Вчора, 3 березня 2018 року, близько обіду у Сторожинецькій ЦРЛ спрацювала сигналізація “Вікна Життя” – місця, де жінка, яка опинилася в складних життєвих обставинах та змушена відмовитися від дитини, могла залишити немовля, щоб передати його в надійні руки.
Лікарі виявили у спеціальній кабінці маленького хлопчика, дбайливо завернутого в ковдру та вдягненого в дитячий костюмчик.
Разом з ним в пакеті виявили дорогу дитячу косметику, речі та записку з текстом “Щеплення всі є”. Хлопчика обстежили лікарі – він здоровий, віком 4-5 діб, вагою 3,09 кг та зростом 53 см.
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2018/03/8-1.jpg)
Записка, яка була з дитиною
Після публікації завідуючої пологовим відділенням Сторожинецької ЦРЛ Валентини Манчуленко, небайдужі сторожинчани вчора до пізньої ночі зносили та сьогодні ще зносять дитячі речі, харчування та засоби гігієни до пологового будинку.
![](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2018/03/7-1.jpg)
Небайдужі сторожинчани продовжують приносити дитячі речі для немовляти
Це вже другий випадок на Сторожинеччині. У листопаді 2016 року до “Вікна Життя” вперше поклали дитину – також хлопчика. Тоді в лікарні його доглянули та охрестили Михайликом, а пізніше він знайшов нову сім’ю.
Валентина Дмитрівна розповіла, що якщо мати передумає та захоче повернути дитину – у неї буде така можливість, але тільки після того, як вона юридично доведе, що саме вона її народила.
В подальшому хлопчик буде переведений в Відділення патології новонароджених Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні, де він пробуде приблизно два місяці.
Якщо за цей період його мати не повернеться, дитина буде передана в Будинок немовляти і в подальшому буде вирішуватися питання усиновлення.
На завтра планують провести обряд хрещення, де лікарі спільно з священником оберуть хлопчику ім’я.