TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ДОСТУПНОСТІ

main

22 липня відбулось чергове засідання Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Сторожинецькому районі.

Вела засідання співголова Комітету, перший заступник голови Сторожинецької РДА Діана Ковальчук. Також в засіданні взяв участь секретар обласного комітету доступності, голова обласної організації інвалідів СОІУ Микола Рошко.

1

2

4

5

7

На засіданні розглядалось виконання доручень керівникам установ та організацій по створенню доступності інвалідам на візках до їх установ, що були дані на попередньому засіданні. Першим об’єктом, який оглянули члени Комітету, було Управління праці та соціального захисту населення Сторожинецької райдержадміністрації, де був потрібен ремонт поручнів пандусу з вулиці Чернівецької. Ремонт було зроблено якісно і, як відмічали члени Комітету, управління має бути зразком для інших організацій в плані доступності людей з інвалідністю.

8

10

11

12

Наступним об’єктом був операційний зал пошти, де було поставлено завдання організувати прийом громадян на візках у зв’язку з тим, що нині існуючи віконця не пристосовані для користування цією категорією громадян.

13

14

15

18

Керівник поштового відділення Микола Александрюк пообіцяв найближчим часом врахувати побажання членів Комітету. Також були перевірені відділення Ощадного банку, міграційної служби та житло інваліда другої групи по зору Марії Козіяну. Нажаль, на всіх об’єктах є недоопрацювання. Діана Ковальчук зобов’язала керівників установ усунути недоліки до 31 липня. Наступне засідання Комітету заплановане на серпень.

16

17

19

20

21

22

23

24

25

27

32

33

Джерело: Сторожинецька організація СОІУ

Категорія: Суспільство
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ