Комунальники зчищають з дахів крижані бурульки. Будьте уважні!

Сьогодні, 19 лютого 2018 року, працівники КП “Сторожинецьке ЖКГ” приступили до очищення дахів багатоповерхівок від бурульок в найбільш небезпечних місцях – над під’їздами, над проходами тощо.

Зараз, через температурні перепади, на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті. Вгадати той самий момент, коли бурулька впаде – абсолютно неможливо.

Комунальники закликають бути уважними! Щоб не стати жертвою крижаних бурульок з настанням потепління, необхідно:

  • проходячи повз будинків або біля високих дерев, необхідно переконатися у відсутності загрози падіння льодових наростів;
  • не ходити під дахом будівель, а також під балконами, де навислі бурульки;
  • при роботах біля будинків, пішоходам не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самому звернути увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків;

Пам’ятайте, що дотримання цих основних заходів безпеки та порад дозволить вам уникнути трагедії! Будьте пильними, бережіть себе!

У випадку виявлення небезпечних крижаних наростів на дахах будинків – прохання повідомити КП “Сторожинецьке ЖКГ” за тел. (03735) 2-12-44.

Категорія: Важливо ЖКГ
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ