Компанія Ілона Маска відкриє код чат-бота Grok

Сьогодні Ілон Маск оголосив, що цього тижня його компанія xAI відкриє вихідний код свого чат-бота Grok.

Нововведення призначене для передплатників Premium+ на X. Маск висловив сподівання, що доступ до вихідного коду сприятиме розвитку і вдосконаленню Grok шляхом залучення сторонніх розробників і дослідників. Він сподівається на конструктивний зворотній зв’язок від спільноти, який допоможе оптимізувати функціонал чат-бота.

Ілон Маск не вперше вирішив відкрити доступ до своїх технологій. Раніше він виклав у відкритий доступ вихідний код своїх патентів на електромобілі Tesla, що сприяло поширенню роз’ємів для зарядки електромобілів у галузі.

Однак останні дії Маска мають і судовий аспект: він подав позов проти компанії OpenAI, яку допоміг заснувати, звинувативши її в тому, що вона відмовилася від своєї первісної некомерційної місії і надала перевагу прибутковості. У позові стверджувалося, що OpenAI, будучи де-факто дочірньою компанією Microsoft із закритим вихідним кодом, змінила свої цілі. OpenAI відповіла на позов і оголосила, що Ілон Маск має намір об’єднати компанію з Tesla і стати її генеральним директором.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ