, що Бойчуку велика шана і вдячність за тротуар.
 • Гость: А для кого ж тоді виділено з інфраструктурної субвенції 1400000? Для будівництво НВК. Тобто в перспективі буде і школа і садочок. Але ж зрозумійте не можне водночас вирішити те, що роками не вирішувалося!!! Воду ще в 2012 проведено на Заріччя.Зараз починається відновлення мосту по вул. Клинівській. Прогрейдеровано дороги. Зрозуміло хочеться більшого, але ж можливості не безмежні...
 • Гость: Послухайте! На заріччі, на Кобилянській, Клинівській хоч щось кожен рік робиться, а на майдані взагалі нічого. Навіть до людей з Майдану відносяться як до якогось відстою, бидла. Так можна вже хоч щось змінити і зробити-це самий великий район Сторожинця. Спочатку хоч би до дощів, зимової слякоті канави почистити, адже засипати міська рада сама засипала а розгрібти нема кому. Добре що у центрі міста двірники метуть і метуть, квіточки саджають а що за межами центра міста, нікого не цікавить. Нехай Карп своїми тракторцями і розчистить, а ні, то Бояк. Чим він займається? Дорожна організація, а роботи ніякої. Защо гроші отримують. Якщо не будуть канави розчищені усі хати попливуть. Ви будете тоді гроші людям вертати за підтоплені будинки???
 • Гость: Розвиток до сепаратизму підбурює сама наша влада своїм відношенням до людей та справ. Патріотизм треба не виховувати малюючи заборчики у жовто-блакитний колір а заслужити відношенням до людей і умов створених для людини. Тоді люди з повагою будуть відноситися до влади та з любов. до краю, Держави в якій живуть.
 • Гость: Ну чувак, ти і совок. Ти, що в готелі великому живешь, що тобі щось хтось винен. Біда в тому, що ми - бидло. І бидлом нас бачать можновладці. Тому так нахабно себе ведуть і безпечно себе почувають. Тебе гвалтують в усі щілини, а ти в цей час робиш цнотливу міну, і говориш: "Щоб я вас полюбила, то ви мені повинні спочатку зробити щось приємне!". Якщо бачиш неправду йди і вимагай, а не ламайся і чекай, що прийдуть тобі зроблять або дадуть. А заборчіками та вишиванками вони свою злодійську натуру намагаються прикрити. Так ніби якщо красти та брехати в вишиванці під жовтоблакитним знаменом, то вже випливає від великого патріотизму.
 • Гость: Це все добре, а де ковані лавочки, фонарі вуличні, як вечером в темноті йти по даній доріжці, не порядок. Незавершене будівництво.
 • Гость: Васю, навіщо ти так? Завтра Карлос прочитає і стане напрягати підприємців, щоб ті добровольно-прінудітельно встановили ковані лавки та вуличне освітлення...