Четвер, Квітень 26
Білий Ангел - Центр яскравих подій

На засіданні бюджетної комісії міської ради презентували проект розподілу 9,38 млн. грн. інфраструктурної субвенції на 2018 рік

Бюджетна комісія

Вчора, 21 березня 2018 року, на засідання комісії з питань бюджету Сторожинецької міської ради розглянули, крім інших, питання щодо змін до Програми соціально-економічного розвитку Сторожинецької міської ради.

Питання порядку денного майбутньої сесії

Йшлася мова про розподіл 9,38 млн. грн. субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури.

Проект розподілу коштів інфраструктурної субвенції на 2018 рік

Значна кількість коштів знову, як і минулого року, йде на капітальні ремонти будівель установ мерії. Також планується вкласти кошти в добудову спортзалу та НВК по вул. Б. Хмельницького, де зараз знаходиться Сторожинецька ЗОШ №3, та придбання для КП “Сторожинецьке ЖКГ” телескопічного автопідйомника.

На засіданні комісії обговорили виконання бюджету за І квартал 2018 року, зміни до бюджету, створення освітніх округів, затвердження різних програм міської ради, зміни до складу постійної депутатської комісії з земельних питань тощо.

Магазин Водолій
 • Гость: Вже традиційно. Більшість - Банилову. Классіка від классіка...
 • Гость: Громада довго не проіснує. Людей скорочують...оптимізація! аж смішно. Дмитро, зніміть відеорепортаж про те, (як люди ставляться до громади). Хто "за"- хто "проти".Чому? Чи стало краще жити? Чому молоде покоління масово виїжджає за кордон щоб заробити гроші, і прогодувати сім'ю. Попитайте людей про наболіле. Нехай наші КЕРОВНІКІ почують голос "ГРОМАДИ"
 • Гость: Поки громада не почне говорити, ніхто її голос не почує. Все просто - відкривають тільки тому, хто стукає в двері. Якщо громаду все влаштовує і вона сидить тихо - значить все добре.
 • Гость: Об’єднані територіальні громади мають не тільки займатися відновленням інфраструктури, але й планувати економічний розвиток власних територій, котрі згодом повинні стати ДЖЕРЕЛАМИ ПОДАТКОВИХ НАДХОДЖЕНЬ !!!!! В мене таке враження, що наша громада займаэться ремонтами старих будівель і укладанням тротуарної плитки, в громаді не створено жодного не бюджетного робочого місця, і не прийшов жодний інвестор(свій чи чужий), навіть концепції розвитку нема. Депутатський корпус повинен вносити якісь пропозиції, люди чекають від вас змін, а ви,,, ремонти в фапах і адмін будинках,,,
 • Гость: Які інвестиційні пропозиції, від кого, для кого? Коли інвестори, друзі читають коментарі більшості дописувачів на Сторожинець-інфо, перше емоційне питання - у вас тут всі дурні, чи хоть через одного. Почитайте коментарі про візит у Матеївецьку громаду, коментарі до візиту делегації з Радівців, про початок співпраці з Першим національним аграрним кооперативом... Це здорова громада? Це громада, яка готова працювати з інвесторами? Ця громада переповнена людьми у яки[ жовчі більше ніж мізків!!!
 • Гость: Ви подивіться звіт Брижака на ТРК Буковина. Оказується в нас найкраща громада в Україні. Всі питання вирішується на сесії, все депутати вирішують, всю інфраструктуру ділять тільки депутати. Керовники ні причому. Бред сумаседших. Як тільки Брижак міг так брихати. Про які інвестицій можна говорити якщо нормальних доріг немає. Про який туризм. Як брехали наші керовники так і брешуть надалі. Соромно слухати і дивитися на цей маразм наших можновладців.
 • Гость: А що він сказав не правильно? Що депутати і члени виконкому не голосують за розподіл інфраструктурної субвенції? Цікаво, це в якому старостаті не знають, як і де розподіляється інфраструктурна субвенція???
 • Гость: Ти шо не сповна розуму? Привик тільки лайном обливати громаду? А що керівники громади -міський голова і секретар не є депутатами міської ради?
 • Гость: Дмитро зніміть репортаж!!!
 • Балінов Дмитро: Який репортаж?
 • Гость: Прикольно. Через Тор не вдається комментувати.