В’єтнамець, який скаржився на хрипкий голос, виявив у своєму горлі величезну істоту (Фото)

6-сантиметрова п’явка проникла в горло в’єтнамця і прикріпилася до його трахеї.

Незвичайний і страшний випадок стався у В’єтнамі, коли 53-річний чоловік виявив, що його хриплий голос і біль у горлі викликані незвичайною причиною – 6-сантиметровою п’явкою, яка смоктала його кров. Історія цього незвичайного інциденту привернула увагу медіа-спільноти і викликала хвилю подиву і жаху.

Чоловік спочатку не надав серйозного значення своїм симптомам, думаючи, що це всього лише застуда. Однак, почавши плюватися кров’ю, він усвідомив, що щось інше відбувається в його організмі. Спроби самостійно виявити причину за допомогою дзеркала не увінчалися успіхом, і він звернувся по медичну допомогу.

Після обстеження в Національній лікарні ендокринології в Ханої було виявлено, що п’явка розміром у 6 сантиметрів проникла в його горло і прикріпилася до трахеї. Це вразило як чоловіка, так і лікарів, бо такі випадки вважаються рідкісними.

За словами самого пацієнта, він отримав травму руки під час роботи з мишоловкою і застосував традиційне лікування з використанням лікарських рослин. Однак неправильне використання неочищених рослин призвело до можливості проникнення п’явки в його організм. Цей випадок є гарним нагадуванням про необхідність дотримання гігієнічних правил та обережності при використанні традиційних методів лікування.

Медики застерігають від можливих подібних інцидентів і радять уникати контакту із забрудненими джерелами води, а також не вживати сирі або неочищені рослини без попередньої обробки. Цей випадок є яскравим прикладом того, як недбале поводження з традиційною медициною може призвести до серйозних наслідків.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ