TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...

Поліція “розрулювала” транспортний колапс в Буденці та Кам’яній

Сьогодні зранку, 20 березня 2018 року, у зв’язку з складними погодними умовами був утруднений рух на підйомі в селі Буденець, де на не розчищеній проїжджій частині у сніговій каші було заблоковано біля сотні автомобілів.

Допомагали роз’їхатися водіям декілька екіпажів поліції. Для належного розчищення дороги правоохоронцями було викликано працівників Служби автомобільних доріг.

Вже ближче до вечора на цій ділянці шляху трапилося ДТП – Мерседес Віто з іноземною реєстрацією стикнувся з Опелем Віваро. Як нам стало відомо, обидва водії не впоралися з керуванням та допустили зіткнення автомобілів.

Близько 14:00 поліція локалізовувала “транспортний колапс” у Кам’яній, де застрягло декілька сотень автомобілів. Як нам стало відомо, через проблеми на Кам’янецькому підйомі виник затор довжиною більше десяти кілометрів.

Біля трьох годин знадобилося правоохоронцям, щоб відновити рух на цій ділянці шляху. Однією з причин ускладнення руху стало незначне ДТП на самому підйомі.

Вже після того, як рух відновили, прибула техніка Служби автомобільних доріг, які розчистила та посипала найскладнішу ділянку шляху – сам серпантин.

Читайте також:  Під час "масового ДТП" у Сторожинці "постраждали" двоє осіб - підрозділи цивільного захисту району провели показове навчання
Категорія: Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ