Сторожинець – центр госпітального округу, чи… Або старе питання – що робити сторожинецьким?

Щиро вдячний пану Михайлу Шморгуну за статтю про питання центру госпітального округу. Поважаю його вміння піднімати і розкривати перед громадськістю питання, які часто вирішуються за закритими дверима, а інтереси громадян перебувають при цьому на останньому місці. Єдине, чого на мою думку бракує допису, це конкретики і деталізації.

Отже, маю наступні питання до автора:

Хто конкретно, на представницькому рівні, має відстоювати надання статусу центру госпітального округу Сторожинцю? Народні депутати, керівництво ОТГ, депутатський корпус, районна рада, РДА чи всі разом?

Які дії на офіційному рівні вони повинні виконати для досягнення цієї мети?

Що повинні робити небайдужі жителі Сторожинця, Сторожинецької ОТГ і Сторожинецького району? Писати звернення і запити? Куди, кому, якого змісту?

Провести загальні збори і висловити своє бажання за центр у Сторожинці і спротив центру у Вижниці? Виходити на санкціонований мітинг доки не буде досягнуто мети – центр госпітального округу у Сторожинці? Чи й далі прикриваючись псевдонімами вести “партизанську війну” у коментарях під дописами у Сторожинець.інфо?

Які об’єктивні чинники заважають стати Сторожинцю центром госпітального округу? Які можливі шляхи їх вирішення?

Для прикладу, під дописом пана Михайла всі каміння полетіли у працівників Сторожинецької районної гімназії, батьків учнів і самих учнів.

А ті, як не дивно, показали приклад небайдужих громадян, які відстоюють свою позицію. Можливо з ними потрібно йти на діалог, пояснювати шляхи вирішення проблеми, шукати компроміси у гострих питаннях і доходити до не завжди популярних, але ефективних рішень? Адже насправді проблемних питань у створенні госпітального округу у Сторожинці ще є.

Щиро буду вдячний за відповіді. Щиро буду радий центру госпітального округу у Сторожинці.

Максим Пансик

Категорія: Важливо Статті Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ