Android 15 дозволить відстежувати місцезнаходження Pixel 9, навіть коли він вимкнений

У новій версії Android 15 з’явиться функція, яка дозволить відстежувати місцезнаходження вашого пристрою, навіть коли він вимкнений. Ця функція буде доступна на пристроях із сумісним апаратним забезпеченням, включаючи, швидше за все, серію Google Pixel 9.

Згідно зі звітом, Android 15 включає новий API під назвою Powered Off Finding, який дозволяє відстежувати пристрої, навіть коли вони вимкнені. Цей API дозволяє пристроям продовжувати надсилати сигнали Bluetooth після вимкнення системи Android. Це дає можливість знаходити пристрої, коли вони вимкнені або вимкнуті.

Однак ця функція вимагає певної кількості зарезервованої енергії для надсилання сигналів від мікросхеми Bluetooth. Очікується, що сумісне обладнання також буде потрібне для того, щоб мікросхема Bluetooth працювала після вимкнення телефону.

Важливо зазначити, що ця функція, ймовірно, покладатиметься на оновлену мережу Find My Device, яка була анонсована ще на Google I/O 2023, але ще не запущена. Отже, хоча Android 15, ймовірно, принесе цей API, а серія Pixel 9 може включати необхідне обладнання, функція все ще потребує широкого впровадження оновленої мережі Find My Device, щоб працювати корисним чином.

Функція пошуку у вимкненому стані, ймовірно, буде анонсована під час запуску майбутнього Google Pixel 9 пізніше цього року (за умови, звичайно, що мережа Find My Device запуститься до цього). Враховуючи, що в коді прошивки Pixel 8 і Pixel 8 Pro також було знайдено згадку про цю функцію, дуже ймовірно, що Pixel 8a теж зможе підтримувати функцію пошуку у вимкненому стані.

Джерело: NNews

Категорія: Суспільство
Сторожинець.info
МЕНЮ

КОНТАКТИ