Що таке естетична стоматологія та які послуги вона пропонує

Естетична стоматологія спрямована на поліпшення посмішки та загалом зубів. Вона складається з великого спектра різних процедур і технік, які здатні змінювати колір, положення і навіть форму зубних одиниць. Цей розділ стоматології здатний допомогти з виправленням таких проблем, як пігментні плями, відколювання, нерівності, брак ясенної тканини тощо. Естетичні процедури дають змогу людям не тільки поліпшити свою зовнішність, а й підвищити ступінь впевненості в собі. Сьогодні існують навіть окремі клініки, направлені тільки на роботу с естетикою посмішки.

естетична стоматологія

Ілюстрація: https://cis.ua/viniry/

Послуги естетичної стоматології

Для лікування пацієнтів естетична стоматологія використовує всі сучасні досягнення цієї галузі медицини. Що дає їй змогу пропонувати такі послуги:

 1. Вініри. Це тонкі спеціальні накладки, які використовуються для усунення незначних зовнішніх дефектів. Серед таких, наприклад, плями, тріщинки на емалі, діастема тощо. Вініри встановлюються тільки в зоні посмішки, і для цього доводиться трохи сточити рідну емаль. Як кріплення виступає стоматологічний цемент. При правильному догляді, вони можуть прослужити кілька років.
 2. Імплантація. Спосіб заміщення видалених зубів штучними, за допомогою встановлення металевого кореня і коронки.
 3. Композитні з’єднання. Використовуються за необхідності усунути злами, відколи, подальше руйнування зубів. Підбір матеріалу відбувається з урахуванням відтінку натурального зуба, його поміщають на поверхню або в порожнину, де йому й надають необхідної форми. Потім композит обробляється спеціальним освітленням, під яким твердне.
 4. Непрямі пломби. Вони створюються з композиту або стоматологічної порцеляни. Методика використовується у випадку з каріозними або іншими порушеннями структури зуба, дають змогу продовжити термін його служби та реабілітувати зовнішній вигляд.
 5. Відбілювання. Процедура спрямована на очищення пігментації зубів, яка могла виникнути під впливом куріння або харчових барвників. У стоматології використовують одразу кілька способів відбілювання, які дають змогу зробити посмішку блискучішою та привабливішою.
 6. Реконструкція. Йдеться про корекцію прикусу, виправлення проблем із м’язами та кістковою тканиною за допомогою спеціальних апаратів.
 7. Прикраси для зубів. Спосіб не тільки приховати дрібні дефекти зубних одиниць, але також цікаво індивідуалізувати образ. Для роботи зазвичай використовують маленькі кристали Swarovski або дорогоцінні метали, які кріпляться на спеціальний клей. Використовувати можна близько пів року.

Деякі процедури можуть бути виконані за бажанням пацієнта, але в будь-якому разі все відбувається з дозволу або за рекомендацією досвідченого лікаря в клініці естетичної стоматології.

Переваги естетичної стоматології

Переваги у цій галузі медицини різні й часто залежать від конкретної процедури. Ось тільки деякі з них:

 1. Безпека. Процедури, що належать до естетичної стоматології, повністю безпечні й дуже ефективні, за умови, що їх проводять досвідчені лікарі з хорошою кваліфікацією.
 2. Довговічність. Результат після процедур дасть змогу зберегти здоров’я і красу зубного ряду надовго.
 3. Підвищення комфортності. Наприклад, усунення відколів і тріщин дає змогу усунути хворобливі відчуття і будь-який інший дискомфорт, пов’язаний з цією проблемою.
 4. Поліпшення здоров’я. Безліч процедур спрямовані на те, щоб усунути пошкодження зубних одиниць, тому допомагають покращити здоров’я ротової порожнини, запобігти розвитку карієсу та інших стоматологічних захворювань.
 5. Поліпшення зовнішності. Більшість процедур дають змогу значно поліпшити зовнішній вигляд усмішки зокрема, і всього обличчя загалом. Перше враження співрозмовників безумовно буде найпозитивнішим.
 6. Упевненість у собі. Випливає з попереднього плюса – впевненість у привабливості власної посмішки чудово підіймає самооцінку.

Звідси можна зробити висновок, що напрямок естетичної стоматології здатний надати величезну кількість плюсів. Можливість як поправити здоров’я ротової порожнини, так і просто поліпшити зовнішній вигляд своїх зубів – ось, що таке естетична стоматологія. 

Скайси, твінкли та грілзи: модні прикраси для зубів в клініці Ideale | Стоматологія | MedOboz

До того ж сучасні методики вирізняються абсолютною безболісністю і мінімальним дискомфортом для пацієнтів. При цьому результат зберігається надовго. Крім помітного поліпшення естетики посмішки, цей напрямок у стоматології надає серйозну допомогу в профілактиці карієсу і деяких інших проблем із зубами, адже повністю усуває всі умови, необхідні для їх виникнення. Ось чому людям, які так піклуються про здоров’я своєї ротової порожнини, не варто нехтувати послугами центрів естетичної стоматології. 

Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Категорія: Новини
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ