Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Комісії по оптимізації штатів міської ради не надали інформацію щодо зарплат працівників мерії

В п’ятницю, 6 жовтня 2017 року, у Сторожинецькій мерії відбулося засідання комісії щодо оптимізації штатної чисельності працівників міської ради, на якому були присутні 9 із 14 членів комісії.

Присутнім продемонстрували видатки по загальноосвітніх навчальних закладах та дитячих установах по вересень 2017 року, а також продемонстрували типові штатні розписи Сторожинецької та Костинецької музичної школи і Сторожинецької художньої школи.

Головною метою роботи комісії мала стати розробка нового штатного розпису, але найбільш важливої частини інформації – суми заробітних плат та премій працівників адміністративного апарату міської ради, включаючи старостати, на засідання так і не надали, не зважаючи на те, що відповідне доручення було дане ще 13 вересня.

Як повідомив членів комісії перший заступник міського голови Петро Брижак, голова громади Микола Карлійчук особисто розпорядився інформацію про кількість коштів, витрачених на зарплату і премії працівників мерії, не надавати.

Зважаючи на це, засідання комісії було перенесено, оскільки визначити, як саме оптимізувати штатну чисельність, не маючи реальної інформації про витрату коштів на оплату праці, було неможливо.

Магазин Водолій
 • Гость:
 • Вадим: А чим голова аргументував відмову надати інформацію? Соромно буде людям в очі дивитися?
 • Балінов Дмитро: Нічим не аргументував.
 • Гость: Аргументував тим, що зазначена інформація конфіденційна.
 • Гость: Ні, він нічим не аргументував. Йому Сирбу пояснив, що це інформація не конфіденційна. Депутати і члени виконкому часто оперують конфіденційною інформацією, але кожен, хто туда на роботу ходить, давав згоду на обробку його персональних даних. Тим більше, що кожен там отримує бюджетні кошти, а інформація про використання бюджетних коштів не може бути конфіденційною аж ніяк. При тому шо сам же шаноуний писав в декларації, скільки у нього зарплата. Треба було приховати, воно ж конфіденційне. І кожен чиновник писав. Яка тоді, нах, конфіденційність? Це у часній конторі воно може бути конфіденційним..
 • Балінов Дмитро: Тобто інформація про зарплату працівників музичних і художньої школи не конфіденційна, а про зарплату працівників мерії конфіденційна? Ми публікували статтю якраз по таких ситуаціях - https://storozhynets.info/archives/27363 Можете ознайомитися. Також щодо "кришування" своїх - https://storozhynets.info/archives/26892
 • Гость: Я думаю, що набагато цікавіше і корисніше отримати, опублікувати і порівняти заробітні плати всіх працівників - районної державної адміністрації, районної ради і міської ради. В міській раді хоч зрозуміло, що роблять і чим займаються, на відміну від РДА і РР!!!
 • Гость: ще цікавіше порівняти зарплату працівників мерії з зарплатою медсестри , бібліотекаря, які при відпустці отримують одну матеріальну допомогу, а працівники мерії, старостату - дві матеріальні.
 • Гость: Запомни, студент - кто не работает, тот ест.
 • Гость: Розрахувати зарплату наприклад секретаря, він писав в коментах що оклад в нього 4700 грн. + 50% від окладу це 2350 надбавка за високі досягнення в роботі, + 200 грн. за ранг, тепер ці три суми плюсуємо і від цієї суми додаємо ще 40% вислугу років, а потім всі чотири суми плюсуємо і від всієї суми беремо відсоток премії, а в секретаря вона 100%, тобто чотири суми подвоюємо, це є зарплата секретаря, в заступників десь так само, залежить від відсотків премії, неважко прорахувати що це десь в межах п'ятнадцять тисяч. Не забуваємо що багато хто з мерії ще отримує пенсію. При таких доходах їм дуже важко зрозуміти тих хто має доходи в три чотири тисячі. Їм начхати на нову пенсійну реформу, де молоді заробити 35 років страхового стажу. Депутатів взяли під каблуки, крім декількох (їх десь п'ята частина), і творять все що хотять. Цю "машину" необхідно терміново пустити під укіс. Якщо депутати зрозуміють, то народ їх підтримає.
 • Гость: Саме огидне що люди платять податки зі своїх доходів податок на землю на нерухомість для того щоб ці криси нажерали собі пики.У мера доходи разом з матеріалкою та оздоровленням складе близько 25000грн на місяць плюс пенсія близько 10000. Абрамчук доходи близько 20000 плюс пенсія 5-6тисяч. Матейчук близько 20000 плюс пенсія 5-6тисяч.Сирбу 12000доходи плюс 10000пенсія.і т.д. Про відкати на освоєнні державних коштів ходять уже легенди.Під оком Матейчука і Бойчука відбуваються закупки в нужних магазинах і не дай бог в інших хоть в тих інших ціни нижчі. Інші херовнікі 10%откатів на будівництвах плиточках і ремонтах.Для громади це справжня катастрофа.Їхні доходи це НАШІ гроші тому вони зобовязані звітувати.Цей прогнивший аппарат треба пускати під откос і то як найшвидше Згідний.
 • Гость: Ноутбуки купили по завищених цінах, хоча пропозиції були набагато менше, грейдер у сепарів, автобус - консервна банка за 64 тис.доларів, і багато іншого. Клондайк а не керівництво.
 • Балінов Дмитро: Розмір пенсій (і доходів також) можна подивитися в електронних деклараціях. Наприклад, міського голови - 2900 грн., у секретаря 1079 грн. Заступники пенсію за 2016 рік не декларували. Сама справа не в 2016 році, коли громади не було, а в рівномірності виплат вже в 2017 році. Я ще до виборів виступав за те, щоб у кожного в міській раді була зарплата тисяч десять. Я не повірю, що, наприклад, водій автобуса не буде "калимити" на "мінімалці" тільки тому, що йому треба сім'ю кормити. Суть не в розмірі зарплати - сам розподіл грошової винагороди згідно навантаження повинен відбуватися не одноосібно в "кабінеті", а згідно виконаної роботи або поставлених завдань. Нашій комісії просто не дали дані для аналізу.
 • Гость: чого ваша комісія мовчить? Може тоді й комісії не потрібно? Навіщо тоді люди за вас голосували?
 • Балінов Дмитро: Весь матеріал, написаний вище, разом з вашими коментарями - це, на вашу думку, "мовчить" чи "не мовчить"?
 • Гость: Не сміши, який народ? Народ профітькав громаду аж зашуміло.
 • Гость:
 • Балінов Дмитро: Раз нашій комісії по оптимізації штатів інформацію щодо зарплат працівників мерії не надали, я вирішив піти іншим шляхом і написав запит на отримання інформації. Сьогодні заніс в міську раду, де його зареєстрували. Результати опублікуємо (без прізвищ, але з посадами).