Рятувальники нагадують основні вимоги пожежної безпеки на виборчих дільницях

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня. Під час цього процесу волевиявлення громадян необхідно забезпечити належний рівень безпеки для усіх учасників виборів. Тому працівники Сторожинецького районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області проводять з членами виборчих комісій інструктажі та нагадують про основні вимоги пожежної безпеки на дільницях.

Tyre Center Сторожинець

Працівники Служби порятунку акцентують увагу, що у приміщеннях виборчих дільниць забороняється:

  • застосування несертифікованих електронагрівальних приладів;
  • самовільне влаштовування додаткових електромереж;
  • зачинення наглухо дверей на шляхах евакуації під час проведення виборів;
  • захаращення евакуаційних виходів, проходів, сходових клітин;
  • куріння поза спеціально відведеними для цього місцями.

Варто також зазначити, що приміщення, де облаштовані виборчі дільниці, мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння (пожежними кранами, вогнегасниками тощо) відповідно до встановлених норм.

Крім того, рятувальники нагадують порядок дій у разі виникненні пожежі:

  • негайно повідомити пожежно-рятувальну службу по телефону 101, вказавши точну адресу закладу, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, а також повідомити своє прізвище;
  • повідомити про пожежу керівника чи відповідну компетентну особу, чергового на об’єкті;
  • вжити заходів по евакуації людей, гасіння (локалізації) пожежі та збереження матеріальних цінностей, скриньок та бюлетенів для голосування.

Відповідальність за протипожежний та техногенний стан приміщень виборчих дільниць покладається на керівників підприємств та організацій, де вони розміщуються, та голів виборчих комісій.

Водночас у будівлях, де розміщено виборчі дільниці, для забезпечення первинного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж і небезпечних подій у період виборів буде організовано чергування пожежних постів.

Категорія: Вибори Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ