Профспілковий актив області відзначив високий рівень захисту соціальних та трудових прав працівників Сторожинецького лісгоспу

Спільне засідання президії Чернівецької обласної ради профспілок та президії обласного комітету профспілки працівників лісового господарства відбулося на базі первинної профспілкової організації ДП «Сторожинецький лісгосп».

Про діяльність лісгоспу учасникам засідання докладно розповіли головний інженер держлісгоспу Володимир Сеник та головний лісничий Василь Романюк.

Голова первинної профспілкової організації підприємства Василь Самушко зупинився на основних напрямках роботи із забезпечення соціальних інтересів працівників лісгоспу, захисту їхніх трудових прав.

«Сторожинецький лісгосп завжди вирізнявся хорошою роботою. Але особливого розвитку набув відтоді, коли його директором став Ігор Іванович Беленчук, – наголосив голова обласного комітету профспілки працівників лісового господарства Володимир Барабах. – Покращилися виробничі показники, суттєво зросла зарплата. Адміністрація лісгоспу виконує усі вимоги колективного договору. Черговий позитивний приклад реалізації важливих соціальних проектів – оновлення місцевого дитячого пансіонату «Вербиченька». Сторожинецькі лісівники доклали максимум зусиль разом з усіма лісівниками області для організації дітям відмінного літнього відпочинку».

На прикладі Сторожинецького лісгоспу ще раз переконуємося у тому, що співпраця і взаєморозуміння між адміністрацією і профспілкою є запорукою успіху і гарних здобутків всього трудового колективу, зазначив Володимир Барабах.

«Наш колективний договір-2018 передбачає набагато більші соціальні гарантії працівникам лісгоспу, аніж рекомендовано галузевою угодою, – розпочав свій виступ перед учасниками засідання керівник первинної профспілкової організації ДП «Сторожинецький лісгосп» Василь Самушко. – Робота у лісовій галузі пов’язана з високими виробничими ризиками, тому профспілка разом з адміністрацією підприємства піклується про забезпечення належних умов праці на кожній виробничій дільниці». Проведено капітальний ремонт побутових приміщень у Сторожинецькому деревообробному цеху. Зараз тривають ремонтні роботи у Чудейському транспортному цеху та на нижньому складі.

Масштабна модернізація виробництва, оновлення лісозаготівельної, деревообробної техніки, транспортних засобів також сприяє суттєвому зменшенню виробничих ризиків.

Усі працівники мають якісний спецодяг. А працівники лісозаготівельних бригад, деревообробних цехів окрім основного комплекту отримують ще й спецодяг з додатковим захистом від небезпечних виробничих факторів.

Василь Самушко розповів також про надання допомоги пенсіонерам, які трудилися у лісгоспі, про організацію відпочинку і оздоровлення працівників та їхніх родин.

Як відомо, у відповідності до вимог Закону «Про профспілки», роботодавець зобов’язаний виділяти щорічно не менше 0,3% від фонду оплати праці на культурно-масову, виховну і оздоровчу роботу місцевої профспілки. ДП «Сторожинецький лісгосп» збільшив цю цифру утричі.

Профспілковий актив області відзначив високий рівень захисту соціально-економічних інтересів та трудових прав працівників ДП «Сторожинецький лісгосп» з боку адміністрації підприємства та його профспілки.

«Будемо рекомендувати профспілковим організаціям краю узагальнити і наслідувати позитивний досвід Сторожинецького лісгоспу із забезпечення соціальних і трудових гарантій працівникам, ведення профспілкової діяльності», – сказав голова Чернівецької обласної ради профспілок Володимир Шкварковський.

Категорія: Новини району
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ