Вибираємо гриль правильно

Готувати на грилі — це весела розвага, якщо є правильний гриль. Для того, щоб визначити, який саме підходить для ваших цілей, ви повинні спочатку зважити, які властивості для вас важливі. Де ви хочете використовувати гриль? На балконі, в саду чи на пікніку? Якщо ви хочете бути мобільним, а також могли транспортувати його на автомобілі, вам слід вибрати маленький, компактний гриль.

Знаючи основні типи барбекю, їх особливості та переваги кожного, ви зможете підібрати свій власний пристрій, який стане незамінною річчю у вашій оселі чи в саду. В цьому вам допоможе магазин “Гріллекс”, де ви зможете купити гриль будь-якого призначення за вигідну ціну.

Виберіть правильний тип гриля

Вони поділяються на три основні групи:

  • вугільні;
  • газові;
  • електричні грилі.

Якщо ви хочете почати готувати на грилі якнайшвидше, у вас є вибір між газовими та електричними моделями. Вони нагріваються одним натисканням кнопки за дуже короткий час. Якщо ваше задоволення має в собі розігрівання вугілля, а також смачну їжу, смажену на відкритому вогні, гриль на вугіллі — це варіант для вас. Вугільні барбекю призначені тільки для використання на вулиці. Тому, якщо ви любите смажити на балконі або навіть у квартирі, використовуйте електрогриль.

Якщо у вас є постійне місце розташування, наприклад, на терасі, або власний сад, ви можете використовувати всі варіанти. Бо ніщо не порівняється з ароматом страви приготовленої на вугільному грилі.

Для скількох людей готуєте на грилі?

  1. Маленькі грилі діаметром 35 см підходять для чотирьох осіб.
  2. Для шести-восьми осіб потрібен пристрій діаметром 40-50 см.
  3. При діаметрі 54 см можна нагодувати до десяти осіб.
  4. Існують також більші моделі з відповідними поверхнями, які підходять для 18 осіб.

 

Їжу можна готувати на грилі прямо або непрямо. Пряме приготування — це коли їжа, яку потрібно смажити, кладеться безпосередньо на вогонь, і поверхня обсмажується інтенсивним жаром. Метод прямого смаження особливо підходить для невеликих, ніжних страв, таких як стейки, сосиски, рибне філе або нарізані овочі, для приготування яких потрібно менше ніж 30 хвилин.

Непряме смаження здійснюється з піддоном для гриля. Більші шматки, такі як печеня або цілі кури, які повинні готуватися на теплі більше пів години, підгорять зовні та стануть неїстівними на сильній температурі. Ось чому тут слід готувати на грилі непрямо: при цьому способі їжа знаходиться не безпосередньо над джерелом тепла, а поруч із ним. Щоб страва отримала достатньо тепла для приготування, гриль потрібно закрити кришкою, щоб тепло могло циркулювати. Тепло залишається в грилі та повільно прожарює їжу всередині. Цей спосіб підходить для варіння, приготування на пару та запікання.

Каталог грилей та аксесуарів на сайті Grillex.com.ua зібрав найновіші моделі усіх типів барбекю для дома чи саду, які зроблять ваше життя більш смачним та цікавим.

 

 

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ