19 лютого у Сторожинецькому лісовому коледжі відбулась зустріч студентів з активним учасником Революції Гідності, військовим капеланом, волонтером отцем Іваном Гопком.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2019/12/tyrecenter.gif)
Отець Іван поділився із студентами спогадами про події, які пережив на Євромайдані, про людей, які були поруч, їх долі і життєві шляхи, про духовну і емоційну атмосферу другого Майдану, про початок війни і свою капеланську та волонтерську діяльність.
![Tyre Center Сторожинець](https://storozhynets.info/wp-content/uploads/2020/02/tiger_banner.gif)
Закінчилася бесіда настановчими словами для студентів від отця Івана: “Борітеся і не здавайтесь! Допомагайте один одному і Україні! Вчіться, працюйте і живіть на її Благо”.