Середа, Березень 21
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Депутати залагоджували конфлікт в педагогічному колективі Банилово-Підгірнівської гімназії

Члени постійної депутатської комісії з питань освіти завітали до Банилово-Підгірнівської гімназії, де розгорівся конфлікт між вчителем Любов Леонівною Мартинюк та директором закладу Галиною Євгенівною Червоняк. 

Майже так, як в ДНЗ “Малятко”, учитель написала скаргу, в якій зазначила, що після того, як вона поїхала до Сторожинецької міської ради виясняти питання оплати праці, керівник закладу виказала незадоволення в грубій формі. Також було багато зауважень і по іншим епізодам взаємодії в колективі.

Скарга Любові Мартинюк до постійної депутатської комісії з питань освіти

До навчального закладу прибули депутати Сторожинецької міської ради Тамара Чернявська, Світлана Грендей, Орест Малованюк, які є членами постійної комісії з питань освіти, та Павло Штефюк і Борис Присяжнюк. 

Більш ніж годинна дискусія з педагогами закінчилася публічним примиренням директора закладу з учителем.

Магазин Водолій
 • Гость: То це не можно у своій хаті навести лад без преси?.Невже треба весь мусор вигрібати на люди.Чи може освітянська комісія таким чином хоче заявити,що вони є.А без скандалів ніяк не можно обійтись?В жодній комісіі нема такого позору як в освіті.Петро Михайлович залиште свою толерантність за дверима своі хати і врозуміть своіх депутаток.
 • Гость: Виділила час, проглянула відео, це Жах!!!! Претензій вчительки не розумію?? Директор на свому місці. На мою думку, вчителька корчить з себе казна-що! Нехай попробує себе в іншому колективі, там її точно загноблять.
 • Гость: Шановні батьки учнів, яких вчить горе - вчителька! Ви чуєте що вона теревенить ??????? Подумаєш, запізнилась на 15 хв., подумаєш, попросила бібліотекаря, щоб її замінив, подумаєш, побігла у амбулаторію...... Хто вчить ваших дітей в цей час?????? Кого захищаєте? У що перетворюєте заклад????? Зупиніться, побійтеся Бога!!! А Ви, шановний директоре, дайте вчителю великі окуляри і нехай читає правила внутрішньошкільного розпорядку, нагадайте їй про посадові інструкції вчителя. І не думайте більше просити у вчительки пробачення. Вона мала б совість, якби додумалась, вибачилась перед усім колективом за незручності, які створила для кожного. Сидять сорок чоловік ........... і слухають маразм "ГИДКОГО КАЧЕНЯТИ"..........
 • Гость: Так, і не зрозуміло????? Ця "ПРОФІЛЬНА КОМІСІЯ" склала акт проведеної комплексної перевірки??????
 • Гость: Это комисия придурочных депутаток,которые корчат из себя парасюков и смотрят, кому бы заехать по я ---цам.девченки,вам бы к психиатру.Попросите Войцеховскохо,чтоб без очереди провел.
 • Гость: Так, так всі ці вибачення і залагодження є не нормально! Якщо у когось є проблеми то хай би собі вирішувала їх у правовому полі, може би і дійшло до того, що стало ясно у людини з психікою щось не те, а тому навчати дітей такі люди не можуть. А це залагодження нічим добрим не закінчиться, рано чи пізно визріє ще більший конфлікт.
 • Гость: Так,Так! Насправді це тільки маленький початок великої проблеми. А цікаво? Що буде далі????????
 • Гость: Соромно дуже. Напевне після таких матеріалів мав би зрости престиж школи,педагога.Яку мету переслідували ті,хто випустив цей матеріал на громадський осуд.Можливо і директор у школі не потрібен ,якщо він не має права зробити вчителю зауваження щодо дотримання трудової дисципліни.
 • Гость: Соромно та незручно якось. Я випускник школи, переглянув відео і дивуюсь, відколи депутата натомість щоб вирішувати нагальні питання, такі як дороги, узбічча, розвиток громади, затягнення інвестицій... займаються дибільним піаром. Цікаво, скільки коштів, як підприємець Чернявська направила до бюджету через податок на акциз (цигарки, алкоголь), адже жодного разу в її магазинах чек не надали. Напевно тому, що касового апарату немає. Ви ж депутат чи дефу-у-утат, а якже приклад показати? Завчили три фрази - згідно Закону України, згідно Закону про місцеве самоврядування та згідно доручення Мик.Мик Карлійчука. Якого саме закону, якої статті, тай ще незаконного доручення. Так працювали регіони і ви нічим на кращі. Ганьба! Пам'ятайте, мусорників (альфаторів) на всіх хватить. Молодь не спить, довго терпіти не буде.
 • Гость: Любов Леонівна, прекрасний педагог. Дитина із задоволенням згадує її уроки. Не може один безглуздий конфлікт перекреслити всі її досягнення та багаторічний досвід. А Коничка, то страшне. Не дай Бог з Івана пана.
 • Гость: Так, але ж людині властиво змінюватись, особливо з віком, коли загострюються чи то недоліки. чи тонайкращі риси в характері, тому дуже шода, коли професіонали своєї справи стають неврівноваженими, може ця вчителька подивиться відео, побачить себе з боку і зробить правильні висновки...
 • Гость: Пересмотрела видео,прочитала жалобу..На мой взгляд..очевидно же что учитель игнорирует правила этики(обращается о своими вопросами к директору наверное где-то в коридоре ),почему отлучается с рабочего места( сама же предполагая что это займет неопределенное время) для решения вопросов без письменного уведомления администрации... Почему упрекает за отсутствие благодарности,а не напрямую спросит как оценивают ее работу и личный вклад(что тоже не этично). По моему мнению данный конфликт свидетельствует о отсутствии знаний порядка решения простых вопросов,зачем ехать? ведь можно позвонить,отправить письмо.Зачем самой? ведь есть профорг, зачем создавать конфликтные ситуации ? И для чего собрали Весь коллектив?.думаю нужно создать внутренние правила как решать возникающие вопросы и провести занятие по этике субординации. Я искренне желаю данному, не чужому для меня коллективу,добра ,личного и профессионального развития
 • Гость: Була присутня на відкритому уроці Л. Л. Мартинюк. Гарні дітки, балакуча вчителька, шикарний клас, привітна дирекція гімназіі . Урок пробіг швидко. Було проведено багато цікавих видів роботи, але я на уроці читання, майже, не чула як дітки читають. А так, на мою думку, в такому класі, в такому колективі , при такій зарплаті любий вчитель працював би залюбки і не шукав ніяких причин незручностей. Радійте, що у Вас такі умови праці.
 • Гость: Була присутня на відкритому уроці Л. Л. Мартинюк. Гарні дітки, балакуча вчителька, шикарний клас, привітна дирекція гімназіі . Урок пробіг швидко. Було проведено багато цікавих видів роботи, але я на уроці читання, майже, не чула як дітки читають. А так, на мою думку, в такому класі, в такому колективі , при такій зарплаті любий вчитель працював би залюбки і не шукав ніяких причин незручностей. Радійте, що у Вас такі умови праці.