Вівторок, Лютий 20
Білий Ангел - Центр яскравих подій

Підготовка до виборів. Блок Петра Порошенка “Солідарність”

Солідарність

В районі стартувала кампанія по створенню та оновленню районних організацій різних партій, об’єднань та блоків. Ми хочемо висвітлити всі ці події для громадськості району, тому будемо присутні на кожному початковому організаційному засіданні, куди нас запросять.

19.03.15 р. в Сторожинці пройшли установчі збори районної організації Партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

На засіданні була повна зала. Були присутні Лосік Іван Іванович, Любімський Василь Олексійович, Матейчук Ігор Григорович, Войцеховський Олександр Францович, громадські активісти, підприємці, діючі депутати місцевого самоврядування. Гостями засідання були депутати обласної ради Куліш Володимир Іванович та Павлюк Михайло Вікторович.

Куліш В.І.

Куліш В.І. розпочав засідання вступним словом. Розповів багато цікавого про свою роботу на Буковини та в Криму в 2006 році. Зазначив, що осінню нас чекають місцеві вибори, тому готуватися районній організації Блоку Петра Порошенка “Солідарність” треба вже відсьогодні, а людям потрібно визначитись в майбутніх своїх обранцях.

Було розглянуто декілька питань, зокрема про обрання голови організації. Очільником партії в районі було одноголосно обрано Лосіка Івана Івановича.

Взявши слово, Іван Іванович зазначив, що на даний час немає часу та не хоче займатися політичним та партійним інтриганством, а натомість треба всім об’єднати свій досвід, щоб Буковина була взірцем для всіх регіонів.

Також Іван Іванович прояснив чутки, що ходять по місту, про нібито те, що проти нього було відкрито кримінальну справу:

“Коли я працював начальником Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів (БУВР), то для ліквідації наслідків повені в 2008 році з держбюджету було виділено біля 130 млн. грн. В 2009 році була призначена перевірка КРУ про використання цих коштів.

Через 2 місяці перевірки був складений акт, в якому було зазначено на 100 тис. грн. недоліків, які в процесі перевірки були виправлені. Але на наступний день працівники КРУ надали рішення суду про продовження перевірки на 2 тижні.

Після цієї перевірки в акті КРУ з’явилася цифра недоліків на суму 120 млн. грн. – і це із 130 млн. грн., що були виділені в загальному.

На мою думку, це було зроблено з метою скомпроментувати бувшого прем’єр-міністра Ю.В. Тимошенко, проти якої була відкрита кримінальна справа і набиралася сума коштів для цієї справи.

По результатам перевірки правоохоронними органами була відкрита кримінальна справа по факту. Персонально проти мене справа не відкривалася.

Дністровсько-Прутський БУВР звернувся з позовом до судів І та ІІ інстанцій. Справа закінчилася у Вищому адміністративному суді, який не підтвердив порушення, які були вказані в акті перевірки.

Якщо потрібно, я можу надати рішення судів всіх інстанцій.”

 

Всі питання порядку денного були розглянуті, була вибрана та одобрена рада партії, призначені члени контрольно-ревізійного управління партії, а також розглянуто питання про прийом нових членів в організацію.

В той день було написано 25 заяв на вступ до партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Акцентувалася увага на питаннях навчання людей для того, щоб вони могли брати участьу майбутніх виборах, займати посади сільських голів та депутатів місцевих рад.

Магазин Водолій
 • Гость: Про людей, наділених сильним характером, ходять легенди, про них пишуть книжки і створюють фільми, .Саме таким є Іван Іванович ми віримо, що Ви разом з своє командою змінити хіт розвитку нашого району на краще. Успіхів
 • Гость: А що? Можна зняти фільм "11 друзів Лосіка" або навіть "120 млн грн Лосіка" це ж яким треба бути ненажерою, щоб накрасти купу грошей і далі пхатися у політику. Сильні характером це як? Брехати у віччі людини і не красніти? Ходять легенди, що саме Лосік, забивши дві сваї освоїв 130млн грн, Сподіваюся, що єдина книга про цю... людину (хай мене пробачать інші люди) це буде особова справа у прокуратурі.
 • Гость: Слухай Солідарний прочитай "Підняту цілина" Шолохова це мабудь про Лосика, але персонаж вибири сам.
 • Гость: Ти божевільний?. От загнув, пацан без принципів.
 • Гость: Ходять слухи, одна бабка сказала, чув дзвін да не знаю де він, і так далі ..... якщо можете щось конкретно написати то пишіть, а поболтати може кожен дурень.
 • Гость: Ок, слухи, ОБС, дзвін і прочая, і прочая то, звичайно не достовірна інформація з офіційних джерел. У нас, звичайно, самі чесні і неупереджені "офіційні джерела", а що ви сподівалися почути від вище названої особи? Щось типу "я нічого не крав?", ви повірите у такі заяви? особисто я не вірю. Був у нас такий "Ці руки нічого не крали", був інший "мій син стоматолог працював більше за всіх і тому нажив статки розміром у бюджет якоїсь невеличкої країнки". Ось, наприклад, "Лєгітімний", вся країна каже, що він брехав і крав і ви, я в впевнений у цьому, також таке кажете або казали, так от конкретно ви його за руку спіймали або йгого фамілію? ні звичайно. Кожному дурневі еволюція дала великий палець і лобну долю. Можна скласти 2+2 і побачити, що за зарплатню неможливо побудувати палаци і купляти дорогущі машини. Це як приклад.
 • Гость: Слухай ти анонім якщо ти так все знаєш а сциш розказати давай здебаємси побалакаємо я хочу ведіти твою харюню а ти мою якщо ти не сцикун і не ховаєш голову у сраку я думаю ти сторожинецький скажи де і коли.Будь мужиком а не ган........ом
 • Гость: Теоретично згідний, але будь-ласка, без образ і нецензурщини.
 • Гость: Зрозуміло, що тобі Лосік дуже поперек горла , бо достойний конкурент. А ті, що лише язиком плескати вміють та бруд лити, а більше ні на що не здатні, то лусніть від своєї злості...Лосік - вперед, ми у Вас віримо.
 • Гость: ліл "сперва дабейся!!!адинадин" чхав я і на тебе, і на нього. На його місці спокіно могла би бути інша фамілія, це не принципово. Факт той, що вже рокі рокаті одні і ті самі морди нам втирають, що "якщо не ми, то хто?". Один раз ставши депутатом/керівником/начальником... байдуже, то перефарбовуючись під діячу владу, можна просидіти у м'якому кріслі поки тебе не винесуть вперед ногами.Чомусь тільки у нас (на постсовковому просторі) у ті крісла сідають "рєшали" які проблеми не вирішуть (а здебільшого і створюють), а давлять авторитетом, втім, безрезельтатно. Лосік, вперед - на нари біля "п*раші"
 • Гость: Дивись, бо на нари підеш ти, бачу в тебе по цьому є великий досвід....
 • Гость: Ой налаякав! дитяче "сам такий" аргументував, як у калюжу пукнув. ліл ще раз.
 • Гость: Дуже підозріло, але в сусідній гілці користувач з таким же ніком сипе вже другу тачку каміння в город Катерини (читай - БЮТ), а тут захищає Івана Івановича (читай - БПП).
 • Гость: Шановні користувачі. Я розумію, що ваші емоції потребують виходу, але старайтеся їх виражати менш емоційно. Зовсім скоро запрацює форум і ви зможете вільно обговорити всі події і всі персоналії.