В Сторожинецькій художній школі пройшла посвята першокласників в юні художники

Вчора, 11 жовтня 2018 року, фойє Центру естетичного виховання “Юність Підгір’я” наповнилось щирими дитячими усмішками. Тут зібрались діти з батьками, щоб привітати з святом відкриття  виставки творчих робіт учнів перших класів Сторожинецької художньої школи, приуроченої до Дня художника.

Цього року художня школа прийняла в свою творчу родину аж 38 нових учнів, які за неповних два місяці вже встигли намалювати свої перші шедеври, що і були представлені на виставці.

Урочиста частина складалась з привітань, конкурсу-загадок та посвятою в юні художники, після чого молоді обдарування були нагороджені символічними значками.

Родзинкою свята стало створення плакату з долоньками-мріями першокласників про майбутнє, який викладачі збережуть протягом всього їх навчання.

Привітати учнів  та педагогічний колектив школи завітали голова Сторожинецької міської ради Карлійчук М.М., секретар міської ради Матейчук І.Г., в.о. начальника відділу культури, туризму та з питань засобів масової інформації Сушинська Г.П.

Вони відзначили високий професійний рівень працівників школи, яких було нагороджено  грамотами: директора Сторожинецької ХШ Побережну С.В., викладача вищої категорії Білоцерківську С.В, викладача першої категорії Зюб Н.Д.

Голова громади висловив особисту подяку викладачам за їх нелегку працю, побажав подальшого розвитку та процвітання художній школі, та запевнив, що й надалі буде підтримувати обдаровану молодь Сторожинеччини.

Категорія: Культура
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ