Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Жильці будинку по вул. Чаплигіна, 51 радилися щодо ремонту пошкодженого даху

Вид на вечірній Сторожинець через діру в даху багатоповерхівки по вул. Чаплигіна, 51

Сьогодні, 26 вересня 2017 року, відбулися збори жильців багатоповерхівки по вул. Чаплигіна, 51. 17 вересня сильними поривами вітру з даху зняло декілька десятків листів шиферу, багато було пошкоджено.

На позачерговій сесії міської ради була виділена адресна допомога постраждалим. Одній з жительок цього будинку, – Людмилі Россомахіній, – було виділено 5 тисяч гривень для придбання плівки, якою можна б було тимчасово закрити діри в даху, але кошти Людмила Михайлівна, з її слів, отримала тільки вчора.

За результатами сьогоднішньої зустрічі жильці вирішили зібрати кошти з кожної квартири та звернутися до міської ради за співфінансуванням.

Так як мерія не може напряму фінансувати ці роботи, виконувати їх буде КП “Сторожинецьке ЖКГ”, оскільки саме це підприємство згідно договору має ліквідувати аварійні ситуації.

Магазин Водолій
 • Гость: Яка ганьба! За річкою в чоловіка півдаха знесло шиферу. Наступний день купив шифер, перекрив. А тут колгосп - збори, щось вимагають у мерії. Вже давно мали забути про той дах. Вам часом килимки в туалет в кожну квартиру не потрібно, щоб мерія купила? Чи може вам доплачувати, що ви Сторожинці мешкаєте?
 • Гость: Шановний, звідки стільки злості??? Жителі будинку кожного місяця сплачують кошти в ЖКГ, то тепер чекають на допомогу з їхнього боку! А Вам, раджу додивитися відео до кінця, де побачите, скільки збирають жителі будинку!!! P.s. Людина, яка знає закони і орієнтується в ситуації, такої нісенітниці писати не буде!
 • Гость: і яку суму сплачують жителі будинку кожного місяця в ЖКГ? Ви думаєте утримувати особняк менше коштів потрібно? Чи не пора самим про себе думати? Краще кошти на якіи ви чекаєте дати хворим на лікування або престарілим на харчі. Є ж такі, що ледь кінці з кінцями зводять. А ви складіться і поремонтуйте дах
 • Гость: Так і так складаються. А тепер Ваш коментар недоречний, чому жоден житель Заріччя, який отримував кошти під час повені, не віддали хворим чи пристарілим! Це просто брєд!)))
 • Гость: Брєд це те, що жителі вважають що за них все має зробити держава!
 • Гость: Пані Жителько, хата ваша приватизована, відповідно і дах ваш, ремонтуйте, а ні мокніть. Ні хто вам нічого не винен. А ваш мер, замість того щоб сказати людям в очі правду, з вами заграє.
 • Гость: 25 квартир по 1500грн., достатньо щоб дах відремонтувати. Довелось пожити в такому колгоспі, там один одного хитрож@п1ше. Зараз живу в приватному будинку, тому знаю, що пишу. Починаючи від бурьяну під плотом закінчуючи викачкою нечистот приходится робити все самому, а не гасати в мерію та ЖКГ, що прийдіть зробіть, а я вам половину заплачу. На фото з матеріалу про стихію бачив в чоловіка весь дах знесло. Цікаво, він так і сидить тепер без даху та чекає, що Гройсман з Карлійчуком прийдуть перекриють.
 • Гость: Це дуже серйозні витрати 300гр.!!!! В особняках де позривало дахи люди попали на 10-20тис гр. і не побігли до Карлійчуків і громад а самі пішли і зремонтували свої дахи, щей податки і то не малі сплачують до громади!!! А це 50 квартир не можуть зібрати на власні потреби 30000гр?! От тому погано і живемо що одні яб бджоли приносять, а інші як трутні яким все нада подати і пережувати!! Питання до жительки, скільки грошей за утримання даху 1-на квартира сплачує ЖКГ в рік???
 • Гость: Олеже це "совок", це не переробиш, лекторат. А людям потрібно говорити правду
 • Гость: Приблизно +/- 0,600 за 1м.квадратний житла за всі послуги у місяць, можете порахувати скільки сплачує 1 квартира у рік.(сума може змінюватися, і то лише копійки)
 • Гость: 0,600 чого копійок за 1 кв. метр? Та це ж смішно
 • Гость: Ну жителі будинку вважають що це нормально а не смішно!!!) Потрібно депутатам підняти питання, на рахунок таких необгрунтованих витрат громади. Допомогати потрібно 100% але тим хто цього дійсно потребує - інвалідам, хморим, і т.п