Оновлення Galaxy AI та One UI 6.1 вийде на старіші пристрої Samsung у березні

Samsung розкрила більш детальний графік оновлення програмного забезпечення One UI 6.1 для старих пристроїв Galaxy;

Згідно з повідомленням компанії, оновлення почнеться наприкінці березня 2024 року, спочатку зосередившись на флагманських пристроях, таких як серія Galaxy S23, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5 і Galaxy Tab S9;

One UI 6.1, який дебютував у лінійці Galaxy S24, включає кілька нових функцій штучного інтелекту, згрупованих під назвою “Galaxy AI”. Ці функції з’являться на старіших пристроях з анонсованим оновленням One UI 6.1;

Компанія планує впровадити ці функції “Galaxy AI” на понад 100 мільйонах пристроїв Galaxy до кінця 2024 року. Ось перелік деяких ключових інструментів на базі штучного інтелекту:

  • Browsing Assist: користувачі зможуть створювати короткі підсумки статей або веб-сторінок, які переглядаються в Інтернет-браузері Samsung.
  • Помічник у чаті: ця функція пропонує пропозиції щодо покращення граматики та фраз під час створення повідомлень. Він підтримує 13 різних мов.
  • Обведіть для пошуку в Google: за допомогою цієї функції ви можете обвести об’єкт або область на екрані, щоб знайти більше інформації.
  • Генеративне редагування: користувачі можуть видаляти небажані елементи з фотографій, змінювати положення об’єктів на зображеннях і налаштовувати перспективи для більш витонченої композиції.
  • Миттєва уповільнена зйомка: ця функція застосовує обробку штучного інтелекту для перетворення стандартних відео в уповільнену зйомку.
  • Перекладач: режим розмови на розділеному екрані допомагає спілкуватися в реальному часі між людьми, які розмовляють різними мовами.
  • Живий переклад: забезпечує переклад у реальному часі як для голосових дзвінків, так і для підтримуваних програм для обміну повідомленнями.
  • Note Assist: підсумовує текст у програмі Samsung Notes і навіть може застосовувати певні стилі форматування до резюме.
  • Transcript Assist: працює разом із програмою Samsung Voice Recorder для транскрибування аудіо та позначення кількох мовців. Він також може створювати зведення цих записів.

Хоча підтверджено, що вищезазначені пристрої Galaxy отримають оновлення One UI 6.1, схоже, що ці розширені функції ШІ, ймовірно, будуть ексклюзивними для флагманських пристроїв Samsung, випущених у 2023 році та пізніше.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ