Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Сторожинеччина долучилася до акції “Велика Українська хода”

Сьогодні, 6 лютого, на майданчику перед районним Будинком національних культур розмістили сотні бойових українських прапорів, які зібрала Всеукраїнська акція “Велика Українська хода”.

Катерина Валевська, організатор акції, учасник Революції Гідності, а нині військовий журналіст. Вона зазначала, що жовто-блакитний прапор є у серці кожного, хто нині воює за Україні, і був в серці кожного, хто поклав своє життя за волю українського народу, і що головне – це віра в перемогу і любов до України.

Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув за нашу державу. До присутніх звернулися голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош та голова Сторожинецької міської ради Микола Карлійчук. Свої вірші, присвячені воїнам, зачитав Павло Каленюк. 

Учні сторожинецьких шкіл передали листи та малюнки для воїнів на Сході України, після чого всі бажаючі зробили написи на прапорі Сторожинця щоб надалі передати волонтерам.

Магазин Водолій
  • Гость: Шановні, може хтось підказати, де можна придбати такий прапор з гербом нашого міста? Вдячний заздалегідь
  • Гость: Під замовлення, Комп'ютерний центр "Інтерком" деталі за телефоном 2 46 89
  • Гость: Все як зажди: зганяємо школярів, толкаємо промови. Це місто колись покине Совок?
  • Гость: Ти не свій, ти геть чужий. Дітей не зганяли, а запрошували. На твою думку для кого подібні заходи мають в першу чергу проводитись? На яких прикладах ми маємо виховувати дітей? Хіба погано, що діти пишуть листи і шлють малюнки солдатам - своїм батькам і старшим братам листи на фронт? На яких прикладах і заходах ви хочете виховувати наших дітей? На прикладах роботи керівництва держави, Верховної Ради???
  • Гость: не подумайте нічого поганого але хочу звернути вашу увагу на те, що прапор України повинен бути зверху синій з низу жовтий на даних світлинах все верх ногами може тому так і живемо, що не знаємо самого елементарного
  • Гость: Ну по-перше не все вверх ногами, по-друге організатори - пані Катерина і Оксана, самі сказали, що хотіли щоб люди читали, що написано на прапорах. Погодьтесь, що читати вверх ногами трохи складно. Не шукайте гудза.