Субота, Березень 24
Білий Ангел - Центр яскравих подій

До “Вікна життя” Сторожинецької ЦРЛ поклали маленького хлопчика

Вчора, 3 березня 2018 року, близько обіду у Сторожинецькій ЦРЛ спрацювала сигналізація “Вікна Життя” – місця, де жінка, яка опинилася в складних життєвих обставинах та змушена відмовитися від дитини, могла залишити немовля, щоб передати його в надійні руки.

Лікарі виявили у спеціальній кабінці маленького хлопчика, дбайливо завернутого в ковдру та вдягненого в дитячий костюмчик.

Разом з ним в пакеті виявили дорогу дитячу косметику, речі та записку з текстом “Щеплення всі є”. Хлопчика обстежили лікарі – він здоровий, віком 4-5 діб, вагою 3,09 кг та зростом 53 см.

Записка, яка була з дитиною

Після публікації завідуючої пологовим відділенням Сторожинецької ЦРЛ Валентини Манчуленко, небайдужі сторожинчани вчора до пізньої ночі зносили та сьогодні ще зносять дитячі речі, харчування та засоби гігієни до пологового будинку.

Небайдужі сторожинчани продовжують приносити дитячі речі для немовляти

Це вже другий випадок на Сторожинеччині. У листопаді 2016 року до “Вікна Життя” вперше поклали дитину – також хлопчика. Тоді в лікарні його доглянули та охрестили Михайликом, а пізніше він знайшов нову сім’ю.

Валентина Дмитрівна розповіла, що якщо мати передумає та захоче повернути дитину – у неї буде така можливість, але тільки після того, як вона юридично доведе, що саме вона її народила.

В подальшому хлопчик буде переведений в Відділення патології новонароджених Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні, де він пробуде приблизно два місяці.

Якщо за цей період його мати не повернеться, дитина буде передана в Будинок немовляти і в подальшому буде вирішуватися питання усиновлення.

На завтра планують провести обряд хрещення, де лікарі спільно з священником оберуть хлопчику ім’я.

Магазин Водолій
  • Гость: Щоб був щасливий та здоровий,а батькам бажаю сил передумати)
  • Гость: Валентина Дмитрівна підкажіть, що потрібно щоб усиновити цю дитину?
  • Гость: Потрібно звернутися у відділ у справах дітей в Сторожинецьку РДА - вони дають перелік документів, які необхідно підготувати та розповідають весь механізм усиновлення.
  • Гость: Сижу і чисто офігєваю з усього...Тут вже лікарі - прям юристи, півсвіта - хрещені... Дурдом... Імя дають... Ау, це ваші повноваження? Не беріть забагато на себе. На це є компетентні органи.
  • Гость: А не чего офигевать!Нужно офигевать когда думать чем ребенка кормить,во что,одевать,как вылечить опрелости,в чем купать,где брать памперсы и прочие предметы ухода.Вы юристы думаете,что назвать ребёнка это подарить ему жизнь,Очень стыдно за ваш комментарий.