TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
GRILL

Земля біля РЧВ. Засідання спільної депутатської комісії

РЧВ

Сьогодні, 11.08.15 р., в Сторожинецькій міській раді відбулося розширене засідання депутатської комісії по питанню земельної ділянки біля РЧВ по вул. Чернівецькій в Сторожинці. На засіданні були присутні постійні члени земельної комісії, а також юрисконсульт міської ради, землевпорядник, заступник міського голови і депутати з інших комісій.

РЧВ

Провівши обстеження земельної ділянки, на якій попередньо спеціалізованою фірмою були винесені межі в натурі згідно рішення сесії, було визначено що мав місце самозахват землі поза межами відведеної ділянки як в напрямку дороги, так і в напрямку РЧВ, а також заблоковано під’їзд до недобудованих резервуарів, які на перспективу мають забезпечувати місту 5000 м³ чистої води.

Обговорення було дуже бурхливе. В результаті вирішили звернутися в сільськогосподарську інспекцію з питання порушення земельного законодавства (самозахват землі міської ради) та надати можливість власнику вирішити дану ситуацію мирним шляхом, а саме добровільно повернути земельну ділянку місту в обмін на іншу земельну ділянку такої ж площі та цільового призначення. В разі відсутності згоди власника питання щодо цієї земельної ділянки вирішуватиметься на черговій сесії у вересні 2015 року.

Читайте також:  З вікна п'ятиповерхівки у Сторожинці на дах магазину впали двоє малолітніх дітей
Категорія: Важливо Новини міста
ЄВРОНАФТА
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

095 51 95 867
066 368 05 92

[email protected]

м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

Розміщення реклами
096 596 26 74
099 257 58 26

АРХІВ