TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Гурт “Атом” Сторожинецького ЦДЮТ став лауреатом І премії фестивалю “Зимові візерунки”

Переможці Всеукраїнського фестивалю «Зимові візерунки».

У першій декаді лютого в селі Бояни Новоселицького району (ТГЛК «Сонячна долина») проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зимові візерунки – 2019», в якому взяли участь вихованці гуртка «ВІА» – гурт «Атом» (Пінчук Нікіта, Панцир Максим, Головко Лідія, Сагайда Олександра, Стрієнко Олександр, Ілащук Богдан) під керівництвом творчого талановитого викладача Булавіна Леоніда Леонідовича.

В результаті проведеного конкурсу гурт «Атом» став kауреатом І премії в номінації «Вокально-інструментальний жанр». Їх оцінювало журі, до складу якого увійшли популярна українська співачка, лауреат премії «100 успішних українок – 2018» Юліана Купцова, танцівниця, хореограф, учасниця проекту «Танці з зірками», Катерина Бєлявська, Заслужений артист України Олександр Павлік, хореограф, вокаліст та шоумен Сергій Костецький, pаслужений діяч естрадного мистецтва України, директор фестивалю Віта Савінська.

Важливим завданням фестивалю було встановлення нових контактів взаємодії та можливість обміну досвідом роботи для викладачів, керівників виконавчих колективів, виявлення талановитих молодих виконавців.

Члени журі відзначили професійне зростання конкурсантів і побажали переможцям і всім учасникам нових творчих успіхів. До щирих побажань успіхів і нових звершень приєднується і колектив ЦДЮТ! 

Джерело: методист художньо-естетичного напряму ЦДЮТ Л. Іліка

Категорія: Культура
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ