Понеділок, Лютий 19
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В ДНЗ “Дзвіночок” провели “Свято гарбуза”. Фото

Наприкінці минулого тижня у ДНЗ “Дзвіночок” в Сторожинці провели “Свято гарбуза”, основною ціллю якого було відновлення українських традицій та популяризація гарбуза як української страви, за для чого кухарями дитсадка було приготовлено багато страв із гарбуза – кашу, цукерки, пироги тощо.

Діти зачитували віршики на осінню тематику, а також їх розважали спортивними іграми, провели майстер-клас з малювання на осінню тематику за допомогою листя, після чого всі присутні мали змогу скуштувати приготовлені страви.

Під час заходу була проведена святкова лотерея, учасники якої мали змогу виграти ласощі, а головним призом було мале кошеня.

На благодійному ярмарку зібрали більше 7 тис. грн. на реабілітацію учня Сторожинецької школи-інтернат. Кошти передадуть особисто у руки матері хворого хлопчика.

Магазин Водолій
 • Гость: Одна показуха.
 • Гость: Підтвержую, що це все показуха. Сьогодні 24 жовтня прийшов у садок за дитиною. на мене накричали що потрібно роззуватися, ходити в бахілах, що я по коврав пішов по коридору. кричали так що аж на вулицю було чути. За дитиною прийшов і замість розповісти як моя дитина провела день у садочку, що їла чим займалася то налетіли нахамили дякую що не післали куди подалі. От яке виховання у педагогів котрі виховують наших дітей.
 • Гость: ну правильно ви ж додому теж у грязному взутті з вулиці з болотом після дощу зразу по коврах ходите там де ваша дитина в тапочках і чешках бігає. А ваша дружина на це спокійно дивится і некричить. Правильно?
 • Гость: Это Вам должно быть стыдно что в грязных ботинках ходите по ковру....... просто работникам садика надо было поделикатней сказать про бахилы. И вообще в нормальных садиках в Черновцах родители заходят в бахилах на детские утренники.
 • Гость: Дорогі батьки! у наш садочок приняли газооператором педофіла Шпарка Валеру. Його сімя брала дітей сирот або полусирот декілька років. потім виявилося що цей тип домагався дівчаток . дітей забрали у них а Валеру навіть у психлікарню определили, щоб не посадили. Тепер наша завідуюча цього ізвращенца взяла на роботу де маленькі діти. Як вам???
 • Гость: У вас є докази цього? Якщо є то пред'явіть їх. Знаєте шановна, не потрібно зводити наклеп на людей... Вам це повернеться!
 • Гость: Ви скажіть і дайте правдиву відповідь. Ви роззуваєтесь по загальному коридору у нашому садочку чи в іншому чи одягаєте бахіли? Треба було тоді клійонку зверху ковра постелити чи бумагу якусь і взагалі не підтримуйте хамство. це виховний заклад де виховують дітей а самі вихованості не мають. Одне хамйо.
 • Гость: Лариса Анатолівна як ви можете прийняти таку людину. тут пишуть чи є докази. Доказ є реальний у цих людей забрали дітей. Якби це було неправда то дітей би не забрали. а всі ті висновки чи якісь там довідки психушки чи судові можна за гроші прикрити, купити і т.д. Це ж діти і ви за них відповідаєте. Ви то дитину недогледіли з садочка пішла. то ізвращенца приняли. Може нам у садочку ще охорону поставити до кожної дитини. А ви тоді там навіщо, хто вас тримає на цій посаді. Якщо ви не приймете міри ви будемо вимушені писати скаргу. Ми цього не допустимо. Якщо ви не думаєте за наших батьків то ми батьки обязани подбати про їх безпеку.
 • Гость: А хто буде надавати докази, завідуюча? Люди таж Шпаркий це чоловік подружки Завідуючої Марії Шпаркої. Це правда що інциндент такий був і тому забрали дітей і Марія все уладнала. Якщо всерівно Завідуючій То що на це скажете Ви голово громади Карлійчук. Чи вам теж нема діла до дітей як у попередніх випадках. Микола Миколайович може треба вже дослухатися до людей, батьків. У випадку з дитиною яка пішла з садка Балінов пропонував зняти завідуючу Ви не послухали. Тепер маєте і далі все пропускаєте поза вуха.
 • Гость: це що завідуюча? Вона не вміє з людьми розмовляти, щось вирішувати. У неї навіть думки не зібрані, говорить одне думає друге, робить третє. От донька живе у Панці. Призначили там нову завідуючу. Зразу видно роботу. Наводить порядок, все спокійно, сама робить і з працівників вимагає. А тут водить друга донька кожен раз розповідає який безлад. Нічого з дітьми не проводять, не займаються, лише ляси точать а ці свята це так як говорили-показуха.Ще працівників приймає з ненормальною психікою. Що робиться, жах.
 • Гость: А пробачення попросити у людей яких обгажуєте ? Чи може Бог усе простить?
 • Гость: дуже важлива думка батьків, їх родичів, сусідів, кумів, сватів та братів. а також всіх кому не лінь критикувати. невже, аж настільки поганий садок. переводьте дітей або сидіть із ними вдома.
 • Гость: Лариса Анатоліївна, якщо Ви читаєте ці коменти, то зробіть добре діло, і звільніть цього чоловіка від гріха подалі! Не слід доводити діло до широкого розголосу, змушувати батьків піднімати це питання у вищестоящих інстанціях. Якщо чоловік піде тихо-мирно, всім буде щастя. А голові батьківського комітету потрібно трохи більше інформувати батьків про те, що коїться в садку. Вас, шановна, обрали не лише для того, щоб збирати спонсорську допомогу, а й представляти інтереси батьків. А в наших інтересах, щоб наші діти були в безеці, чи не так? Якщо щось не приведи Господь трапиться, будуть винні всі, хто знав і нічого не зробив. Наклеп, чи не наклеп, чоловіка потрібно звільняти! ПС: А бабусі, яка пише подібні коменти про те, що дітьми не займаються, варто прийти і подивитись, що є і фізкультура, і музика, ліплять, малюють, сплять, граються (я була присутня і все бачила). Якщо не подобається, ведіть в інший садок. Там красота і "прекрасні" завідуючі.
 • Гость: и так же считаю. очень легко паганить кого - то либо. а поддержать?. Делаешь что - то для садика, для детей (ярмарки и т.д.), а кому - то стыдно сказать в лицо. только обливать грязью в комментриях.
 • Гость: Та говорили в лицо і не раз. От ви її просите пишете, а вона з своїми батьками зібралася і вирішила що залишає цього чоловіка бо на нього не заведено ніякого ділаі буде працювати він далі. Ви дуже не вихваляйте вже одні вихваляли і пішли зсадка і ми підемо. Вибачатися немаю перед ким не заробили.