Вчені досягли квантового розподілу ключів для кібербезпеки в новому експерименті

Результати нового дослідження підтверджують ранній лабораторний експеримент, проведений вченими ORNL у 2015 році.

WordPressDashboard

Дослідники з Окріджської національної лабораторії Міністерства енергетики США (ORNL) показали, що передову квантову кібербезпеку можна реалізувати за допомогою розгорнутої оптоволоконної лінії зв’язку.

Вчені передали квантовий сигнал відповідного розподілу ключів з використанням локального генератора. В цьому випадку гетеродин пригнічує ефекти шуму, розсіяного від інших даних, що передаються тією ж оптоволоконною мережею

Сигнал проходив оптоволоконною мережею ORNL і був закодований у безперервних змінних, які описували властивості легких частинок або фотонів по амплітуді та фазі. Використання безперервних змінних фотонів для кодування забезпечує практично нескінченну кількість налаштувань розподілу випадковості, які можна використовувати для кібербезпеки. Також воно забезпечує сумісність із наявними класичними системами зв’язку.

Експеримент команди ORNL не лише відкрив нові можливості в галузі інформаційної безпеки, а й задіяв наявну оптоволоконну інфраструктуру. Це робить використання більш дешевим і простим.

Джерело: Cikavosti

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ