Підозрілі предмети

152мм

З початку року на території Сторожинецького району виявлено 2 застарілих вибухонебезпечних предметів минулих світових війн.

3 березня в місті Сторожинець на відкритій території по вул. Яремчука місцевий мешканець виявив 1 артилерійський снаряд калібру 152 мм. часів ІІ Світової війни. Фахівці групи піротехнічних робіт Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області відразу виїхали на місце події. До їх прибуття місце знахідки охороняли співробітники міліції. Рятувальники вилучили та знешкодили вибухонебезпечний предмет у встановленому порядку.

Також 20 березня в селі Верхі Петрівці Сторожинецького району на відкритій території місцевий мешканець виявив 1 артилерійський снаряд калібру 122 мм. часів ІІ Світової війни. Рятувальники вилучили вибухонебезпечний предмет у встановленому порядку. На даний момент проводяться роботи по знешкодженню небезпечної знахідки.

Сторожинецький районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області нагадує громадянам: при виявлені підозрілого предмету потрібно неухильно дотримуватися правил безпеки. В жодному разі не торкайтеся його. Місце знахідки потрібно обгородити, використовуючи для цього предмети яскравих кольорів. Проте якщо таких немає, можна використати будь-які підручні засоби. Після цього слід відразу зателефонувати до народної служби порятунку 101.

Джерело: Сторожинецький районний відділ Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Категорія: Події
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ