У Чернівецькій школі №3, попри початок очного навчання, житимуть вимушені переселенці

У Чернівецькій школі №3, попри початок очного навчання, житимуть вимушені переселенці. Там облаштували прихисток для понад пів сотні людей. У приміщенні є вбиральні, душові кабіни, пральня та невелика їдальня.

Про це Суспільному сказала директорка школи Галина Фурдига.

За її словами, на першому поверсі школи були кабінети, які не використовували для навчання. Діти вчитимуться з другого по четвертий поверхи, на першому житимуть люди з інших регіонів. Входи у закладі різні.

“Перший поверх не використовувався під навчальні авдиторії. Там була спортивна зала, у якій прогнила підлога. Діти мають вчитися. Однак ми говоримо про те, що є необхідність допомогти. У дітей має бути емпатія, вони мають розуміти чужу біду”, — каже директорка.

"Діти мають розуміти біду". У Чернівцях облаштовували прихисток у школі
Ремонт у приміщенні. Фото: Facebook / kolpingua

За словами менеджера прихистку Володимира Антонюка, переселенці зможуть проживати у школі три місяці. Наразі у прихистку перебуває приблизно 40 людей, можуть прийняти ще 20.

Щоб заселитися у прихисток, потрібно зареєструватися.

Ремонт у школі почали проводити навесні. Гроші на облаштування приміщення надали організації з Німеччини та Данії, також організація Kolping International. Ремонт коштує приблизно мільйон гривень.

Проєкт “Дах для переселенців” ініціювала директорка школи №3 Галина Фурдига та організація “Справа Кольпінга в Україні”. Раніше тут облаштували соціальну їдальню та пральню.

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ