TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Сторожинецькі рятувальники годували замерзаючих лелек

З настанням весни лелеки тисячами повернулися на Україну і опинилися перед загрозою виживання через холод та голод. Зараз птахи не можуть добути собі їжі через складні погодні умови – вода покрита кригою, на полях сніги до пів-метра товщиною.

По вулиці Чернівецькій в Сторожинці на одній з електроопор розміщується гніздо лелек, які не могли самі прохарчуватися.

Сьогодні, 20 березня 2018 року, працівники Сторожинецького РС УДСНС спільно з власниками АЗС, біля якої і знаходиться гніздо, вирішили нагодувати птахів.

За допомогою драбини рятувальники дісталися до гнізда та поклали туди харчів – відходи риби та м’яса.

ДСНС закликає не залишатися байдужими – кожен може долучитися до спасіння лелек. Якщо ви зараз помітили біля будинків або в полі групу цих птахів – не підходьте близько, їх не вартує лякати, адже вони виснажені не тільки перельотом, а й голодом та холодною і сніжною погодою.

На відстані 10-15 метрів від розміщення групи птахів розчистіть невелику ділянку землі та застеліть її соломою, сіном, дрібними гілками тощо. Саме там можна буде врятуватися більшій кількості птахів.

На це місце приносьте лелекам харчі – відходи риби чи м’яса, але не давайте свинину та сало. Ці птахи харчуються тваринною їжею, але можна нагодувати їх і сумішшю вареної картоплі з необсмаженими зернятами соняшника, зерном, хлібом.

Читайте також:  У Давидівці горіла господарська будівля
Категорія: Події
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ