Google приєднується до коаліції з перевірки контенту зі штучним інтелектом

Google приєднався до Коаліції з автентифікації та підтвердження автентичності контенту (C2PA) – групи технологічних і медіа-компаній, включаючи Adobe, Intel і Microsoft, які розробляють спосіб маркування контенту, створеного або зміненого за допомогою штучного інтелекту.

Google використовуватиме інструмент Content Credentials, розроблений Adobe, щоб додавати до контенту зі штучним інтелектом спеціальний символ “CR”, який вказує на час, місце і метод редагування. Цей символ слугуватиме метаданими для підтвердження того, що зображення, відео, аудіо чи документ було відредаговано за допомогою ШІ.

За словами віце-президента Google з питань довіри та безпеки Лорі Річардсон, ця ініціатива є частиною відповідального підходу компанії до розробки ШІ. Вона покликана підвищити прозорість цифрового контенту і допомогти користувачам приймати більш обґрунтовані рішення.

До C2PA також приєдналися такі ЗМІ, як The New York Times і BBC, а виробники фототехніки, такі як Canon, вже починають вбудовувати інструмент Content Credentials у свої пристрої. На думку експертів, ця система маркування допоможе боротися з поширенням дезінформації та фейкових новин.

Джерело: NNews

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ