Четвер, Квітень 26
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Депутат міської ради Світлана Грендей: “Чи ми готові змінюватись самі?”

Статті

Вчора, 21 березня 2018 року, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури та спорту при Сторожинецькій міській раді, членом якої я є. Про свої висновки хочу повідомити жителів Сторожинецької громади.

Робота з обговорення Програми розвитку культури на 2018 рік у Сторожинецькій ОТГ завершилась, не розпочавшись, за причини зайнятості у підготовці до проведення “концерту” “Успішна Пані – 2018” керівника відділу культури міської ради Андрія Гаврилюка.

З цього приводу, як депутат та член комісії, ПУБЛІЧНО ЗВЕРТАЮСЬ до керівника цього відділу з пропозицією залучення до конкурсу “Успішна Пані – 2018” наступних осіб: учасницями конкурсу – жіночий склад працівників ДНЗ “Чебурашка” у Сторожинці, так як вони мають великі переваги у майстерності перемовин (вміють домовлятись), шик (чоботами по килиму, де займаються дітки), майстрині гастрономічних шедеврів (пісні страви), представниці “східних і західних віросповідань, (“дуже української церкви”, “самих  покаянних”). Ну і запорукою успіху стануть привітально-побажальні віншування на різних мовах (колорит місцевого населення), з підсилюючим ефектом релаксу (частування спиртними напоями)

Дане шоу планують продовжити мер Микола Карлійчук, який обмежився доганою завідуючій; перший заступник мера Петро Брижак, який на комісії пояснював, що дана “практика” поширюється і у ВНЗ та, зазначивши, що учасником таких він неодноразово був і має підозру, що це відбувається у всіх закладах освіти; керівник відділу освіти міської ради Андрій Гакман: “Від мене нічого не залежить, я не приймаю рішень, ваші звернення це просто слова, які для мене нічого не значать”; членами освітньої комісії, борцями за здорове виховання Петром Івасюком: “Всяке буває”; та Орестом Малованюком: “Потрібно враховувати, що працівники мало заробляють і вимушені проводити святкування своїх особистих ювілеїв, там, де їм це вигідно”.

Є підозра, що саме цих людей ми будемо спостерігати у кріслах журі майбутнього шоу “Успішні вусаті пани” “Успішна Пані – 2018”.

Якщо серйозно, це відео недавно було знято учасником “святкування” ювілею у дитячому садочку “Чебурашка” під час тихої години. Мало того, не тільки знято, а й транслювалося наживо у Фейсбук. Я тоді відзняла це відео прямо з екрану смартфону, як відчуваючи, що його видалять. Так потім і сталося.

До серйозної відповідальності ніхто так і не був притягнутий. Свою вину, скоріше за все, ніхто не визнав.

В загальному робота членів освітньої комісії міської ради протягом минулого року була спрямована на усунення недоліків та покращення умов праці освітян; комісія займалася розглядом питань, виїздами, пропозиціями, рекомендаціями, які абсолютно ігнорувалися посадовими особами мерії – ніяких рекомендацій не почули, запропоноване не робили, як і не виконували своїх функціональних обов’язків. Наприклад, згідно ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” про звернення до правоохоронних органів у випадку порушень у підпорядкованих їм комунальних закладах.

Порушувався ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” у ст. 47 “Постійні комісії ради” – була відмова у реєстрації засідання комісії ніби з ініціативи самої комісії. Вчинявся тиск на працівників комунальних закладів з метою подальшої відмови у співпраці із комісією. Ці дії унеможливлювали роботу депутатів з контролю над роботою мерії, а отже ігнорується ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 4 якого чітко говорить: “Основні принципи місцевого самоврядування – народовладдя, законність, гласність, колегіальність, поєднання місцевих та державних інтересів”.

Це відео опубліковую, витримавши паузу, бо сподівалась на порядність, совісність, відповідальність… А натомість отримала звинувачення, що зі мною домовились.

Запевняю та підтверджую, що ні! Всі бездіяння та порушення є наслідком нашого освітнього, культурного та морального занепаду. Ми до всього звикаємо, все “проковтуємо”, а потім дивуємось, чому у всіх добре, а у нас, самих розумних та працьовитих, все погано – все через подвійні стандарти!

Щиро сподіваюсь, що ми все-таки знайдемо, кожен у собі, сміливість визнати, що світ навколо нас змінюється, навіть якщо ми не готові змінюватись самі.

Наші справи повинні бути гідними до наслідування. ХІБА НЕ ПРО ЦЕ МРІЯЛИ ТІ, ХТО ЦІНОЮ СВОГО ЖИТТЯ ДАВ НАМ НА ЦЕ ШАНС???

Світлана Грендей, депутат Сторожинецької міської ради

Від редакції: готові опублікувати на Сторожинець.Інфо бачення керівництва міста, депутатів, членів виконкому, громадськості щодо цієї та інших ситуацій. Контакти вказані внизу сторінки.

Магазин Водолій
 • Гость: гірше за все,що вас так і не почують.... в мене вже немає сил боротись з корумпованою владою.... Автору бажаю здоров"я і терпіння.
 • Гость: Все починається з людини,і кожен показує ким він є,сам собі країна.
 • Гость: Візьміть спорт на всіх змаганнях діти батьки бачуть п'яні рожи які не можуть стриматись до закінчення змагань а потім кажуть діти не хочуть займатись спортом.
 • Гость: На жаль, ходу цій справі не буде, доки хтось із батьків не звернеться до прокуратури. А батьки чому не звертаються? Бо у всіх в голові совок і страх, що до вашої дитини ставитимуться упереджено. Терпіть далі.
 • Гость: Підключіть до цього куражу Брижака тай у допомогу візьміть Пожогу.Вони знають як організовувати гульки в освіті.У них треба вчитися.
 • Гость: Вам багато чого треба повчитися в них. Єдине чим апелює теперішня влада, що колишня тільки те й робила, що перерізала стрічки. Трохи розкиньте мізками і порахуйте, скільки обєктів і яких було відкрито, скільки було в стадії завершеного будівництва і якщо є здатність до аналізу - порахуйте, а потім зробіть висновки!!!
 • Гость: До чого тут Пожога, якого уже 4 роки немає при владі? Сюди треба Гакмана та Брижака, бо це вони цей бардак розвели! І "дєдушку" Карлійчука не забудьте, бо він увесь непотріб з адміністрації перетягнув на посади у громаду!!!!!!!!!!!!!
 • Гость: З мухи слона пані Грендей ліпе уміло.Саме "ці" діяння простолюду "рвуть" громаду.За вкрадені бацулики "шишкарями" ні слова.
 • Гость: Ні пане Олексій, Грендей пробує підготуватися до свого звіту в Панці на завтра. Говорити не має про що, крім того щоб тільки когось критикувати, що їй всі мішають і не дають працювати. Але ж мабуть варто її запитати саму - а чи готова вона змінюватися сама? Купляти в людей молоко по 5 і продавати по 16 великого розуму не треба. А показати свою "професійність" в освітянській галузі, в культурній, особливо в музичній, це вона може.
 • Гость: Цікаво, Грендей як депутат справу робить, намагається навести порядок на тій ділянці роботи, яка їй довірена, а ви іронізуєте... А що якби ваша дитина в цей час з ліжечка встала і з нею би стався нещасний випадок? Ви про це не подумали, бо там , напевне немає ваших діток!!!!!!!!!! Але ж чиїсь дітки там є!!!! А працівники "бухають", їм на роботі свята захотілося! Якщо хочеш на роботі святкувати - зроби це після закінчення робочого дня, коли дітки уже вдома! Тут пані Грендей дякувати треба, а не критикувати її! Це такі як ви "рвуть" громаду!
 • Гость: Пане мер пішліть Матейчука, він любить перевірки робити, хай перевірить цю с....ку крашенну, чи всі люди в неї оформлені, чи сплачує вона всі податки з доходів, і як вона проводить підприємницьку діяльність. А то ця депутатка сильно розпоясалась, в себе бардак не бачить, а других хає. Ей ти мимра почни з першу з себе.
 • Гость: Автор не баче злочину при: розкраданні лісів, тисяч "потрачених" на ремонт доріг, премій за "успішну" роботу депутатів......і т.д. Лише 10 жіночок,що привітали чоловіка з 60 річчам-злочинці .Доречі, в АТО воюють саме проти того , чого автор уперто "не баче".
 • Гость: Це та Світлана Грендей ,що є козирним шумахером при закупівлях??? Цинізму нема меж.І як сказала ж!
 • Гость: "Пані" Грендей дійсно роздуває з мухи слона, намагаючись зробити собі дешеву репутацію за чужий рахунок. В садочку нічого кромольного не відбулося. Колектив гідно привітав свого працівника з днем народження. Дай Бог всім колективам бути такими ж дружніми. Не бачу жодної підстави давати завідуючій догану та звинувачувати в аморальності. Краще б сама звітувала за свої реальні досягнення на посаді депутата. Цей ганебний памфлет, який вона "створила" показав тільки її гнилу і підлу натуру. Ганьба таким "депутатам"!
 • Гость: А такі "депутатки" є лише дві: одна в Банилові, а друга - в Панці! Треба, щоб починали працювати самі і показали приклад іншим.
 • Гость: В тому, що колектив привітав ювіляра, дійсно немає нічого кромольного, а в тому, що під час тихої години влаштували частування з алкоголем- є. В мене питання- а хто в цей час в п'ятьох групах подивлявся за дітьми? Чи коли в садочку тиха година, вихователі та нянечки не відповідають за дітей? З таким підходом мене не дивує , що у нас норма і те, що трьохрічні діти самі собі можуть піти з садочку, а вихователі відбуваються лише догана ми. А стосовно претензій до Грендей як депутата- прийдіть на її звітування і запитайте в лице, а не обгажуйте позаочі. Це Вас не красить.
 • Гость: Для того,щоб реально оцінити роботу депутата, не обов'язково бути присутнім на його підготовленому та відрежисованому "концерті", де без сумніву буде багато особистої похвали та самопереконання у своїй користі суспільству. Для цього достатньо почитати її білетристику та послухати "перли" виступів на виконкомах, де вона захлинаючись слиною кричить про скорочення простих людей.
 • Гость: Сам народ її вибрав, а тепер мають те що хотіли...
 • Гость: А хто сказав, що під час привітання з дітьми ніхто з персоналу не перебував?
 • Гость: З пред"явленого відео вживання алкоголю,як факту,мною не замічено.
 • Гость: Нехай краще перевірять чому групи переповненні дітьми.І скільки діточок повинно бути у вихователя,а скільки є.Сплять по двоє в ліжечку
 • Гость: А в чому гІднІсть???
 • Гость: Гідність в тому, щоб достойно привітати та уважити простого працівника, свого колегу,який заслуговує, без сумніву, на це.
 • Гость: Ну то й потрібно було зібрати колектив в кабінеті завідуючої установою і гідно привітати! А так вийшло- бидлотно, вибачте.
 • Гость: Взагалі, як на мене, у звязку з цієї публікацією, у мене особисто виникає чимало питань. Як видно із статті, пані-авторка,незадоволена рішенням (і судячи з усього не тільки ним), яке винесло керівництво громади по зазначеному ганебному інцеденту, а саме покаранню винних у ньому. Авторка стала одним з перших свідків цього відео, який транслювався в мережу. Авторка - пердставниця у МР блоку Петра Порошенка, біля керівництва громади - і голова громади, і секретар - члени цієї ж політичної структури. З огляду на "принциповість" авторки (а на мій погляд - банальне не задоволення амбіцій та зведення рахунків), хотілося запитати, а хто їй мішав в той же день інциденту ініціювати зібрання комісії, прийняти рекомендаційне рішення по звільненню завідуючої, ювіляра, всього складу, як педагогічного, так і обслуговуючого ДНЗ? Як на мене, перед нами яскравий приклад підлості і морального розладу уже самого депутата, адже вона не могла не знати і не розуміти суспільного резонансу публічності її статті, плями на всій Сторожинецькій ОТГ. Як депутат, вона зобовязана знати чинне законодавство, особливо статтю 149 КЗпП, що за одне і те ж саме порушення двічі стягнення не накладається. Чи морально ще раз принизити колектив, і керівництво, які уже понесли покарання. На мій погляд тепер уже питання до керівництва ОТГ, особливо до політичної сили, яка в керівництві ОТГ - БПП, в черговий раз мовчки проковтнути чи зробити висновки?
 • Гость: Шановні громадяни Сторожинецького району і жителі мого рідного міста, ця пані депутат Грендей, як і наша влада що у столиці, замилює нам очі всіляко єрундою, в той час коли вони ж розкрадають державне майно типу ліс, земля, нерухомість і т. п.... Люди відкрийте очі, що ви побачили поганого в тому дружньому колективі? Дуже гарно привітали працівника з 60 річчям, молодці, хоча з алкоголем то вже перебор.... В мене особисто склалось враження що Світлана Грендей має особистий інтерес щодо цієї справи, а може своїх родичів працевлаштувати хоче, от і намагається створити вільні робочі місця... Люди будьте розумними, дивіться глибше і побачите чого саме потрібно цьому депутату
 • Гость: Я не знаю цього депутата, як і більшість з усіх депутатів та людей. що на відео, але з побаченого у мене розуміння, що саме всі проблеми у нас починаються дійсно з отаких "дрібних", якщо людина собі може дозволити чоботами по дитячому килиму, накривати столи в дитячій установі і таке інше, то ці люди не здатні бачити нашу державу інакшою тут справа не в дружбі, а в свідомості, глибші проблеми витікають через наші моральні, етичні поняття... тут покарання не допоможе, тут свідомість повинна мінятись.
 • Гость: Тисячу лайків. Гарно сказано.
 • Гость: За такі діла і проколи треба відразу звільняти. Біда втому що за такими принципами живе все керівництво міста. Всі ці старпери привикли до таких куражів і для них це нормально. Чому ніхто не говорить які хабарі тркба давати щоб діти попали в садок? А ви пробуєте винуватою зробити депутата за те що вскрила це неподобство.
 • Гость: Якщо за такі "діла і проколи" всіх одразу звільняти то в усіх державних установах нікому буде працювати, бо, як ви кажете "за такими принципами" живе більшість в Україні... нажаль. Не треба оправдовувати цю депутатку бо в самої "рильце в пушку"
 • Гость: Ну що Ви переймаєтесь за коври. Завідуюча ця у садочку по 1000 баксів від батьків за влаштування дитини у садочок візьме, та щей новий килимок замовить. А про санітарний стан після такого заходу можна говорити багато.................. Молодець Світлана, нехай працює і далі в даному руслі. Може тоді дітей за гроші батьки влаштовувати у садочки перестануть, може тоді апетити у наших завідуючих садків міста Сторожинець пообрізаються. Недалеко і 7 садочок утік (700-800 баксів за дитину). Апетити також космічні. От тільки де батькам такі гроші брати при наших зарплатах????????? Про це наші любі завідуючі не подумали. То може тепер схаменяться. Пані Світлано, може хоч Ви наведете порядок з поборами у міських садочках. Образливо, що всі живемо в одному місті, а при бесіді із такими завідуючими при влаштуванні наших дітей у садочки їх лишень цифри з кількома нулями та позначкою $ цікавлять. Образливо, що ті хто має звідки може влаштувати дитинку у садок, а хто немає- нехай дитина дома сидить. Сподіваюсь на Вашу допомогу.
 • Гость: Якщо є факт отримання хабара то звертайтесь до відповідних органів, я своїх записував на чергу і нікому нічого не платив. На мою думку хабар дають у випадку щоб дитину взяли без черги або забув поставити на чергу, не за місцем проживання і т.д., тоді батьки самі сують а потім плачуться що ой обдерли, якщо все по закону то чого його давати?
 • Гость: Так, свідомість потрібно змінювати більшості українцям, а ще переставати давати хабарі, навчитись гідно виконувати свої обов'язки, бути свідомим і незалежними..... і багато чого іншого. І кожен повинен почати з себе самого, а не дивитись на сусіда.
 • Гость: Шановні громадяни, від коли такі банальні речі почали хвилювати наших ОБРАНИХ СЛУЖИТЕЛІВ ДЛЯ НАРОДУ?? Чому б пані депутатці не прийти хоча б раз в будьяку з цих груп даного садочка і побачити в яких умовах намагаються виховувати підростаюче покоління. На мою думку, замість того аби так ганебно обпльовувати імідж садка та їх колектив, дана особа краще б знайшла кошти щоб покращити матеріальні умови дошкільних установ, або посприяла та клопотала б про відкриття нового садочка, адже в даному наповнюваність в групах понад норму ще в раз!!! А ми займаємось самопіаром, викидаємо зовсім непотрібні речі на поверхню. Останнім часом саме таким чином відбувається ганебне зачищення місць, комусь так потрібних....Краще б оцінили якість надання освітніх послуг, аніж фальшом займатися!!! Образливо що в нас, такі народом ОБРАНІ!
 • Гость: А де ті кошти, які у садках збираються як благодійний внесок при влаштуванні дітей у садочок. 1,5 роки тому влаштовувала дитину у ДНЗ Сонечко м.Сторожинець, то завідуюча дала листочок з рахунком і сказала перерахувати на нього гроші " І не подумайте меньше 500 грн. перерахувати, совість потрібно мати" та ін. було сказано завідуючою на батьківських зборах перед влаштуванням дітей у ДНЗ. То хочеться знати, чи знає мерія про побори у садках. А про сьогоднішні ціни годі й говорити. Замість гривень з"явились доляри. Бачите, їх національна валюта давно перестала влаштовувати, їх іномемну подавай. Так може взагалі їх повиганяти геть тай нехай покатаються по заробітках та побачать як "ЛЕГКО" ці даляри заробляються. А ще краще у зв"язку з тим, що вони ж пенсіонерки - то нехай на своїй пенсії поживуть.
 • Гость: Шановна, ви самі тому вина, примусу в перерахуванні спонсорських коштів не бачу, особисто жодної копійки не перераховувала. І нічого поганого не трапилось, можливо ви самі прийшли з всеблагим - ВІЗЬМІТЬ мою дитину до садка за будь-які "доляри", бо мені конче треба, а тепер обурюєтесь що лишньо якимось чином платили за послуги. Почнімо з себе - не платімо і крапка!!!
 • Гость: Не влаштовують умови - на іншу роботу. Імідж садка я бачу на відео, чи ви хочете сказати що цього не було?
 • Гость: Пиарится, **** тупая!!!
 • Гость: Люди я в шоці!!! Що ж це робиться!!!???? Це уже перегиб усіх палок!!! Як так можна, спочатку підставити завідуючу, колектив, а потім звільняти????за що????. Вона ж здається отримала уже догану, Карлійчук з Матейчуком що відмінять догану і звільнять?? Людина вже отримала своє покарання і буде знати на все життя. Це звичайно уже всім зрозуміло що пішли по-головам і с.грендей готує місце для "своєї" людини(цікаво для кого, подивимся хто стане слідуючою завідуючою от кому було цей весь скандал потрібно? так як було у садку у Панці де так само всі "попросили" писати заяву на звільнення). І всі мовчать бачачи несправедливість, агов люди де ваша свідомість!!!!!!! Як можна на чорне казати біле?! "Нову" владу видають старі методи!!!!!!!!!
 • Гость: Ну чо ти пищищ. За бухло у садочку вона отримала догану. Після того була перевірка у 7 садочку і у 6. Невже можна два роки красти на перероблених вагах у складі і на кухні у спарці медсестра,завхоз, директор і не понести відповідальності. Правильно міська рада робить, наведіть елементарний порядок у харчуванні дітей. Там справжня мафія у питаннях харчування. І завідуючі її очолюють. Дякуйте що не передала м/рада матеріали в прокуратуру бо хтось сяде. А наскільки Грендей готує свою людину знаю що Матейчук особисто їхав умовляли вихователя з 7 садочка на посаду директора, але вона потім відмовилась і буде оголошений конкурс на цю посаду.
 • Гость: Шановний під псевдонімом "знаю" - а ви виявляється нічого не знаєте... Так, як виявилося в садочку і дійсно вага помилялась на 50грам, але на користь дітей, бо дітки більше отримували, а от наші високопосадовців видно в школі погано вчили математику, бо не вміють рахувати. Перевіряйте шановний факти, і не бабою базарною .
 • Гость: Ну якщо заактовано гирю на якій викарбовано "1 кг" на вазі показує 940 гр, що у складі, що на кухні, а Ви біле називаєте чорним то про що можна говорити. Завтра попробую опублікувати фото. Мабуть комент пише "дуже зацікавлена особа з керівництва ДНЗ" якаДа?
 • Гость: Я бачу що у вас теж проблеми з математикою. Давайте як в школі проаналізуємо - згідно ваших даних розбіжності з вагою в ДНЗ. Візьмемо 1кг запакованого цукру де ми точно знаємо що є рівно 1кг, згідно з вагою ДНЗ ми отримаємо вагу 940грам. Тобто щоб видати дітям 1кг цукру на вагу ДНЗ треба покласти на 60 гр БІЛЬШЕ, і це значить що діти отримували більше ніж повинні були отримати. А ви "знаю" разом з тими хто проводив інспекцію і перевіряв вагу, повертайтесь до школи вчити математику!!! А щодо "зацікавленості" - мені просто не байдуже що робиться в мому місті.
 • Гость: Хоч хтось у громаді є розумний, а то всі язики проковтнули. Де ж ви голови і заступники які так боретесь за справедливість, чому спостерігаєте за несправедливістю яка твориться у громаді???? Це ж ваше лице, вас же вибирав просто народ, який ви тепер мішаєте з г...м. Чи може ви теж боїтеся за свої дупи як в мерії? Запам'ятайте вас теж може чекати така участь як уже пройшлись по головах у Панці і в Сторожинецькій лікарні!
 • Гость: А ніхто і не крав, тому що як виявляється ваги ще й догодовували дітей, а ті хто перевіряв нехотять зрозуміти цього, бо їм це вигідно, бо це теж підстава, (а чому відколи громада створилася ніхто по садках не приходив не перевіряв чи ваги добрі, чому тільки тепер???) просто звикли у воінкоматі ХАБАРІ брати от і знову взяти лиш тепер не у воінкоматі а у міській раді. А в прокуратуру іхні справи треба передавати. А те що Матейчук аж прям сам особисто просив з 7 садіка , тай ще й конкурс?))) хах.. ви що не розумієте що це фікція прям всі відмовились, лиш одна Ротарка чомусь погодилась недивно це вам.......А? Ну що мозок запрацював??
 • Гость: А ви візміть ту гирю і перевірте у будь якому магазині, на ній пише 1 кг і вона стільки і важить, або візміть кілограм цукру підіть в садок і зважте і тоді ОЧІ ваші відкриються!
 • Гость: ДУРА - ваша Свєта!!!! ШІСТЬОРА!!!