TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

У Сторожинці вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Сьогодні, 22 червня 2018 року, в парку ім. Ю. Федьковича у Сторожиці відбувся урочисто-траурний мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Саме цього дня 77 років тому на нашу землю прийшла війна, котра спричинила мільйонні жертви, руїни та спустошення. Кожен раз в цей день згадуються ті, хто так і не повернувся з цієї війни, хто ціною власного життя відстоював нашу перемогу та ті, чиї життя були скалічені і зруйновані іншими людьми.

Тоді на боротьбу з нацизмом піднявся весь народ, який вірив у перемогу добра над злом. Сьогодні на нашу землю прийшло нове лихо – біль утрат в зоні АТО, адже ми ведемо важку боротьбу за нашу цілісність, демократичність, суверенність та європейський вибір нашої держави.

Участь у заході взяли керівники району та громади, жителі та гості міста. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто поліг у битвах з загарбниками, загинув від терору окупантів, від поранень, хвороб і голоду.

До Меморіалу жертвам Другої світової війни були покладені квіти та лампадки.

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ