У Великому Кучурові першокласниця вистрибнула з другого поверху школи через несправний дверний замок

Нещасний випадок стався минулої п’ятниці, 9 листопада 2018 року, у Великокучурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів – першокласниця вистрибнула з вікна другого поверху – з висоти 7 метрів.

Наразі дитина перебуває в обласному дитячому ортопедо-травматологічному відділенні ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» на Фастівській. Про інцидент у школі нам стало відомо з власних джерел.

Вчора інформацію про падіння школярки підтвердило керівництво Великокучурівської школи.

Директорка Великокучурівської ЗОШ Альона Томінець розповіла подробиці інциденту: “Першокласниця Катя під час великої перерви пішла до туалету: коли дівчинка хотіла відчинити двері і вийти з туалету – заклинив замок дверей.

Катя дуже злякалася, почала стукати, намагалася відкрити двері, оскільки страждає клаустрофобією (страх перед замкненим простором), однак батьки школярки не повідомили про це керівництво школи.

Коли на поверсі почули стукіт в туалеті, плач дитини – чергова вчителька підійшла до дверей і намагалася заспокоїти школярку, говорила Каті про те, що зараз двері відчинять.

У цей час технічні працівники побігли за плоскогубцями та викруткою, аби відкрити двері з коридору школи. На жаль, Катя, не дочекавшись цього, вилізла на вікно, яке розміщене в окремому технічному приміщенні туалету, і вистрибнула.

На щастя, під тим вікном облаштовано дашок з бляхи, по якому скотилася дівчинка – це значно пом’якшило падіння, можна сказати це врятувало їй життя.

Дитина скотилася по ньому на землю, внаслідок чого побила та подряпала ліву частину обличчя. Одразу після приземлення до дівчинки підбіг школяр, обтрусив її від глини. І Катя, перебуваючи в стані шоку, сама прибігла до приміщення школи. Ми одразу викликали карету швидкої допомоги і повідомили батьків дитини про нещасний випадок», – розповіла директорка школи.

Катя наразі у лікарні. Дівчинка лежить, у неї на обличчі – сліди від падіння, хоча гематома вже не так непомітна. Біля Каті постійно знаходиться мама Олександра.

«Я впала. Вікно було відчинене, я вилізла на нього і впала. Я скотилася вниз. Мене болить спина», – розповідає Катя Вірста.

Мама Каті Олександра досі оговтується від шоку. Каже, коли дізналася про нещасний випадок з дитиною, – серце вискакувало з грудей.

«Якби не дашок – Катя мала падати в підвал. Цей дашок з бляхи її врятував. Як сказав нам лікар, 9 листопада можете вважати другим Днем Народження Катрусі», – розповідає Олександра Вірста, мама потерпілої дівчинки.

Жінка каже, що претензій до керівництва Великокучурівської школи немає, однак запевняє, що Катя самотужки не змогла би відчинити вікно, бо вона цього не вміє і не може – значить вікно було відчинене.

Мати школярки вимагає від керівництва школи , аби вікно в туалеті було наглухо зачинене або знято ручку з нього і відремонтувати замок, щоб подібних випадків більше не було.

Як повідомили нам у прес-службі ГУНП в Чернівецькій області, мати школярки заявила про припинення розгляду справи, оскільки дитина отримала тілесні травми через власну необережність.

“На сьогоднішній день стан Каті – задовільний. Був встановлений попередній діагноз – компресійний перелом 7-го та 8-го хребців грудної клітки. Після додаткових обстежень сьогодні встановлено діагноз – забій грудного відділу хребта. Лікування може зайняти від кількох днів до місяця – в залежності від того, як дитина себе почуватиме”, – розповів завідувач обласного дитячого ортопедо-травматологічного ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» Андрій Мартинов.

Після нещасного випадку, який стався зі школяркою, з міркувань безпеки, у Великокучурівській школі зняли віконні ручки з усіх вікон у коридорах на всіх поверхах школи. Віконні ручки також зняли з вікна злощасного туалету, звідки випала школярка.

Також на сьогоднішній день вже полагодили замок до дверей туалету.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ