iOS 18 може отримати функції універсальної доступності

Apple активно працює над новими функціями доступності для своїх операційних систем iOS 18 (під кодовою назвою Crystal) та macOS 15 (під кодовою назвою Glow). Про це стало відомо завдяки інформації з галузевих джерел.

Однією з ключових нових функцій стане функція адаптивних голосових міток. Вона дозволить користувачам призначати унікальні фрази для ввімкнення або вимкнення певних функцій доступності. Таким чином, користувачі зможуть створити власну фразу і вибрати опцію доступності, яку вони хочуть переключити, вимовляючи цю фразу.

Apple також зосереджується на вдосконаленні функції “Жива мова”. Буде додано новий розділ “Категорії”, який дозволить користувачам організовувати фрази за власними категоріями.

Apple також планує розширити підтримку налаштування розміру тексту в додатках. Ця функція вже існує, і її можна знайти в розділі “Екран” у налаштуваннях доступності. Вона дозволяє користувачам вибирати розмір шрифту для окремих програм.

Варто зазначити, що всі ці функції все ще перебувають на стадії розробки, і це не гарантує, що ми побачимо їх найближчим часом. Apple відома своєю прихильністю до якості, і компанія може скасувати будь-який проект, який не відповідає її стандартам.

Більш детальна інформація про нові функції доступності буде розкрита в найближчі місяці, коли ми будемо готуватися до конференції для розробників WWDC 2024.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ