До “Вікна життя” Сторожинецької ЦРЛ поклали маленького хлопчика

Вчора, 3 березня 2018 року, близько обіду у Сторожинецькій ЦРЛ спрацювала сигналізація “Вікна Життя” – місця, де жінка, яка опинилася в складних життєвих обставинах та змушена відмовитися від дитини, могла залишити немовля, щоб передати його в надійні руки.

Лікарі виявили у спеціальній кабінці маленького хлопчика, дбайливо завернутого в ковдру та вдягненого в дитячий костюмчик.

Разом з ним в пакеті виявили дорогу дитячу косметику, речі та записку з текстом “Щеплення всі є”. Хлопчика обстежили лікарі – він здоровий, віком 4-5 діб, вагою 3,09 кг та зростом 53 см.

Записка, яка була з дитиною

Після публікації завідуючої пологовим відділенням Сторожинецької ЦРЛ Валентини Манчуленко, небайдужі сторожинчани вчора до пізньої ночі зносили та сьогодні ще зносять дитячі речі, харчування та засоби гігієни до пологового будинку.

Небайдужі сторожинчани продовжують приносити дитячі речі для немовляти

Це вже другий випадок на Сторожинеччині. У листопаді 2016 року до “Вікна Життя” вперше поклали дитину – також хлопчика. Тоді в лікарні його доглянули та охрестили Михайликом, а пізніше він знайшов нову сім’ю.

Валентина Дмитрівна розповіла, що якщо мати передумає та захоче повернути дитину – у неї буде така можливість, але тільки після того, як вона юридично доведе, що саме вона її народила.

В подальшому хлопчик буде переведений в Відділення патології новонароджених Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні, де він пробуде приблизно два місяці.

Якщо за цей період його мати не повернеться, дитина буде передана в Будинок немовляти і в подальшому буде вирішуватися питання усиновлення.

На завтра планують провести обряд хрещення, де лікарі спільно з священником оберуть хлопчику ім’я.

Категорія: Важливо Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ