TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.
...завантаження...
Магазин Штіль

Сторожинецький батальйон тероборони провів навчання спільно з чернівецькими страйкболістами

У суботу, 2 листопада 2019 року, на території колишньої військової частини по вул. Гвардійській у Сторожинці чернівецький страйкбольний клуб “AirSoft-Che” у взаємодії із Сторожинецьким батальйоном територіальної оборони ЗСУ провели тактичну гру на тему “Відбиття атак малих диверсійно-розвідувальних груп на об’єкти, які охороняються”.

Учасники заходу з обох сторін отримали практичні навички в управлінні особовим складом, групами при поставновці певних задач при охороні об’єктів та знищення ворожих ДРГ, дій підрозділів під час атак з дистанцій враження стрілецькою зброєю, десантування з транспортних засобів та розгортання малих маневрених груп.

Дощ та темна пора доби не стали на заваді проведенню гри, а навпаки, приблизила до більш реальних умов.

Командування батальйону тероборони виносить подяку організаторам, учасникам та особовому складу батальйону за можливість підтримання навичок практично.

Категорія: Події
Магазин Штіль
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ

☎ 099 632 72 17
☎ 067 908 14 34
📧 [email protected]

🌏 м. Сторожинець, вул. І. Вільде, 2

🗫 Facebook

РЕДАКЦІЙНА ПОЛІТИКА

Редакція не завжди згідна з авторами публікацій. Редакція залишає за собою право редагувати та скорочувати авторські тексти. Відповідальність за зміст публікації несе її автор.

Коментування публікацій анонімне і дозволене всім без обмеження. Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися.

Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Всі рекламні матеріали публікуються у категорії “На правах реклами”.


АРХІВ