Вівторок, Квітень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

В мерії відбулося засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради

Сьогодні, 13 лютого 2018 року, відбулося засідання виконавчого комітету Сторожинецької міської ради, на якому були присутні 15 із 24 членів виконкому.

На порядку денному було 20 питань, зокрема про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, про проведення весняної толоки по саночистці та благоустрою, про затвердження тарифів на постачання тепла в Панківський та Бобовецький НВК, про встановлення режиму роботи об’єктів на території громади тощо.

Питання порядку денного

Магазин Водолій
 • Гость: "За границю даже не знають що таке немає води 24 години..." (хв. 11.44) 1. А наш мер знає, що близька йому Глибока (не така вже і заграниця), вже десятки років не знає, що таке подача води погодинно? Покупатись можна і в 3-4 годині ночі. 2.А звідки наш мер знає як там заграниця?Він там жив? Хіба це сумісно із "совком" в його голові і методами керування?
 • Гость: Подивився на це засідання, і думку гадаю, доки ще ці керовники будуть пудрити мозги жителям громади. Громаді напевно прийшов звіздец. Незрозуміло хто керує, чи Мар'ян, чи Деліцой, чи Матейчук, чи Копчик чи може хто інший. Юристи не виконують доручення голови, мер не може вплинути на Мар'яна, що де і коли, що відбувається. Робить хто зна що.
 • Гость: Ви тільки послухайте, що городить ця відьма Комарівська - я дивилася роз яснення і це не заборонено законом. Вуйно, почитай законодавство з цього приводу, наприклад: Конституція України ст. 19 Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Закон України Про місцеве самоврядування в Україні ст. 24 Органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України, та керуються у своїй діяльності Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України. А той принцип, що все, що не заборонено законом, то дозволено, який ти, малограмотна, намагаєшся впарити членам виконкому походить з Конституції Франції 1791 року. І ніде в законодавстві України не прописаний. Але то нічого, адже сільська вуйна під прикриттям того, що нібто інваліду ІІІ групи треба конче оформити допомогу по безробіттю в центрі зайнятості готова нав язувати міській раді приймати рішення, яке не віднесено до її компетенції тільки тому, що у себе в Комарівцях вона вже таке робила не раз і, тільки вдумайтесь, правоохоронні органи нічого їй не казали з цього приводу! Ще б пак, хто з адекватних людей хотів би встрявати з цією навіженою у суперечку? А голова веде себе, як кисільна баришня боючись посадити неврівноважену Саветку на місце, прикриваючись своїми коронними завченими гаслами - все для людей.
 • Гость: А Сирбу молодець. У притаманній йому спокійній манері чітко відповів збентеженій бажурихі, що законом дане питання не врегульоване і що це не компетенція місцевого самоврядування приймати те, що хоче головиха з Комарівців.
 • Гость: Звиздец пришел тебе,потому ты и экс,Марьян Иванович,очень умный и грамотный работник.В земельном кодексе,мало кто может ему составить конкуренцию.И как человек он порядочный и справельдливый.Не умеет лавировать,как многие в громаде,потому и часто его воспринимают,как высокомерного.Многие грамотеи,ему в подметки не годятся,а мадам пусть не судит всех по себе.
 • Гость: Маряну треба пройти провірку у психіатра. Він скоро виверни печінки не лиш Светлані а і Карлійчуку. Гоніть в шию.
 • Гость: Тебе повидимому уже вывернули,злой ты кадастр
 • Гость: Мар'ян може лиш в****и і о******и у старостів. Через цего г*******а і його дружбана Деліцоя передача земель що за межами відбудеться аж у грудні місяці. Сторожинецька ОТГ сама остання. От докерувались. Старости, добивайте цю земельну мафію. Тільки на вас надія, ато депутатів уже купили. Скоро сесія, і на цю сесію знову готують ці мафіозі шкурняки. Старости вимагайте щоб на сесії земельні питання зачитували повністю, а не пакетами, досить дурити всіх. Половина депутатів ідуть на поводу Деліцоя і Матейчука, інших убалтує Брижак та копчик, ідекілька залишились що хоть щось пробують розрулити. А Мар'яна давно пора в психушку або дурдом.
 • Балінов Дмитро: Не використовуйте нецензурну лексику
 • Гость: Діма, ви не думали про те, щоб якось призупинити оці брудні обговорення. Скільки читаю, стільки і дивуюся.... Наші Сторожинчани постійно обурені. Якщо гарно співає - погано, якщо загинув - погано, керує - погано.... і т.д. Раніше я думала, що у нас народ гостинний, милосердний, добродушний. Куди це все зникло? Можливо народ правий, говорить по те, що болить? Але це вже занадто....
 • Гость: І як ви це собі представляєте? Залишати угодні Карлійчуку коментарі? Чи кому угодні коментарі? Чи може забити народ, щоб ніхто нічо не міг сказати, а то путіннападе? Ви не думали, що якщо хтось щось говорить, значить диму без вогню не буває? Звичайно, удобна атмосфера, коли пишуть тільки нужні коментарі або взагалі нічого не пишуть - це для тихенького мутненького болотца, у яке перетворюється наша місцева влада. Всілася на крісельця і получає грошики із податків жителів сторожинеччини. Надо би прекратити? Ви скажіть дякую, що можна десь ще свою думку висловити без помсти властьімущих, адже я впевнений що більшість тих, що пише - працює в тій же мерії чи адміністрації. В очі банально сцуть сказати, бо залишаться без премій, зарплат, преференцій.
 • Гость: Просто, хто чим багатий, тим і ділиться
 • Гость: А с вами полностью согласна.Нашим людям плохо от того,что они сами плохие.Еще не родился тот,чтоб всем угодил.Никто в этой жизни никому и ничем не обязан,а люди ведут себя так,что все должны перед ними танцевать.Задайте себе вопрос,а я достоин такого внимания?Какой привет,такой и ответ.Доводим друг друга до сумашествия,а потом хотим чтоб кто то разгрибал.Становитесь добрее и мир станет лучше.Кто тянет,того еще и бьют.
 • Гость: Ти не путай власну шерсть з державною. Ті, кого обкладають в коментарях - наймані працівники громадян. Їм зарплати платять за роботу на громаду. І вони повинні або робити все добре, або валити з посад.
 • Гость: Валити з посад то справа не хитра. А от спробуйте знайти інших кращих на їхнє місце, які мають відповідні знання і досвід, творчі і активні, і при цьому згодні піти працювати на ту саму державну службу або відповідній бюджетній установі при нинішніх зарплатах і умовах (стимулюванні, престижності...). Лише конкретно, без загальних фраз. От хто подавав заяву на конкурс і був достойніший, а обрали його гіршого конкурента. Нормальні люди звідти тікають. Той самий приклад Балінова Д. Навіть Кухарук втік у комунхоз. А що говорити, коли людям пропонують більш престижні посади, ніж комунхоз. Просто державою цілеспрямовано десятки років нищили державу службу як систему, таксамо як і армію. Нормальні держслужбовці не готувались і не виховувались. А з неба нічого не падає. Доречі, як би це дивно не звучало, найкращих менеджерів в прямому розумінні цього слова, я зустрічав саме підготовлених у вищих партійних школах. Це і честь, порядність, вміння тримати руку на пульсі, мати міру у всьому, хороші психолги, що знають як стимулювати до праці. Хоча як спеціалісти галузі може не завжди на висоті. Але нажаль вони або перейшли на той світ, або їм вже далеко за 80. Систематична щоденна робота - це не ходити і козиряти, що "я депутат". Незалежно від того, з якої ноги ти сьогодні встав і чи маєш ти настрій або ні, ти маєш йти і відпахати свої 8 годин, а іноді і вихідні. P:S. я також хочу, щоб в нашій лікарні моїх дітей оглядавав доктор Комаровський, відділом культури керувала Тіна Кароль, в міськраді мене консультував Дмитро Гордон...Але нажаль вони до нас не приїдуть, і тому приходиться обирати з того, що доступно. Тому "маємо те, що маємо".
 • Гость: Іраклій, у них з червня минулого року ніфіга не мінімальна зарплата. Голова має 16-17 тисяч на руки, зами так же, секретар так же, начальники відділів 8-10 тисяч, старости 12-15, спеціалісти 6-8 (а хтось і більше), вся бухгалтерія біля 10 тисяч кожен. Це все на руки (!!!), вже без податків. Я думаю що хороший спеціаліст згодиться на зарплату в 400-600 доларів на місяць чистими, коли "на своєму спиш, своїм накриваєшся". Кухарук в комунхоз не втік, а виграв конкурс і призначений був туда сесією, при чому його з мерії відпускати не хотіли. Чомусь інші ради громад розуміють, що вони зірок з неба не хапають, і вчаться, тим більше що ЗАРАЗ для громад - непахане поле. Любе навчать, любе покажуть, лиш покажіть ефективність реформи. А тут вийшла ситуація, коли ті, що 40 років були головами колгоспів (образно) намагаються построїти сучасну європейську громаду. Тільки виходить у них постійно колгосп, тому що молодь в мерії сидить тільки там, де бумажки носять і рішень ніяких не приймають.
 • Гость: "не втік, а виграв конкурс і призначений був туда сесією" - згоден. Але питання полягає у тому, чому він подався на той конкурс, якщо йому було добре в міськраді? тим більше, якщо його звідти не пускали. зарплати можливо в них і не такі малі як для Сторожинця, але я мав на увазі і інші соціальні гарантії, які забезпечувались колись (отримання житла до прикладу, якого вони навіть при зарплатах у 8 тис. ніколи не куплять і не побудують, адже крім цього треба ще й пожити). знайти в Україні спеціалістів можна звичайно, але до нас з условних Харькова або Житомира не приїдуть. навть з Чернівців надовго не приїдуть. Шукати слід на місці. Але чомусь ніхто з ініціативних, творчих на конкурс не хоче йти. Ну хто був достойний працювати і подав документи, а його не взяли?
 • Гость: Чого Кухарук не залишився в міськраді я не знаю бо особисто з ним не знайомий. Скажи мені, Іраклій, хто захоче працювати в нашій міській раді де мер як керівник абсолютно непостійний і на свій вік вітренний чоловік? До нього рано зайде деліцой - один настрій, в обід - копчик і настрій вже інший, після обіду головний бухгалтер -і настрій третій. Х би з тим настроєм, але ж від того і залежать рішення, які приймаються. Спеціаліст іде працювати і виконувати роботу, а не зазирати в очі меру на нарадах і піддакувати. І якщо спеціаліст каже, що це треба так і так, а тут не правильно - то треба слухати спеціаліста, його ж для того і наймали. Але ж ні - там є "правильні" копчики, які вічно більш "досвідченіші" і "розумніші". Це швидко надоїдає і тому профі, навіть і патріоти, туда йти не хотять, в атмосферу залежності від настрою і підлабузництва. А всі працівники залежні від цього, тому що у них висока зарплата (вище, ніж державні гарантії) тільки тому, що мер особисто розписує їм премії "за високі досягнення в праці". Отако і живемо - ні юристи, ні оргвідділ, ні зами, ні секретар, ні діловоди, ні старости по окремо нічого не можуть зробити, а дідо карло робить з ними старий трюк - розділюй і володарюй. Команди там не назбирується, всі чомусь вірять його побрехенькам і вірять що він щось комусь дасть екслюзивного. Не дасть. За рік роботи громади чітко видно головного тормоза прогресу - це дідо карло з своїми посіпаками - копчиком, абрамчуком, іллівною, глядченком, сирбу і іншими "старими надійними кадрами". Молоді кадри не виховуються, а заганяються "під ногті" преміями, які залежать від діда карла, щоб потім з молодого спеціаліста перетворитися на тихе безсправне бидло, яке вміє в понеділок заглядати в рота на нараді, а решту тижня бумажки носити пока "дорослі дяді" вирішують, кому піде наступний підряд і що більш важливо - відрехтувати нуцулу якийсь клуб у якомусь селі чи апостолюку прокласти новий кусок водогону, при чому комунхозу винні сотні тисяч і ніхто навіть не чешеться. Така ось атмосфера там. Біда, що її чітко відчувають потенційні "інвестори" і без забезпечення прозорості роботи ради ніхто нічого не дасть, а тим більше не відкриє серйозний бізнес на сотні робочих місць. Буковинська ламель чомусь в Красноїльськ поїхала працювати, а не в Сторожинець, хоча логістично Сторожинець більш привабливий. Атмосфера в колективі і бажання робити напряму залежать від керівника. В нашому випадку - від керівника виконавчої влади громади. На жаль, нічого не робиться для розвитку. Збираються карманні виконкоми, карманні наради і найгірше що карманні сесії, де 3-5 депутатів з здоровою головою нічого не можуть продавити або протидіяти будь-чому. Головний мотив - гроші. І це не обов'язково гроші діду карлу в карман. Його оточення, з яким він вже давно і надійно "з взаємопорозумінням" працює, скоріше за все крутить дідом як хоче. ці ж деліцої, копчики, абрамчуки, іллівни, сирбу і т.д. матейчука і брижака там немає, тому що першому обломали весь калим з оптимізацією, над якою він трусився, а другого взагалі з мерії вигнали в його партійний кабінет, бо "сильно розумний" і "мітить на місце голови".
 • Гость: Вася ти так гарно розмалював все , ти напевно в Матейчука і Брижака писарем працюєш. Нехай Матейчук і Брижак прозвітують що вони ,доброго зробили для громади, про погане ми знаємо, писати не треба. Брижака вигнали в офіс, нехай там віддихає, толку всерівно нема з нього, що не поручити все завалить. Саме краще в нього получається це якусь тусовку організувати, концерт, після концерту. А Матейчуку інтелекту не вистачає щось нормальне зробити. На.ньому краще досліди проводити. Краще би сидів у своїй прачці, бізнес непоганий є, жінка і діти при ділі, пенсія капає, ні захотілося політики. Ігор остри лижі пока не пізно, стебе політик нікудишній, а відповідати будеш, в тебе посада відповідальна, а карлос ніколи не був винним і ним не буде.
 • Гость: То что ты " Вася" написал фамилии уважаемых людей с маленькой буквы,это говорит о том,что ты мало грамотный и злой человек.Может кто то из них тебя лично обидел?Так ты подойди к человеку и скажи ему в лицо,а не надо так,втихаря.Это низко и подло.Хотя в наше время таких как ты % 80.Порядочные и добросовестные люди,благодаря таким как ты,просто опускают руки и работают на себя.Потому что, таким как ты,всеми обиженным,что то хорошее делать безполезно,всегда будет плохо.Меняйся "Вася" молись и Бог поможет.
 • Гость: Шаноуна "Валентина Івановна Зернова". Якщо ці люди у вас уважаємі, то можете і писати їхні прізвища з великої букви. Якби я міг написати прізвище карлійчука з ще меншої букви, я би написав. Ці "люди" живуть в своєму маленькому світі підлабузників і жополизів і будь-яка зовнішня критика їм до лампочки. Говори їм це в лице чи не говори. Чим дальше - тим більше за людей голосує холодильник і платіжки за комуналку, а не телевізор чи районна газета. Якщо в "наше врємя" таких як я 80%, то таких як ти красавців - 20%. Може тобі вартує задуматися, що то не я поганий, а ти в меншості і 80% таки праві?
 • Гость: Вася,может ты и хороший парень и вас таких много,плохо одно,что унижением и злостью,вы и такие как вы,добились до того,как мы сейчас живем.Нельзя быть таким агресивным.В первую очередь,вы погубите себя.Ваших 80 % голосов были одданы за этого человека,которого вы унижаете скрыто.Соберите ваших умных и хороших,пойдите в гор совет и меняйте,доказывайте.Дверь там открыта всегда.Кто мешает?.Сейчас свобода слова и выбора.Вперед.Но беда в том,что вы этого не сделаете. Болтать и делать,это большая разница..
 • Гость: Нажаль це і є гірка наша правда. Непослідовність, консерватизм, що аж зашкалює, відсутність гнучкості, часто алогічність і панічний страх перед тими, хто йому може дати відсіч. Ці риси характеризували Карлійчука протягом всієї своєї кар'єри. І ще, якщо умовна баба Софрона переговорила з бабою Фрузиною, вирішили що хтось щось не так робить і передали це діду, то 10 спеціалістів не переконають його, що це лише припущення і суб'єктивні думки двох стареньких пенсіонерок. Але при цьому на кожному кроці говорити про Європу, інвесторів та порозуміння. Інвестори не прийдуть, адже гроші люблять тишу і стабільність, а не склоки, інтриги і мотання з однієї крайоності у іншу. Де є кілька груп інтересів, і кожен тягне одеяло на себе. Для впровадження європейських принципів (я не говорю про стандарти, вони нам не світять), потрібні люди з тим стилем життя, образом мислення, побутом. Скажіть, хто в міській раді ним володіє, від керівництва до прибиральниць? Можливо Брижак. Він жив якісь час у Ізраїлі. Все. Це, сподіваюсь, люди зроблять без них. Життя примушує. А вони підтянуться. Можливо. Ті що помолодше. Звичайно про Карлійчуків, Абрамчука, Сирбу, Буз мова не йде. А молоді слід підзадуматись.
 • Гость: Я ще забув написати про шалені премії і баснословні відпускні та оздоровчі під 50 тисяч на керівний склад і 20-30 тисяч на звичайних працівників. Так що все там в шоколаді і найти більш-менш толкових спеціалістів на такі гроші в бідній Україні можна. Ліпше пару років помилок і навчань, ніж постійний саботаж і некомпетентність.
 • Гость: Так напишіть коли ви зіткнулись з гостинністтю, милосердям чи добродушністтю у владних кабінетах, при оформленні документів в любій службі, в лікарні, в ЖКГ, в РЕМі,в газовій службі і т.д. от ібуде приємно читати ваш коментар.