Субота, Лютий 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

З Сторожинця до зони АТО поїхали продукти, ліки, запчастини

Сьогодні, 31 січня 2017 року, з Сторожинця до зони АТО поїхала чергова гуманітарна допомога. Цього разу на Схід для добровольців автомобіль з продуктами, ліками та необхідним для автомобілів приладдям – рідинами, акумуляторами, зарядним пристроєм тощо, – доправить отець Іван Гопко, настоятель сторожинецького храму Всіх Святих Української землі.

“Вдячні за допомогу парафії Св. Отця Миколая Чернецького і парафії Успення Пресвятої Богородиці, що у Польщі, – коментує отець Іван. – Щиро дякую всім сторожинчанам, які долучилися різними способами до збору допомоги, адже були й ті, хто допомагав без коштів.

Також допомогли учні та колектив Глибоцького коледжу і чернівецькі школярі через волонтерську організацію “Буковина – Українському війську”.

Магазин Водолій
  • Гость: цікаво, що тепер привезе Гопко з АТО???
  • Гость: Удочку... Отцю Івану - шана і повага. Таких людей мало і їх треба берегти.
  • Гость: То, що таких мало це факт тільки один настоятель Гопко умудрився під прикриттям волонтера та ряси перевезти зброю на мирну територію України.
  • Гость: Можливо. А можливо і ні. Це вже ми не дізнаємося. Зупинили тоді отця Івана на посту в зоні АТО, а не на мирній території - і не відомо, чия та зброя була. І якщо ти думаєш, що волонтери і добровольці не возять зброю звідти - ти живеш в якомусь дивному рожевому світі.