Львівський державний університет безпеки життєдіяльності запрошує на навчання!

Матеріал розміщено на правах реклами

Шановні абітурієнти

Запрошуємо Вас на навчання до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, який є провідним закладом вищої освіти ДСНС України.

Вступники з числа осіб, які не є особами рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, що виявили бажання вступати до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на денну форму навчання за рахунок державного замовлення, для оформлення особової справи кандидата на навчання, особисто звертаються з письмовою заявою до органів та підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання з 1 січня до 1 червня року вступу.

Особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, які виявили бажання навчатись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, подають рапорт за командою з 1 січня до 1 червня року вступу.

Історична довідка

Свою історію Львівський державний університет безпеки життєдіяльності ДСНС України розпочинає зі створення у 1947 р. Київських курсів удосконалення офіцерського складу воєнізованої пожежної охорони. Нині – це сучасний, з міцною науковою, навчальною та матеріально-технічною базою та славетними традиціями навчальний заклад, в якому висококваліфікований науково-педагогічний персонал навчає та виховує молодих фахівців для органів та підрозділів ДСНС України.

За час існування навчальним закладом здійснено 85 випусків спеціалістів денної та заочної форми навчання загальною кількістю біля 35 тис. осіб. Нині наші випускники гідно несуть нелегку вогнеборчу службу в усіх регіонах країн Співдружності.

Серед них: 47 генералів, наші випускники очолюють більшість обласних управлінь ДСНС України, 8 осіб – департаменти республік, країн колишнього Союзу, 357 – на інших керівних посадах. За мужність і самовідданість, виявлені під час виконання службових завдань, 11 випускників нагороджені бойовими орденами, а 239 – медалями «За відвагу на пожежі», 25 з них – двічі.

Навчально-виховний процес

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності здійснює освітню діяльність, пов’язану з наданням вищої освіти за 25 освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра та магістра на денній та заочній формах навчання.

Плідному опануванню курсантами та студентами повного обсягу необхідних фахових, соціально-економічних та гуманітарних дисциплін сприяють понад 110 сучасних навчальних кабінетів, просторі лекційні зали які обладнані всім необхідним для застосування в них проекційної та мультимедійної техніки, 15 комп’ютерних класів, сучасний двоповерховий бібліотечний комплекс на 220 місць з 2 залами електронної бібліотеки з підключенням до мережі Internet, центр програмного забезпечення та комп’ютерних технологій, атлетичні зали, літній навчально-спортивний центр тощо.

Для підвищення рівня професійної підготовки пожежного-рятувальника в Університеті створено психолого-тренувальний центр підготовки пожежних та аварійно-рятувальних команд та комп’ютерна лабораторія психологічної підготовки керівника з ліквідації надзвичайних ситуацій, що дає можливість максимально наблизити роботу рятувальника до реальних умов на пожежах та під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

Навчально-виховний процес в Університеті забезпечує висококваліфікований науково-педагогічний персонал, серед якого:

  • 26 – доктори наук, професори; 
  • 125 – кандидати наук, доценти.

У складі університету функціонують навчально-науковий інститут пожежної та техногенної безпеки, навчально-науковий інститут цивільного захисту, навчально-науковий інститут психології та соціального захисту, інститут післядипломної освіти,  Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця).

Прийом документів

Цивільні особи та особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, які виявили бажання навчатись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за державним замовленням, для оформлення особової справи кандидата на навчання особисто звертаються з письмовою заявою (подають рапорт за командою) до керівників органів та підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання (служби) та подають документи, визначені Правилами прийому з 1 січня до 1 червня року вступу.

Особи, які вступають на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, особисто звертаються з письмовою заявою, у якій вказують напрям підготовки та форму навчання, в приймальну комісію Університету.

Приймальна комісія працює:
пн.-пт. – з 10.00 до 17.00
субота – з 10.00 до 14.00 
неділя – вихідний

Телефон приймальної комісії: (032) 233-14-77
Адреса: м. Львів, вул. Клепарівська 35

Категорія: На правах реклами
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ