OpenAI навчила ChatGPT запам’ятовувати факти про користувачів

OpenAI розпочала тестування функцій управління пам’яттю ChatGPT. Тепер чат-бота можна попросити запам’ятати щось або забути те, що він вже пам’ятає, повідомляється в блозі OpenAI. У компанії вважають, що це зробить спілкування з ChatGPT більш ефективним і зручним.

  • Під час спілкування з чат-ботом користувачі можуть попросити запамʼятати важливі факти або деталі, щоб система потім враховувала їх під час створення відповідей.
  • «Наприклад, якщо вказати, що ви маєте дитину, і вона любить медуз, то після того, коли ви попросите ChatGPT допомогти створити листівку до її дня народження, він запропонує медузу в вечірньому капелюсі», – пояснили в OpenAI.
  • Також користувачі можуть керувати памʼяттю ChatGPT. Для цього до налаштувань додали розділ персоналізації. У ньому можна вимкнути памʼять, щоб додаткові знання не впливали на створення відповідей.
  • OpenAI вже розпочала випуск оновлення з функціями памʼяті ChatGPT для частини користувачів. Після тестування компанія планує покращити режим та відкрити доступ для всіх.

За даними джерел FT, доходи OpenAI перевищили 2 мільярди доларів у річному обчисленні. Величезний успіх її флагманського продукту ChatGPT ставить компанію в ряд найбільш швидкозростаючих технологічних компаній в історії, зазначає видання.

Компанія OpenAI, інвестором якої є Microsoft, вважає, що зможе більш ніж подвоїти цей показник у 2025 році завдяки підвищеному інтересу з боку бізнес-клієнтів, які прагнуть використовувати інструменти генеративного ШІ у своїй діяльності.

Швидке зростання дозволило OpenAI приєднатися до кількох компаній Кремнієвої долини, включаючи Google і Meta, які досягли 1 мільярда доларів доходу за десять років з моменту свого заснування.

Джерело: sundries.com.ua

Джерело: NNews

Категорія: Без категорії
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ