АТО: ЯРОСЛАВ ВЕРХОЛЯК

Ярослав Верхоляк        Народився 13 березня 1981 року в місті Сторожинець Чернівецької області. У квітні 2014 був мобілізований до лав збройних сил України, у в/ч  В0377 80-ої окремої аеромобільної бригади в РМТЗ м.Чернівці, військове звання – старший сержант.

        З 15 червня цього ж року безпосередньо брав участь в антитерористичній операції, її проведенні та захисті незалежності, суверенітету  та територіальної цілісності України. Разом із бойовими побратимами працювали в районах проведення антитерористичної операції в м.Красний Лиман, м.Слов’янськ, с.Крива Лука, Донецька область, с.Орєхове, в міжнародному аеропорту Луганська (м.Луганськ Луганська область).

       17.07 – в міжнародному аеропорту Луганськ, внаслідок обстрілу з установки «Град», отримав важкі поранення.

      Основний діагноз: наслідки перенесення вогнепального багатоосколкового наскрізного поранення носо-губної ділянки та порожнини носа справа і  вогнепального осколчатого багато уламкового двобічного перелому твердого піднебіння та верхньощелепної пазухи зліва, у вигляді  рубцевої контрактури м’яких тканин носу справа та секвестрації дрібних кісткових фрагментів верхньої щелепи у фронтальному відділі  обличчя, глибокі опіки верхніх та нижніх кінцівок, та перелом колінчатого суглоба, втратив ліве око. Перебував на лікуванні у  Харківському, Одеському та Чернівецькому госпіталях. За останніх півроку переніс п’ять складних операції: попереду ще декілька операцій та тривалий курс лікування і реабілітації.

Кожен з нас може долучитися до допомоги Ярославу, якому необхідне ще довготривале лікування.
Ви можете допомогти нашому справжньому патріоту повернутись до нормального життя  переказавши кошти на особовий рахунок.

[stextbox id=”alert” shadow=”true”]Номер картки ПриватБанку – 5168 7420 1899 4933, Верхоляк Ярослав Ілліч.
(096 690 99 33, 066 326 27 38 – Ярославу)[/stextbox]

Не будьмо байдужими!  Він втратив здоров’я , захищаючи кожного з нас.
Пам’ятаймо про це !

Категорія: АТО
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ