ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ДОСТУПНОСТІ

main

22 липня відбулось чергове засідання Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в Сторожинецькому районі.

Вела засідання співголова Комітету, перший заступник голови Сторожинецької РДА Діана Ковальчук. Також в засіданні взяв участь секретар обласного комітету доступності, голова обласної організації інвалідів СОІУ Микола Рошко.

1

2

4

5

7

На засіданні розглядалось виконання доручень керівникам установ та організацій по створенню доступності інвалідам на візках до їх установ, що були дані на попередньому засіданні. Першим об’єктом, який оглянули члени Комітету, було Управління праці та соціального захисту населення Сторожинецької райдержадміністрації, де був потрібен ремонт поручнів пандусу з вулиці Чернівецької. Ремонт було зроблено якісно і, як відмічали члени Комітету, управління має бути зразком для інших організацій в плані доступності людей з інвалідністю.

8

10

11

12

Наступним об’єктом був операційний зал пошти, де було поставлено завдання організувати прийом громадян на візках у зв’язку з тим, що нині існуючи віконця не пристосовані для користування цією категорією громадян.

13

14

15

18

Керівник поштового відділення Микола Александрюк пообіцяв найближчим часом врахувати побажання членів Комітету. Також були перевірені відділення Ощадного банку, міграційної служби та житло інваліда другої групи по зору Марії Козіяну. Нажаль, на всіх об’єктах є недоопрацювання. Діана Ковальчук зобов’язала керівників установ усунути недоліки до 31 липня. Наступне засідання Комітету заплановане на серпень.

16

17

19

20

21

22

23

24

25

27

32

33

Джерело: Сторожинецька організація СОІУ

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ