Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/dev/shm/#sql_1e99_10.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/u920698172/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2007
У Сторожинці закінчили реалізовувати проект Language School за підтримки іноземних волонтерів | Сторожинець.info
TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

У Сторожинці закінчили реалізовувати проект Language School за підтримки іноземних волонтерів

Ось і закінчився проект Language School, який реалізовувався у Сторожинці міжнародною молодіжною організація АIESEC спільно з громадською організацією «Ми з України» та Сторожинецькою районною бібліотекою вперше.

До нас завітали сім волонтерів із різних країн! Айрис та Хенні з Китаю, Тогар з Індонезії, Анес з Алжиру, Кутлухан з Турції, Мухаммед та Амр з Єгипту.

Активні підлітки Сторожинеччини дізнались багато цікавого про різні країни, вдосконалили англійську мову, вивчили слова з рідної мови волонтерів, отримали досвід спілкування з іноземцями!

Загалом 20 сторожинчан прийняли участь у цьому проекті, який показав, що, не зважаючи на вік, інтерес до вивчення англійської мови є у різному віці.

“На проекті виникла ідея організувати English speaking club, тому запрошую всіх бажаючих до обговорення ідеї, – розповідає співорганізатор проекту Юлія Калашникова. – Також, щоб не втрачати позитив та продовжити спілкування, я запрошую активних батьків і підлітків Сторожинеччини у закриту групу https://www.facebook.com/groups/2330153440414629, де я буду ділитися інформацією про міжнародні та всеукраїнські проекти, молодіжні обміни, табори та волонтерські заходи.

Для кого це? Для батьків, для підлітків 14-18 років, які вивчають англійську, самостійні, активні та позитивні. Welcome!”

Категорія: Без категорії
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 redactor@storozhynets.info

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ